Popüler Konu Elhan ile MasterFit

Benim de tartım gelsin o zamaaaan🌟🌟🌟
IMG_7871.png
19.05 👉🏻👉🏻👉🏻75.6
26.05👉🏻👉🏻👉🏻 74.7
Fark 900 gr 💃🏻💃🏻💃🏻💃🏻
Mavikus_ Mavikus_ Zipzip- Zipzip-

Tabi kiiii 62 diyene kadar devammmm
💜💜💜💜💜💜💜

Simdi sıra pazartesi🤪🤣🤣 bugün ödül yapıyozmu 😂😂😂

Lütfen yapalım lütfennn Elhan Elhan 😍😍😍😍
Kızlaaaar hemen çıldırmayalım 😂😂😂 ödül yapacaksanız minnak bişey yapın bugün oğlum kurabiye istiyor mecbur yapıcam artık ama bir tanecik yiycem 🥹🥹
İnşallah daimi olur ya dua ediyorum çabuk sıkılmıyım😅
İnşallah kukiciğim sayfadan kopmamaya çalış bak nasıl motive oluyorsun 💃🏻💃🏻💃🏻 buradaki kadınlar gerçekten harikalar 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

Kızlaaaar hemen çıldırmayalım 😂😂😂 ödül yapacaksanız minnak bişey yapın bugün oğlum kurabiye istiyor mecbur yapıcam artık ama bir tanecik yiycem 🥹🥹

İnşallah kukiciğim sayfadan kopmamaya çalış bak nasıl motive oluyorsun 💃🏻💃🏻💃🏻 buradaki kadınlar gerçekten harikalar 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Öğlen yapalım yav ödülü akşamı unutalımm😂😂😂😂 saka biyana tabiki abartmayalım kızçelerr 🤣

Çok fazla girip okuyamıyorum yazılanları bu ara bir yoğunluk halindeyim. Bugünde misafirim var. Ağzımı kapatıp sadece salata yemeyi planlıyorum. Onlarıda yolladıktan sonra artık daha sıkı yazılanlrıda takip edip bende motive olucam 🥰🥰

X