Yarın öğle arası eski eşimle nafaka konusunu görüşmek üzere randevulaştık. çok gerginim..

Biliyorum ben konu sahibini bütün konularını da biliyorum. Kaç sefer psikoloğa gittim artık düzeldim falan yazdı eski konularında. Yine de dönüp dönüp başa sarıyor bunu anlayamıyorum. Hatta eski kocasının resmini bile gördüm çok da matah bi adam değil.

Cok merak ettim nerde resmi ?
Bende numarani degistir komple kopart iletisimi dedim ama yok hosuna gidiyo

Bana özel mesajla atmıştı bir üye. Konu sahibini bulmuşlardı eski konularında ismi falan belliymiş ama yönetimden sildirmiş o konularını. Sosyal medya hesabını falan bulup resimlerine bakanlar olmuştu ama buraya adını yazmadılar oyüzden ben görmedim ama konu sahibi çok güzel bir kadınmış. Bu adam için değer mi falan diyen çok oldu zamanında
Cok merak ettim nerde resmi ?
Bende numarani degistir komple kopart iletisimi dedim ama yok hosuna gidiyo

Bana özel mesajla atmıştı bir üye. Konu sahibini bulmuşlardı eski konularında ismi falan belliymiş ama yönetimden sildirmiş o konularını. Sosyal medya hesabını falan bulup resimlerine bakanlar olmuştu ama buraya adını yazmadılar oyüzden ben görmedim ama konu sahibi çok güzel bir kadınmış. Bu adam için değer mi falan diyen çok oldu zamanında

Ben onun guzel oldugunun farkindayim adaminda cirkin .
Ama baskiyla ezmekle adam yakisikli kadin cirkin olmus
Kompleksli adamlarin klasik kuralidir bu

Ah okyanus ah...

Gururu yanlis yerde ariyorsun.

Dava acmak istememenin nedeni gururlu olmak degil o adamla iletisimini koparmamak.

Korkuyorsun dava acarsan bir daha senin yuzune bakmaz diye.

Nafaka icin konusmak bahane. Adami gormek seni mutlu edecek.

Konusma adamla felan. Git avukuata anlat durumu avukatin acsin davayi. Sen durusmalara bile gitme avukatin gitsin.

Kes artik su adamla baglantiyi.

O adam seni sadece uzer. Ne karisini birakir ne sana geri doner ne de adam olur.

Yazik degil mi omru hayatini bes para etmez bir adam icin tüketiyorsun. Kendine acimiyorsan kizlarina aci.

Gorusme su adamla. Avukata git.

Ben onun guzel oldugunun farkindayim adaminda cirkin .
Ama baskiyla ezmekle adam yakisikli kadin cirkin olmus
Kompleksli adamlarin klasik kuralidir bu
Adam yaptiklari igrencliklerle kadinin psikolojisini alt ust etmis. Kadin kendini degersiz goruyor. Adam da o kadar cok aldatmis ki ve oynadigi akil oyunlariyla kadinin kafasini da karistitdigindan kadinin gozunde buyumus. Oysa ki gercekte adam soylediklerine gore cirkinmis.
Adam ruh hastasi. Ama karsisindaki kisinin ruh dengesini bozmayi iyi biliyor. Kadinin zayif yonlerini kullaniyor. O yuzden gorusme dedik biz. Boyle deyip yine kadinin kafasini karistiracakti. Istedigi nafakayi vermeyecegi bariz belliydi. O yuzden muhatap olma kanunlarla hallet dedik. Eger dava acsaydi adami ayiktirmadan kadin kendinin guclu oldugunu gosterecekti.

Okyanus bu adami zaten kaybettin. Bu adam ruh hastasi. Kimsenin de olamaz. Herkesi kullanip kullanip somurup somurup atiyor. Bu adami kaybetmeyecegim diye gittigin bu yol yanlis. Tam aksine hic gorusmesen o sendeki degisimi fark edecek. Bu adamdan uzak dur. Tehlikeli sagligin acisindan. Cunku ruh sagliginla oynuyor. Seni gucsuz birakiyor. Duygu vampiri o.

Adam yaptiklari igrencliklerle kadinin psikolojisini alt ust etmis. Kadin kendini degersiz goruyor. Adam da o kadar cok aldatmis ki ve oynadigi akil oyunlariyla kadinin kafasini da karistitdigindan kadinin gozunde buyumus. Oysa ki gercekte adam soylediklerine gore cirkinmis.
Adam ruh hastasi. Ama karsisindaki kisinin ruh dengesini bozmayi iyi biliyor. Kadinin zayif yonlerini kullaniyor. O yuzden gorusme dedik biz. Boyle deyip yine kadinin kafasini karistiracakti. Istedigi nafakayi vermeyecegi bariz belliydi. O yuzden muhatap olma kanunlarla hallet dedik. Eger dava acsaydi adami ayiktirmadan kadin kendinin guclu oldugunu gosterecekti.

Tekbasina yapmamis bunu aileside isin icinde malesef.
Cok uzucu parasina hayatina herseyine elkoymus.
Bende gorusmemesi taraftariyim avukata git nafaka icin ayri kestikleri icin ayri tum giderler icin ayri el koydugu mal mulk icin dava ac dedim
numaranida degistir dedim ama yok ciddi zaaf olmus adam
Nikahi bu arkadasa kiysa yine o kadinla yasasa kabul edicek gibi duruyo

Gelismeleri yeni okudum.

Su anki karim beni cok uzuyor sen hic uzmuyordun diyerek sadece seni kullaniyor. Senin ona zafindan yararlaniyor.

Belkide ayni seyi su an ki karisina diyor.

Bu adamin palavralarina mi inaniyorsun hala?

Muhattap olma sununla ya.

Dilimizde tuy bitti.

Degistir hattini ulasamasin sana.

Teoga hazirlanan kiz kendi iletisimini kurabilir babasiyla.

Senin iletisim kurmana gerek yok.

Etrafina bak biraz belki nice duzgun seni mutlu edecek bir insanlar var cevrende. Onlara sans ver. Bosver su ahlaksiz adami.

Kendi cocugunun bir ihtiyacini bile ödemeyen herşeyi kurusu kuruşuna hesap edip cocugunun nafakasindan dusen bir adamla konusulmaz hanımefendi. Dava acin. Ya da 1 kez konuşun kabul etmezse direkt dava acin.
Cocugu yaparken iyiydi. Kendi para icinde yuzerken cocuguna aldigi ayakkabiyi bile hesap ediyor oyle mi. Kiziniz da yazık o benim babam falan diyor garibim.
Konusmaya giderken yaninizda biri bulunsun derim. Yalnız gitmeyin. Isine gelmeyince iftira atar size peşimi birakmiyor falan bile der.
Ayrica sizi hatırladım eşinizi de facede gormiştim gicik nursuz bir tipti gozumun önüne geldi simdi sinir oldum.

Zaafın varsa sen gitme görüşmeye bul bir avukat o halletsin.

Bende ilk sayfayi okuyup oyle yazdim ama konusmus bile telefonda. Adam cok uzerime gelirsen malimi karimin uzerine yaparim demis. Sonra da zaman istemis. Okyanusta zaman istedi diye gitmiyor avukata. Zaman istedi diyip duruyor avukata git diyince:işsiz:

Bende ilk sayfayi okuyup oyle yazdim ama konusmus bile telefonda. Adam cok uzerime gelirsen malimi karimin uzerine yaparim demis. Sonra da zaman istemis. Okyanusta zaman istedi diye gitmiyor avukata. Zaman istedi diyip duruyor avukata git diyince:işsiz:
Böyle iğrenç karaktere zaafi olan bir kadın:işsiz: hala mutsuzum derse üzülürüm diye düşünüyor bir de:işsiz:

Zaman ver konu sahibi bütün malları kaçırsın adam bir güzel. Mutsuz olduğu yeni karısının üzerine geçirsin bir güzel. Çok mantıklı yaptığın:110:

Böyle iğrenç karaktere zaafi olan bir kadın:işsiz: hala mutsuzum derse üzülürüm diye düşünüyor bir de:işsiz:

Zaman ver konu sahibi bütün malları kaçırsın adam bir güzel. Mutsuz olduğu yeni karısının üzerine geçirsin bir güzel. Çok mantıklı yaptığın:110:
Yalan ya
Adam kızına üç kuruşun hesabını yapacak kadar pinti canını verir malını vermez kimseye
Atmış bir hikaye oyalıyor konu sahibini işte

Tekbasina yapmamis bunu aileside isin icinde malesef.
Cok uzucu parasina hayatina herseyine elkoymus.
Bende gorusmemesi taraftariyim avukata git nafaka icin ayri kestikleri icin ayri tum giderler icin ayri el koydugu mal mulk icin dava ac dedim
numaranida degistir dedim ama yok ciddi zaaf olmus adam
Nikahi bu arkadasa kiysa yine o kadinla yasasa kabul edicek gibi duruyo
Sanirim anlasmali bosanmislar. Anlasmada bu kati bir anlasmadir. Butun haklarimdan vaz geciyorum hukmu varsa geriye dogru olan mal ve mulklerden hak iddia edemez. Yine de anlasma metniyle bir avukata gitmeli.

Sayin konu sahibi cok safsiniz ,eski esiniz sizin bu huyunuzu biliyor ustunuze geliyir ,adamin yeni karisi sizin cocuklariniza bakar mi hic ?
Hee bakamiyorum al bak deseydiniz ya ,
Sikisipn kalsaydi ,
Siz diyin 2000 tl ver yoksa cocuklari al diye

Bence siz avukatla beraber gorusun eski esinizle. Soyleyin getirecekse o da getirsin avukatini. Cocuklarina aldigi ufacik seyin parasını kesen adamin sizin lafinizla nafskayi artıracağını sanmam

X