Gebeliğe Hazırlık Şubat ayi aşılama yaptıracaklar beraber bekleyelim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ya cnm ne doğru gitti desen daha kolaydı sabah spermiogram testi verdik ben sanıyordum öğlenden once çıkar neyse öğlen sonuna kaldık eve geldik orda beklemeyelim diye oturur ken eşime tlf geldi işten bana dedi sen tek git benim ise gitmem lazım sınır krizi geçiriyordum valla neyse sonra ikna oldum ver kimliğini sonucu alır kadin doğum a giderim dedim hastahaneye gittim sonucu veremeyiz demesinler mi sinirden ağladım ya aradım çabuk buraya gel sehir dışına çıkmış bile bi saat sonra geldi neyse aldık sonucu bu sefer bu arada bana bakan doktor prof yerinde asistanı var sadece özel hastalara gelip bakıyo asistan dedi gelecek aya kasın oğuz bey bana kızar arayamam ya varya nasil çıldırdım anlatamam zar zor ikna ettim öyle hallettim işi. Hakkınızı helâl edin çok uzun yazdım ya

Stresten uzak dur kuzum güzel dönemini güzel geçirmeye bak inşallah her şey çok güzel olur

Hayırlısı olsun cnm bende bu gun başlıyacağım gonalf ama benim ki 50 o bile fazla olur dedi doktor ama daha azı yokmus
Benim geç geliştiği için 150 verdi demek ki senin daha iyi gelişiyor canım inşallah Rabbim yardımcı miz olsun

Kızlar merhaba bende bugün aşılama yaptırdım şimdi bekleme zamanı bir hafta rapor aldım evde dinlenicem rabbim inşallah hepimize nasip eder anne olmayı hiç hamile kalamadım 9 aydır evliyiz hiç bir sebep yok ama nasip olmuyor

Kızlar slm ben üniversite hastanesinde oldum aşılama ek bir ücret alınmadı aşılama öncesinde gonal f ve ovitrel kullandım raporlu olarak sadece onlara fark olarak 128 tl ödedim eczaneye onun dışımda farkı bir ücret olmadı .Eşimde bende sigortalıyız be ilk denememiz sanırım bunların da etkisi var umarım sorularınıza yanıt olabilmiştir.

Arkadaşlar merhaba , özelde yaptıran varmı ben de yarın gidicem doktora adetimin 2. Günü oluyor inşallah başlar doktor aşılama için tedaviye ama ücret konusunda hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah

Arkadaşlar merhaba , özelde yaptıran varmı ben de yarın gidicem doktora adetimin 2. Günü oluyor inşallah başlar doktor aşılama için tedaviye ama ücret konusunda hiç bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim, Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah
Ben Perşembe olacağım kısmetse . O zaman bilgilendiririm . Şu ana kadar sadece iğnelerin parasının bir kısmını verdik 3 kutu=9 doz oldu benim o da 350 TL tuttu ve inofolic combi aldım o da 70 TL idi sanırım. Eşime sperm testi yapıldı 100 lira idi. İşte Perşembe ne olur ne biter bilmiyorum ancak yazarım buraya hayırlısı olsun inşallah dualarınızı esirgemeyin:nazar::anneadayı::anne::110::dua:

Gonal f galiba canım 75 ml aldım bekletiyorum başka bi sorununuz var mı bizde bi sorun yok şükür hsg de çekildim temiz Ama olmuyo
Yok cnm çok şükür hsg dir tahlildir genetik fln bütün testleri yaptırdık herşey normal dün doktorda herşeyin iyi sadece normal insanlardan çok daha fazla yumurta rezervin var bu sorun o yüzden dedi

Yok cnm çok şükür hsg dir tahlildir genetik fln bütün testleri yaptırdık herşey normal dün doktorda herşeyin iyi sadece normal insanlardan çok daha fazla yumurta rezervin var bu sorun o yüzden dedi
Allah Allah kiminin az diye kiminin çok diye vardır bi zamanı muhakkak

Stresten uzak dur kuzum güzel dönemini güzel geçirmeye bak inşallah her şey çok güzel olur
Sağol cnm umarım her keze uğurlu gelir bu ay .ama sakın olmakta hiç kolay değil iğneden mi bilemiyorum bi gülüyorum bi ağlıyorum bi garip oldum

Kızlar merhaba bende bugün aşılama yaptırdım şimdi bekleme zamanı bir hafta rapor aldım evde dinlenicem rabbim inşallah hepimize nasip eder anne olmayı hiç hamile kalamadım 9 aydır evliyiz hiç bir sebep yok ama nasip olmuyor
Daha erken cnm ya hadi hayırlısı her aşamada haberleşelim bu arada bi tarih ver cnm senide ekliyeyim

Cnm ben özelleri çok araştırdım 500 tl den başlıyor 2500 e kadar çıkıyor yaptırdığım yerle alakalı ama genel olarak boyle

Ben yaptırıyorum canım 3 güne adet olup başlıycam nasipse profösre yaptırıyorum 1500 tl ilaç hariç

Cnm dün doktor baktığın da 12 yumurta gördü eğer hepsi gelişirse tedaviyi iptal edecez bile dedi gelecek aya daha düşük doz uygularız öyle olursa dedi
Oy maşallah canım bu durumda aşılama yapmazlar diye düşünüyorum tüp bebekde oluyomuş genelde bu kadar çok yumurta

Ben özelde yaptırdım kuzum 1350 tl aşılama ücreti 180 tl eşimin test ücreti ödedik doktormda doçentti kaç aydır tedavideydim zaten muane ücreti 115 di

Oy maşallah canım bu durumda aşılama yapmazlar diye düşünüyorum tüp bebekde oluyomuş genelde bu kadar çok yumurta
Aynen öyle cnm benim sorunum buymuş zaten her ay çok fazla yumurta olduğu icin vücut birini seçemiyormuş o yüzden gelistiremiyomus ama iğneyle hepsi gelişirse tedavi bırakırız dedi doktor asilama yapmam dedi

X