Sizce ben kötü gelin miyim

Dediginiz gibi insan kendi isteyecek değişmeyi. Kayinvalidem halinden memnun . Cunku artık iş yemek yapmamak misafir kabul.etmemek için bi bahanesi var halsiz ve yorgun ve uyksu var ...herkes onun bu hâline şaşırıp noldu noldu diye sorunca daha çok hoşuna gidiyor duzelmek.istedigini sanmıyorum

silah zoruyla mı gidiyosun?
senin anan baban yok mu kimse noluyoruz demiyo mu?

Eşim ben gitmezsem bişey demez ama şu an hadi ben artık annengile.gitmiyorum sen kendin git diyecegim bi sebep yok çünkü kv uyuşmuş durumda bana.hic bişey diyemiyo önceden.olsa 7 24 laf sokardi . Gidiyorum her yer her yerde yemek yok temzilik yok bi köşede yatiyor sürekli onun bu halini görenler de sen her gün gelip gitmedin diye böyle oldu diye beni suçluyor

Elti tam iki yüzluymus arkadan konusup yüze minnoş tavirlar.. en katlanamadigim tiplerden...
siz niye bu kadar taktıniz ki elalem ne dusunurse dusunsun sizden niye kaynaklansin ki hastaligi cok sacma ...
ben olsam calisirdim atanmak sart mi gir bir işe calisan gelin olunca hakkarin olur iste calisiyor gelemiyor olur..Bir de esin seni zorlamiyorsa bu kadar da takma kafana bu mevzuyu..

Haftada 3 gün gidip kötü gelin olarak bilineceksem hiç gitmem kötülerin kötüsü olurum daha iyi.

Suçlasınlar ne olacak ki kanatsız melek olsanız gene kusur bulur insanlar, onların yargılarına göre yaşamaya çalışırsanız ohooo. Kayınvalideniz zor günler geçiriyormuş tamam da böyle giderse sizin de sinirleriniz ruhunuz bir yerde alarm vermeye başlar. Hayatınızın odağına kendinizi ve kendi isteklerinizi koyun

Canım sorun şu ki eltim çalışıyor isten 8 de çıksa bile yine gidiyor oraya . Mesele aslinda calisip çalışmama değil bu aile için . Iki elin kandada olsa gidip kv kp görümceyi göreceksin her gün .

Elti hala ayni sehirde mi yani ve iş cikisi orda yemek yapiyor evi dururken niye oraya gidiyor hazir yemek de yokmus kötü biri olsa yapmaz gibi geldi simdi bana amaci ne acaba

Evet bunu yapmaya çalışıyorum inanın ama elimde değil sanki evliliğin ilk aylarını mahveden o değil gibi ona üzülüyorum kendime de kızıyorum

Ayy bu ne böyle!okurken ben daraldım burda,daha ne yapacaktınız iyi gelin olmak için?şimdiye kadar onlara göre iyi gelin olmadıysanız bundan sonrada olmazsınız boşuna kendinizi yıpratmayın,istekleri çok fazla,zaten şimdi çok iyi oldunuz diyelim ilk hayır dediğiniz anda yine kötü olacaksınız.bir oturmak mı istiyorlardı ki böyle çektiriyorlar size?

Elti hala ayni sehirde mi yani ve iş cikisi orda yemek yapiyor evi dururken niye oraya gidiyor hazir yemek de yokmus kötü biri olsa yapmaz gibi geldi simdi bana amaci ne acaba
Hayır başka şehire taşındı. Amacını ben de anlamadim ağzında küfürlerle bazen de ya sabırlarla gidiyor oraya ama kapıdan girdiği an koca.bir gülümseme suratına yapıştırıyor ben bunu çözemiyorum . Ve ben kızınca asla onun gibi yapamıyorum . Sevmeyince illaki belli ediyorum elimde değil . Gelmek istemiyorsam ve mecbur kalırsam yzuum asılıyor

Bana kalırsa eşin seni sevmiyor.
Yani adam seni de evi de kabullenememiş belli ki.
Hala bu kadar annesine koşmalar gitmeler.
Nasıl tanıştınız?

Bana kalırsa eşin seni sevmiyor.
Yani adam seni de evi de kabullenememiş belli ki.
Hala bu kadar annesine koşmalar gitmeler.
Nasıl tanıştınız?
Bi akrabamız sayesinde . Eşim beni sevmese ve ben onu sevmesem inan çoktan ayrılırdım

Bence icsin ilaci yatsin kv niye birinin evine hergun gidip 12 ye kadar oturayim buna kendi ailemde dahil sacma sapan seyler oyursaydi ogluyla ozaman

Neler benziyor:)
Esi biliyor mu bilmiyorym acikcasi
Evet bizden 1 sene snr tasindilar

Bence icsin ilaci yatsin kv niye birinin evine hergun gidip 12 ye kadar oturayim buna kendi ailemde dahil sacma sapan seyler oyursaydi ogluyla ozaman
Bi gün çok sinirlenip bunu ona dedim. Madem her gün bizi cagircaktin evlendirmeseydin oğlunu diye. Esimin yanında hemen bağırmaya başladı ben birlik olmak istiyorum neselice oturalim kalkalım yiyelim içelim istiyrium haaa sen bizi istemiyorsan açıkça söyle dedi. Esimin yanında beni bizi istemiyor oğlum konumuna düşürdü. Bnde istiyorum ama bu kadar sık görüşmek iyi değil fazla muhabbbet tez ayrlik getirir dedim haaaayir hayyiirrr ayrılık falan olamaz diye sapıttı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…