2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
ayyy gamzeee moral coktuu bende :))))
bu kismini hic dusunmemistimmm oglum buyuycek ve ben 40 i asmis olcam bu seferde 40 sendromuna gircemmm :KK70:
40 yas sendromu sonra menopoz derken sendrom hic bitmiyor zeyno:KK70: saka bi yana sekerim dün aksam gezmeden dönüyoruz arkada bebislerin ikiside uyumuş eşime diyorum ki simdi cocuklar olmasa napardik acaba içinden sinemaya gitmek eleele gezmek var tabi adam diyorki onlarsız hayati hayal edemiyorum hep varlardi:-)hakikaten 6 aylık evliydik hamile kaldim 1 5 aylık evliyken ipek vardi hic doğru onlarsız olmdikki ben nereye gitsem 2 çocukla usenmeden gidiyorum :cool:inan arkadaşlar hayret ediyor yoksa hayattan keyif alamiyorum 15 gün evde oturdum kafayı yiyordum ..ha birde çalışmak çok iyi geliyor bana acikcasi keske biri baksa da calissan ..yada kaynanan torun diye ölüyor az biraz bırak kafeye git

haklisin cnm
aslinda cikiyorum ama gittigim heryer yaptigim hersey ayni
gecen gece esim eve erken geldi yalvadim coxuga bak dedim sturbucksa gidipb bi kayve iceyim bir cikolatali puro iceyim yarim saat ver bana dedim yok olmaz ddi hepbir avm ye gittik yine tad alamadim hicbiswy yapmadan dôndük,biraz yeniliklere ihtiyacimvar galiba :KK66:

hayırlı geceler bebısım uyuyor kocam mangal keyfınde arkadasına gıttı. 2.5 yıllık evlıyız ılk defa arkadasına gıttı garıbım ıstersen gıtmeyım dıyerek :KK53: arkadaslarının karılarıyla 4 5 kez oturmuslugumuz var onlarda bı evde toplanmıslar benı cagırmadılar kırıldım uzuldum zaten 2 haftadır cok bunalıyorum evde bıde boyle olunca ıyıce kotu oldu.... amaaan dedım cagırmazlarsa cagırmasınlar bebısımle oynadım onu uyuttum nette keyıf yapıyorum :KK49: herkes uykuda heralde hu huuuuu kımse yok muuuu
ayıp etmişler ama canım sende onları umursamazsin boşver :63: bebişin mutlu sen mutlu sal kocayı arada keyif yap pek güzel oluyor:KK45:

Kiyamam yavruya :KK43: ya çokcahil bir kadinmis yada vicdansizin tekiymis bakici, cçok üzüldüm, yavrun için en doğrukarari almissin kisa zamanda farki göreceksin, sana tavsirm hergun kitap oku ve süreklikkonuş onunla herşeyi anlat dil gelişimibu sşekilde iyi ilerliyor. Birde kendi yasitlariyla bir aradabulunmasi cçok eetkili, hangi sehirdesin bilmiyorum ama oyun gruplari oluyor oralara gidebilirsin
Sagol canim para icin yapiyormus cocuk sevgisi yokmus onu anladim ama gec oldu iste tavsiyelerini uygulayacagim

Allah yardimcin olsun canim insallah esinde sana yardimci olur bu konuda ama sana daha once de yazmistim senin bebis benim oglandan daha cok sey yapiyor dedigin gibi tek bir odada kalmissiniz tek seni goruyor ondan oyle olmustur bende benzer durumdayim canim sabah 7 de evden cikiyordum ise gidiyordum 4 te geliyordum o surede bakici bakiyordu eve gelir gelmez tv aciyormus kadin ve buyuk ihtimalle hic ilgilenmiyordu hic oyun oynamiyordu kahvesini alip oturuyordu bi suru oyuncak ve kitap aldim daha alindigi gibi duruyor yepyeni hic mi kirmaz oyuncagi hic mi yirtmaz kitabi diyorum cok uslu hic zarar vermiyor diyordu 1 haftadir annem yanimda oyuncaklari dokup oynuyoruz diyor 3 arabasini bozdu 1 kitabin kenarini kemirip sayfasini kopartti demekki bakici hic oynatmamis allah kimsenin evladini yabanciya birakmasin zamanla duzelecek senin bebis de gonlunu ferah tut canim
Amin canım inşallah duzelirler. Iki gündür mama yedirirken her kasikta mama diye diye mama demeyi ogrendi. Bütün gün oyun uretiyorum şarkı söylüyorum konuşuyorum dik
Allah yardimcin olsun canim insallah esinde sana yardimci olur bu konuda ama sana daha once de yazmistim senin bebis benim oglandan daha cok sey yapiyor dedigin gibi tek bir odada kalmissiniz tek seni goruyor ondan oyle olmustur bende benzer durumdayim canim sabah 7 de evden cikiyordum ise gidiyordum 4 te geliyordum o surede bakici bakiyordu eve gelir gelmez tv aciyormus kadin ve buyuk ihtimalle hic ilgilenmiyordu hic oyun oynamiyordu kahvesini alip oturuyordu bi suru oyuncak ve kitap aldim daha alindigi gibi duruyor yepyeni hic mi kirmaz oyuncagi hic mi yirtmaz kitabi diyorum cok uslu hic zarar vermiyor diyordu 1 haftadir annem yanimda oyuncaklari dokup oynuyoruz diyor 3 arabasini bozdu 1 kitabin kenarini kemirip sayfasini kopartti demekki bakici hic oynatmamis allah kimsenin evladini yabanciya birakmasin zamanla duzelecek senin bebis de gonlunu ferah tut canim
senin yavrun seslenince bakıyor mu göz teması var mı .bizim ikisi de çok çok az :KK43: üzgünüm sanırım otizm kızım napacagım bilemiyorum.bakmaya kıyamadığım yavrum ne hayaller kurmuştum geleceğiyle ilgili yıkıldı hepsi gitti .çaresizlik beni öldürüyor .yine de inşallah değildir düzelir diyorum ama içimde ki umut git gide küçülüyor.eğer öyleyse ben nasıl yasarım bir daha yüzüm güler mi bilemiyorum yavruma baktıkça eriyorum acı çekiyorum çok üzgünüm.

Kızlarrr bakalim kimlerin kocişi romantik ne hediyeler aldi kocisleriniz benimki odun oldugu icin hediye mediye yok:KK43:
Benim eşim dün eve gelirken elinde 3 4 poşet vardı bende sevindim bana hediye almış diye ama nerde hepsi kirli kıyafetlerle doluydu:KK43:
Hediye aldın sandım öyle sevindimki dedim al işte ben sana hediye geldim diyor bide gıcık:KK11:

Benimki de odun ama seviyorum :KK68:
Bende cok onemsemem sevgililer gununu
Ama arkadaslarimizla hafta ici yemege cikacaz b
bende hic umursamam o benden daha romantiktir aslında yemeğe çıkalım dedi hastayım dedim kahvaltıya gidelim dedi uyanamadim :-) ablası çağırmış ailecek toplanmış olduk onunda romantizmle alakası yok bol dedikodulu :-) ama sevdiğimi söyleyip sarıldim hem sevgililer günü kapitalist yaşamın dayatması ben hafta ici borcumuz bitiyor bu ay şükürler olsun ona güzel bir supriz hazırlarım odunumu seviyorum o benim odunum:-) ha birde pasta yaptım

Kuru pasta kalıplarıyla keki kesip romantik bisey çıkardım

Eklentiler

• IMG-20160214-WA0014.jpg
    IMG-20160214-WA0014.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 77
Kızlarrr bakalim kimlerin kocişi romantik ne hediyeler aldi kocisleriniz benimki odun oldugu icin hediye mediye yok:KK43:
Odun olan benim galiba hiçbişi almadım geçen sene hiç birşey yapmamıştı lohusa halinle çok iyi gelecekti halbuki bu sene birşey yapmak içimden gelmedi botla oyuncu annenin kitabını almış doğum günümde de aynı kitabı almıştı :KK48:

Amin canım inşallah duzelirler. Iki gündür mama yedirirken her kasikta mama diye diye mama demeyi ogrendi. Bütün gün oyun uretiyorum şarkı söylüyorum konuşuyorum dik

senin yavrun seslenince bakıyor mu göz teması var mı .bizim ikisi de çok çok az :KK43: üzgünüm sanırım otizm kızım napacagım bilemiyorum.bakmaya kıyamadığım yavrum ne hayaller kurmuştum geleceğiyle ilgili yıkıldı hepsi gitti .çaresizlik beni öldürüyor .yine de inşallah değildir düzelir diyorum ama içimde ki umut git gide küçülüyor.eğer öyleyse ben nasıl yasarım bir daha yüzüm güler mi bilemiyorum yavruma baktıkça eriyorum acı çekiyorum çok üzgünüm.
Canim lutfen bir uzmana gotur, yoksa bu suphe sana olumsuz etki yapacak ve cocuguna da verimli.olamayacaksin

X