Sizce ben kötü gelin miyim

Ayy şiştim Allah yardımcın olsun sempati kurdum resmen seninle ölüm zulmü bu oldu tasma taksınlar birde sana gerizekalı çok sinirliyim ya

Kayinvalidem ve yemek yapmak ..... Bu lafa çok güldüm . 1.5 yıldır evliyim ve toplam 2 kez falan yemek yaptı ben gittiğimde hep mutfakta olur ama... Hic bi zaman direk oturma odaya gecmis degilim gittigimde direk mutfaga alir beni yemek yapmaz ya da yeni başlamış olur ve ben gelince bana devreder. Atansam bile isten çıkıp orda yemek yapmam ve öyle yemem lazim asla hazirlamaz zira eltim öyle iş çıkışı oraya gidiyo her gün orda yemek yapıyor

Ay içim daraldı bu ne böyle.
Siz karı koca sahil kesiminde bir şehirde yatırımlık ev alın.
İçine de annemleri oturtacağız deyin.
Kv onlar gitmesin diye koşa koşa gider yerleşir bence.
Hem ona da iyi gelir
Gelinleri görmedikçe gelmeleri gitmeleri aklına gelmez belki

Kayinvalideniz zaten ruh hali iyi biri değilmiş sizin yüzünüzden niye hap kullansın ki kusura bakmayın ama gelinim gelmiyor diye kimsenin psikolojisi bozulmaz sizin ki bahane üretiyor
Esim bana hak veriyor ama arada kalıyor. Annesi hap kullandığından beri uyuşmuş vaziyette ve benim yüzümden kullandığı için eşim.me yapacağını bilemiyor Onun bu halide beni üzüyor .

Eşinizden bi yol olmaz. Birçok erkek gibi pasif ana kuzusu. İlk iki gün ne işiniz vardı ailesiyle ya. Düğün ertesi kahvaltıya gitmek nedir. Tüm suç sizde ve eşinizde.

Eşinizden bi yol olmaz. Birçok erkek gibi pasif ana kuzusu. İlk iki gün ne işiniz vardı ailesiyle ya. Düğün ertesi kahvaltıya gitmek nedir. Tüm suç sizde ve eşinizde.
Bunun için çok kavgalar ettik canım.. şimdi geri donup baktığımda ah evliliğin ilk günleri ne güzeldi diyemiyorum ve hiç diyemeyeceğim herkes yaş ilerdikce ilk zamanları ozler balayı tatilini hatırlar ama benimki koca bi bosluk ...

Bizden 1 snee snr t

Size psikolojik baskı kurup kötü gelin ilan etmişler. Bırakın öyle bilsin herkes. Haftada 3 gün bile çok bence ne işiniz var anlamadım. Evden çıkmasını istemiyorsa oğlunu evlendirmeseymiş...

Bu ne ya kadın daha ilk sabahınızda çağırmış. İnsan bi bunlar daha yrni evlendi rahat bırakayım der. Bence psikiyatriste gitmesi çok isabetli olmuş çünkü normal değil kendisi. Siz de gitmeyin bundan sonra oraya kim ne derse desin takmayın insanları bu kadar. Eşiniz cok istiyorsa tek gider oturur geri gelir. Siz evde ders calisin. Ayrıca siz kötü gelin falan değilsiniz bence çok bile sabretmişsiniz.

Kötü bir gelin değilsiniz, aksine bence kendinizi fazlasıyla ezdirmişsiniz.

Kayınvalidenizin ilaç kullanmasının sebebi siz değilsiniz. Sizi sorumlu gibi hissettirmelerine izjn vermeyin. Hafta da üc gün gitmeniz bile çok. Kimse sizden her gün gitmenizi bekleyemez. Dayı ve yengenin size bu kadar karışmasına, size baskı yapmasına da izin vermeyin.

Son olarak başkalarının ne dediğini hakkınızda ne düşündüğünü de bu kadar umursamayın. Siz kendinizi bilmiyor musunuz bu yeter. Bunları size kv ile bayram dahil görüsmeyen, kv ve ailesinin her gün dedikodu kazanında kaynattığı bi gelin olarak yazıyorum. Siz kendinize yardım edin, siz kendinizi koruyun, siz kendi hayatınıza sahip çıkın. Siz bunları yapmazsanız kimse yapmaz.

Esim bana hak veriyor ama arada kalıyor. Annesi hap kullandığından beri uyuşmuş vaziyette ve benim yüzümden kullandığı için eşim.me yapacağını bilemiyor Onun bu halide beni üzüyor .

Niye senin yüzünden o hale gelsin sen niye kendini sucluyorsun!!! Gitmiş doktor vermiş ilacı kullanmış sen mi dedin ona git doktora diye oğlu gelmiyor gelini gelmiyor diye mi gitmiş psikiatriste eşinin seni bu konuda suçlamasına izin verme her gün gitmek zorunda değilsin seninde ayrı evin var madem oğlundan ayrılmayacakti evlendirmeseymis.

Yanlış anlamazsanız bisey sorcam . Herkeste farklidir tabi ki ama sizin tedaviniz ne kadar sürdü ilaç kullandınız mı . Kv sadece ilaç kullanıyor terapi almıyor düzenli atıyor mu hapları onu da bilmiyorum . Patlamaya hazır bomba gibi sanki bazen bakışlarından korkuyorum . Çok fazla kilo verdi hiç bişey yemiyor . Zaten iş yapmayı seven bi insan değildi toptan bıraktı . Nasil.duzeleeck bilmiyorum

şaka yapmıyorum git boşanma davası aç , kocan adam olursa ne ala olmazsa sal anasına gtsin.

okurken daraldim.Allah kolaylık versin.
keşke demenin bir faydası olmadığı için geçmiş bütün ihtimalleri yok sayıyorum.
suan yapabileceğiniz tek şey eşinizle probleminiz yoksa
şehir değişikliği.
diğer türlü hiç bir şekilde belliki sizde , esinizde , onlarda mesafeyi koruyamiyor.
ortaya somut bir mesafe koymak lazım.
alo denildiğinde koşup gidemeyecek kadar uzun bir mesafe.
Allah yardımcınız olsun..

Teşekkür ederim cevabınız için

Tamam kv cahil ama sende cahilsin. Kusura bakma. Hayat kv den ve akrabalarından ibaret değil. Nasıl bakarsa baksınlar.

bunlarda iyice saçmalamışlar. ne öyle sürekli gitmek. eltinde birgün bıkar. şimdi iyi gelin gibi görünmek hoşuna gidiyor. eşin gidiyorsa gitsin. millet ayda bir gidiyor. ben istemezdim oğlum gelinim hergün gelsin. takma kafaya canım. normal olan sensin

İlaç kullandım tabi ki. Benim özellikle uyku sorunum vardı o yüzden uyku ilacı kullandım. 1 sene boyunca da antidepresan kullandım. Bu arada ayda bir kontrole gittim doktora. Bir yandan da hayatımı düzene soktum. Ben istedim yani iyileşmeyi, ki psikolojik hastalıklarda en önemlisi bu.
Kayınvalidenizi ilaçlar bu kadar kötü yapıyorsa doktora durumu anlatsın, belki değişiklik yapar. Ya da aynı zamanda terapi de alsın. Eşinize anlatın bunu, o ikna eder belki annesini.
Sorun sizin sürekli gitmenizle çözülecek bişey değil. Öyle olsa doktor ilaç da vermez zaten. Demek ki daha büyük bişey. Eşiniz de annesi bu durumda diye tabi ki üzülür çok da normaldir bu. Önemli olan önce sizin kendinizi suçlamamanız, sonra da çevredeki insanları üsluplu bir şekilde susturmanız.

İyi gelin kötü gelin olmanın bir değeri yok önemli olan mutlu bir insan olmak. Gitme arkadaşım niye gidiyorsun eşin kolundan mı sürüklüyor gitmezsen boşanırım mı diyor boşver boşansın. Böyle hayat mı olur kaç kere geliyorsun dünyaya

Kararlı ol böyle devam et genc ve kiskanc kaynana sendromuyla karsi karşıyasin belliki gelinsin sen kole değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…