Gebeliğe Hazırlık Şubat ayi aşılama yaptıracaklar beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ne oldu canım hayrola ters bişe mi var
Ya cnm ne doğru gitti desen daha kolaydı sabah spermiogram testi verdik ben sanıyordum öğlenden once çıkar neyse öğlen sonuna kaldık eve geldik orda beklemeyelim diye oturur ken eşime tlf geldi işten bana dedi sen tek git benim ise gitmem lazım sınır krizi geçiriyordum valla neyse sonra ikna oldum ver kimliğini sonucu alır kadin doğum a giderim dedim hastahaneye gittim sonucu veremeyiz demesinler mi sinirden ağladım ya aradım çabuk buraya gel sehir dışına çıkmış bile bi saat sonra geldi neyse aldık sonucu bu sefer bu arada bana bakan doktor prof yerinde asistanı var sadece özel hastalara gelip bakıyo asistan dedi gelecek aya kasın oğuz bey bana kızar arayamam ya varya nasil çıldırdım anlatamam zar zor ikna ettim öyle hallettim işi. Hakkınızı helâl edin çok uzun yazdım ya

Merhaba arkadaşlar bu gün doktora gittim bir haftadir gonal f 450 den 150lik vuruyorum yumurtalarımi geliştirmeye çalıştık . Büyüme olmuş yumurtamda eşimin sperm hareketliliği az idi. Salı gece çatlatma iğnesi vuracağım Perşembe sabah erkenden aşılama yapılacak dualarınızı esirgemeyin lütfen çok ihtiyacım var En Büyük KK:cry: (omega3 verdi doktorum) şimdiden teşekkürler. Hepimize hayırlar getirsin inşallah işlemlerimiz.:nazar:
Hayırlısı olsun cnm bende bu gun başlıyacağım gonalf ama benim ki 50 o bile fazla olur dedi doktor ama daha azı yokmus

Benide ekle canım aranıza 8 Şubat bat ondan sonra başlıycam nasipse aşılamaya Allah yüzümüzü güldürsün inşallah

Valla cnm koldan da yapa bilirsin dediler ama ben gobekten yaptim yo hic acimiyor o kadar inceki igne derime koydum kendiliğinde girdi 4 yildir istiyorum

Valla cnm koldan da yapa bilirsin dediler ama ben gobekten yaptim yo hic acimiyor o kadar inceki igne derime koydum kendiliğinde girdi 4 yildir istiyorum
Hiç olmadı mı gebelik canım inşalah emeklerinin karşılığını alırsın canım

Hmm bende bugün ilaçları rapor la aldım ama asilama için ücret alacaklar mi bilmiyorum ona gore ayarlayacaktım bende
Devlette mi yaptırıyorsun canım almayabilirler senin önce olucak aşılaman sen tecrübelerini bana anlatırsın

X