2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Bestemeste ye tesekkurler
Herkese selam
Kizimla telefonu tableti bi turlu paylasmiyoruz
Yastik altindan gizli gizli kullaniyorum ki onu da hemen farkediyo. O yuzden ne okuyabiliyorum ne yazabiliyorum
bizim oglanın hic ilkgisini cekmiyor neden acaba sadece teli görünce alıp bana getiriyor bende gördüğünden demekki.)

mhulyak .!.:
En basindan beri her yolu denedim. Bu gune geldik cok sukur ama daha bir tam kase yemek yemisligi yok. Eline verdigini kimi zaman yiyor ama 2- 3 lokma. Anne sutune dustu ama sutle doyabilecegini sanmiyorum. Gun boyunca hicbirsey yemedigi gunler oluyor. Bu konuya moralim cok bozuk
Biz de oyleyiz canim.yemiyruz.ins birgun yiyeceklet doya doya.sadece bana guveniyo

en basindan beri yapmadimm hrp kendim yedirdim ck sukur istahli hepte yedi ama suan eline ne versem atiyor,o kdr inatki tutmuyor bile hep ben yediriyorum ve icime korku geldi artik evlenene kdr benmi yediricem diye :KK43:

Hiç üzülme canım. Ablam da kaşıkla kendi yedirip sonra salıyordu çocuğu:) biberonunu bile lendi tutmazdı sıpa, eline sigara böreği verirdik mıncıklar atardı, kreşe başladığı ilk gün kendi yemii, ablam inanmayınca öğretmen yemek videolarını atmış ona:) şok olduk.. Yani o da öğrenir.. Hiç korkma..
Benim kızın kendi yeme isteği de beni mutlu etmiyor hem doymuyor hem her erde mümkün değil dışarıda misafirlikte vs vs

Bende 4 gun geciktim oglan hasta cok emziriyorum ondandir insallah diger turlu dus7nemiyorum

Bende korunuyorum ama bu gecikmeler beni yipratiyor ins.biran once olurummm

Bende interneti kendime kotaladim..instagram disinda pek kullanmiyorum artik...oglym idrar enf.oldu sunnet olmasi gerekiyormus acil...Ankarada iyi bildik bir doktor onerisi olan varmi kizlar

Bugun 6. Gün oldu adetim gecikeli dün akşam üstü kahverengi akinti gelince sevindim oynadım falan ama bugun bu saat oldu hala adet olmadım bu seferde kahverengi akinti yerlesme kanamasi mi deyip telaşa kapıldım offf 2 gün içinde test yapıcam ya da doktora gidicem. Oğlumun da boynunda lenf bezlerinde büyüme var kötü huylu birsey olmasından korkup çok stres yapıyorum takibe alındı bir ay sonra yine kontrol var onun stresi yüzünden adet olmuyorsun diyor eşim ama inşallah haklıdır. Hakkımızda hayırlısı.

Bugun 6. Gün oldu adetim gecikeli dün akşam üstü kahverengi akinti gelince sevindim oynadım falan ama bugun bu saat oldu hala adet olmadım bu seferde kahverengi akinti yerlesme kanamasi mi deyip telaşa kapıldım offf 2 gün içinde test yapıcam ya da doktora gidicem. Oğlumun da boynunda lenf bezlerinde büyüme var kötü huylu birsey olmasından korkup çok stres yapıyorum takibe alındı bir ay sonra yine kontrol var onun stresi yüzünden adet olmuyorsun diyor eşim ama inşallah haklıdır. Hakkımızda hayırlısı.
Sansıma aldığım test bozuk cıktı yarın tekrar yapacağım ınşallah değilizdir

Günaydın kızlar. Mutlu haftalar dilekleriyle başlayacaktim tam sayfayı açtım bi müşteri aradı sinirlerimi bozdu pazartesi pazartesi yaa elim ayağım titriyo sinirden ne zor iş hayatı bezdim yeminle :KK43:(((

minione minione yarı blw ile ilerliyoruz mesela kahvaltıyı kesinlikle benden kabul etmiyor artık, önüne koyuyorum ne yerse o. Pipetle içmeyi de öğrendi daha doğrusu çocuk içmeyi biliyormuş benim haberim yokmuş büyük kolaylık valla

Safransari Safransari I imspecial kızlar hep diyet psikoljisinde olmaktan sıkılırsaniz detoks gibi bi lahana diyeti buldum 3 gün yaptım kaçamakla beraber 1.8 kilo gitti. İnanmam şok diyetlere ama tartıda azaldığını görmek de moral oluyo. Şimdi de eski sistemde devam etmeye çalışıyorum verdim diye abartmıyorum yani . Hedef 60 şimdiki 62
Canim ben sok diyetlerde tekrar aliyorum ertesinde ama yine de bazen yapiyorum arinmak icin

Hiç üzülme canım. Ablam da kaşıkla kendi yedirip sonra salıyordu çocuğu:) biberonunu bile lendi tutmazdı sıpa, eline sigara böreği verirdik mıncıklar atardı, kreşe başladığı ilk gün kendi yemii, ablam inanmayınca öğretmen yemek videolarını atmış ona:) şok olduk.. Yani o da öğrenir.. Hiç korkma..
Benim kızın kendi yeme isteği de beni mutlu etmiyor hem doymuyor hem her erde mümkün değil dışarıda misafirlikte vs vs
ayy Alah razı olsun tatlım içime su serptin,çok uykusuzdum ya 2 aydır yavaş yavaş uyku şurubu etkisini göstermeye başladı bende rahat uyumaya :) artık dinç bir şekılde biraz daha ilgilenmeye çalışacağım :KK70:

Selam güzel anneler, büyük paşam önce kaşınmaya başladı sonra döküntü oldu ürtiker oldu yani, acile götürdük ertesi gün sabah elleri yüzü balon gibi şiş uyandı bir kaç gün sürdü, haftasonu olduğu için pazartesiyi bekledik uzman doktor görsün diye, cildiyeci de alerjik ürtiker demiş işte pelüş oyuncaklar halıdır tozdur küfdür tetiklermiş, abur cubur yasaklandı, ama bir türlü cildi düzelmedi vücudu düzeldi ama yüzü kuru kızarık egzama gibi , el parmak uçları böyle kurudu beyaz beyaz sonra da o kabuklar soyulmaya başladı şimdi soyulan yerler kırmızı kırmızı çok fena:KK43: yüzü hala pul pul:KK43: kan tahlilinde karaciğer enzimleri yüksek çıktı ast alt değerleri, pazartesi bu hafta yani yine kan verdi ast alt düşmüş, hepatit b ye bağışıklığı çıktı bu demek oluyor ki ya aşı sayesinde bağışıklık kazandı ya da yakın zamanda hepatit b geçirdi ve bağışıklık kazandı ki ikinci ihtimal daha yüksek çünkü bütün belirtileri vardı, iştahsızlık mide bulantısı halsizlik vs:KK43: uzun zamandır vardı hiç aklımıza gelmedi çünkü büyük tuvaletini tutma huyu var ondan midesi bulanıyor zannediyordum:KK43: doktor ne diyecek bakalım muhtemelen yine tahlil ister çünkü hepatit geçirip geçirmediği başka bir tahlille anlaşılıyormuş dün netten epey baktım.

Benim beyaz pamuk oğluma nazar oldu diyorum eşimde diyor, okuldaki gösteriden sonra başladı bu sıkıntı:KK43: hatta eşim kızıyor bana giydirdin güzel güzel nazar oldu çocuğa diye:KK43: gösteride güzel başlarken birden durulmasından belliydi, yıldızı çok düşük bu çocuğun, her anne gibi bende temiz güzel giyinsin güzel görünsün istiyorum öyle olunca da göze batıyor, galiba eşim haklı:KK43:

Tabi benim yaşadığım sıkıntılara isyankar bakışım her şeyden bıktım diye söylenişimin bedeli de olabilir:KK43: hep dua ediyorum Allah ım benim hatalarımın bedelini yavrularım ödemesin diye:KK43:

Ya bir şey varsa oğlumda adını ağzıma almak istemediğim şey.... Çok korkuyorum resmen soldu kuzum....

Lütfen dua edin.

Kuzum ne desem bilmiyorum.ki :KK43:
Herkesin kismeti farkli, bunu sen dr biliyorsun, ama sana ayri adaletaizlik yapiliyor.
Bence esinin bu tavrini kullan, degistir icine sinmeyeni.
Basta evi degistirmek istiyirsun ama zor gibi, esyalardan basla bari

Kuzucuga da cok.uzuldum gecmis olsun. Keainlikle kufun cok etkisi oluyordu, ve o zikkimi ne yaparsan yap gecmiyor
Sağol canım, evet en iyisi eşyaları değişmek çünkü ve falan alamaz eşim bu kafayla zaten birikimde yapamıyor, küf aynen geçmiyor canım
Ay canim kira mi veriyorsunuz
Ben ev sizin zannettim
İnsallah en kisa zamanda kendi evinizi alma firsatiniz olurda tasinirsin, guzel komsuluklar edinirsin canim
Komsu aileden yakin oluyor yeri gelince, ben sansliyim o konuda
Siz akraba apartmani olunca hersey sikintili
Kuran kursu hocam, herkesin gunluk.konusma ihtoyaci olur gidin komsunuza yada cagirin gunde 1 saat mutlaka kafa denginizi demisti, gercekten oyle
Seninde cevrende boyle biri olsa hersey daha az sikintiyla atlatirsin
amin canım inşallah, katılıyorum komşu gibisi yok ben kütahyadayken komşularım arkadaşlarım vardı orda çok mutluydum, burda yok öyle biri maalesef
Nego Nego para verdiğini bilmiyordum şok oldum o zaman rutubetli evde neden oturasın ki ...madem sıradan kiracı gibisiniz rutubetli yerlere kp çözüm bulmali
o mu bulacak canım benim kp var ya ona göre dünyanın en iyi babası her işimizi o yapıyor....
I imspecial sevindim aranizin duzelmesine canim oluyor bazen oyle sakarliklar ust uste gelir
Nego Nego madem kira veriyorsunuz 1 dakika durmayin tasinin küflü evleri kendilerinin olsun gecmis olsun oglusuna
bana kalsa durmuycam canım ama eşim yok diyor bakalım Mevlam neyleyecek
Günaydın canım iyiyim şükür tahlil sonuçlarım çıkmış onları inceliyordum yeni gördüm magnezyum eksikligi ve kansızlık varmış magnezyum eksikligi insanda dalgınlık yaparmış demekki bu ara başıma gelen sakarlıklarin sebepleri o dikkat etmeliyim ..digerlerine doktor belki ilaç verir boylece açlık krizi yaşamam adem nasılsın cnm
geçmiş olsun canım ilaçlar şifa olsun
iyi geceler kızlarşlar,epedir girmiyorum biliyorum ne yalan söyliyim yorgunluktan içimden gelmıyor nete girmek
uyku bitti bnm için ıkı haftadır hergecem perişan,ıkı saatleri arar oldum yrm saatte bir sıçrayarak uyanıyor ve bu hergece böyle,perişanım artık :KK43: ileşiyorum ıkı hafta gecıyor yıne hasta oluyorum yıne 2 hafta geçti dün bademcıklerım şişmiş bugun dev gibi olmuşlar yutkunamıyorum bıle,bu gece kalmalarına dayanamadım dün dr a götürdüm ufaklığı nerdeyse 4 saate yakın hastanede kaldık,bu kdr uyanması anormal dedı dr,dişleride çımış dedi,aklıma tek gelen şey böbrek dedi,kum taş olabilir dedi,kanına demırınede bakalım dedi,birde herşeyı ısırııyor dedım ,mutfaga havlu asamıyorum havluyu alıp ısırıyor ipini deim yutuyor,mobılyaların kenarını sırıyor dedim,buda anormal bır drum dedı,demır ve cınko eksıklığıne bağlı bır pıka sendromu olabılır dedı ve çınko tahlılı istedi
3 gün sonra çıkıyormuş o sonuç gerı kalanları götrdüm ve sonuç bol mıktarda kum çıktı :KK43: ondn dedı uyanıp ağlıyordur ağrı yapıyordur dedi hıçbır tedavısı yok bol bol su içecek dedi,oda tam olarak uyanmasının nedenını bunada bağlıyamadı dudak tıryakısımı oldu acaaba dedı,ve sonunda 15 gunluk bıtkısel good nıght uyku surubu verdı,dün kullandık sonuç ilk gün bişey beklemıyordum ama bu kdr kötü bir gece olacağınıda düşünmüyordum çok çok fazla uyandı saydım tam 13 defa kalkmış :KK43:
kullananların yorumlarında 1 haftadan sonra fayda edecektır yazıyor bılmıyorum artık ne olacak
benden havadısler boyle hepınızı opuyorum şimdi bebek uyumuşken doğru uyumayaaa kaçar ben :KK55:
ah canım geçmiş olsun arda kuzuya:KK43: inşallah çabucak kolayca döker kumunu, benimkide dudak tiryakisi maalesef
Günaydın kızlar...

Çıldırmak üzereyim. Yorgunluk üzüntü hamilelik bebek bakımı derken üstesinden gelemez oldum..

Pazartesiden beri sabah 8 de çıkıp 7'de eve dönüyorum hastaneye gidiyoruz ve kızım beni özlediğinden herhalde gece kucağımdan inmiyor. Dün hiç uyumadı yyutmadı:KK43:(

Bizde durumlar böyle..
Allah kolaylık versin
Canim benim ya :KK43:
Cok uzuldum insallah duzelir kisa zamanda, rabbim dermansiz ders vermesin insallah

Esimle bizde kotuyuz bu siralar, ablam geliyor memlekete gidecektik, annesi yuzunden gecen tartistik simdi gitmeyecez diyor canim cok sikkin. Annem babam ablam herkes bekliyor beni, onlara ne derim gidemezsem hic bilmiyorum :KK43:

Ama eger gitmezsem esim bundan sonra cok farkli bir es gorecek, ablasi yurt disindan geldiginde yada teyzesi kosa kosa indan once ben gidiyordum, onlarin hediyelerine karsi ben dusunup birseyler yapiyordum, onzaman bundan s:KK34:onra kilimi kipirdatmam
Amin canım

Canım bende eşimin ailesine karşı öyleydim ama görüyorum ki değmezmiş kimse kıymet bilmemiş:KK43:
Nego Nego gecmis olsun emirime kuzum benim.Allah acil sifa varsin ins

Gecen yazdığında sevinmistim eşinin utanmasina istediğini yapalim demesine...bizim siteden arkadasim yan apartmanda ust katta oturuyor sırf bu kuf ve rutubet yuzunden tasinicak abdullahtan 4 ay buyuk oglu bronşit oldu malesef
amin canım
eşim gördü en son emirin durumunu hala oturalım diyor ne diyeyim
Gecmis olsun canim bir sorun cikmaz insallah
amin canım
canım yakin zaman da antibiyotik kullanmıştı sanırım antibiyotiklerin abazilari yan etki olarak enzim yükselmesi nuna bağlı olarak kurdeşen döktürür aynisi benim başıma geldi alerji abaskilayici surup kullanıyor 1ay sonunda düzeliyor hic korkma...esinle kötü olusunuza çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum çok zor cook Allah yardımcın olsun kuzum ya dua edicem size

bu erkekleri anlamak mümkün değil ya sen bu kadar düşünceli olurken onun güya sana ders olsun diye tavrı..neyse kuzum sakin ol duhanin dediği gibi zıtlaşma gitmeye yakin esyalarini yavaştan hazırla :KK66: o zaten bisey deme hiçbişey olmamış gibi davran
onu doktora sorduk canım antibiyotiğe bir ay olmuştu bu zamana etkisi kalmaz demiş

amin canım

Diktirdigim pike takimini serip gondermisti ablasi
Eki Görüntüle 1782294 buda diktirdigim nevresim takimlari
Eki Görüntüle 1782297
Nerden aklima geldi bilmiyorum konu acilmisken yukleyeyim dedim gece gece :confused:
canım çok güzeller bayıldım zevkli hatunsun:)
merhabalar arkadaslar sızın kayınbabanız kaynananız gelın dıye baskı yapıyor mu allah askına suan cok sınırlıym gelmıyorum arkadas zorla mı
ooo yapmaz mı ne çektik biz başka şehirde yaşarken!
Safransari Safransari bende cok begendim pikeyi tam yatak odama gore:)kaca yaptirdin diye soracaktim girlboymom sormus zaten zevkliymissin canim
Nego Nego oglusunu goturdunmu canim doktora ne dedi?
yazdım canım ayrıntılı
cnm sabah 9 da kahvaltı öğlen 1 de öğken yemeğini 3 de sade yoğurt kalkınca muzlu elma meyva puresı bazend e yatmadan evvel 2 ymk kaşığı hıpp ın ıyı geceler kaışk mamasını verıyorum
bzen banada bu öğün azmı bu çocuk açmı acaba dıye sorular gelmıyo değil ama dun dr a danıştım ne az hatta çok bıle bır öğünü eksilt dedi düşün yani
bende anlamadım cnm ,aralarda gece delı gıbı emmek istıyor
neresi çok canım ya bence az bile senin oğlun da hareketli yediğini zaten yakıyor
Nego Nego cnm ne yaptınız gittiniz mi dr a ? emircik nasıl ?
yazdım canım ayrıntılı
Kizlar benim minik de cok uyaniyo gece.ve hicbirsey yemiyor sayilir.artik buyudu saniye popoyu koymuyr yere surekli geziniyr evin icinde huzursuzlugu acligindan diye dusunuyrum bende....ne yapsam sasirdim.corba icmiyor yogurt ve turevleri yemiyor.meyve yemiyor.bi iki kirintiyla ve yarim cay bardagindan az sutle gune devam ediyor
ari maya nasil bisey canim tadı. Bi deneyiym belji yer
arı mama eğer tatlı seviyorsa güzel tadı yok arası yoksa sevmez
Canim komsumdan tecrube ettim
Onun da kizi biberinu almadi, ve sut icmedigi icun cik zorlandi.3 yasinda gelisim geriligi basladi sut icmeai gerekiyor ama biberin almiyor, kasikla da icmiyor cok zorlaniyorlar. Cay kasigiyla sut ucurmeye calisiyor
Aman biberona alistirmaya calis
canım ablamın kızıda süt içmiyor ama benim oğlandan uzun aynı yaştalar:) benim oğlumda bol bol süt içiyor kısa persentile göre, ablamın kızı kaşar çok yiyor komşunda denesin kaşarda kalsiyum çok fazla
Doktora gittik lenf bezi buyumesi var enfeksiyon dan olabilir dedi antibiyotik kullandık 2 hafta geçti ve dün tekrar doktora gittik lenf bezi kuculmemis aksine büyümüş 2 hafta önce 14×7mm idi şimdi ise 17×8 mm olmuş. Dış çıkarıyor ondan olabilir dis durumu olmasa bende tedirgin olur kesin kan tahlili isterdim 15 mm in üzerine kantahlili gerekir 1 ay sonra gelin bakalım takip edelim dedi 1 ay çok geç ya çok büyürse kan tahlili yaptirsa en azından arada kalmamış olurduk araştırma (universite ) hastanesine götürmeyi düşünüyoruz dua edin. Bu durumun içinde bir de adetim 3-4 gün gecikti hamile olmaktan da korkuyorum stresten gecikmiş tir deyip kendimi avutuyorum ama bir hafta olsun test yapıcam offff korkular içindeyim bu arada sınav hazırlanıyorum ne yapıcam ben ya
canım hiç korkma ciddi bir durum olsa doktor asla bekletmezdi

hamilelik içinde hayırlısı olsun inşallah istediğin olur
Canim bende yapamam :KK43:
İnstigram ve kk da etkinim baya yoksa sikintidan catlarim
Ocak anneleri vasitasiyla cik.guzel seyler ogrendim, keyifli gecti hamileligim

Ondan once kendi kpss ders calisma topigim vardi burada cok guzel arkadasliklar edindim ve birbirimizle.guzel bilgiler paylasarak 87 puan aldim.

Diyet topigine takiliyorum 6 aydir duzenli olarak ve 14 kilo verdim.

Vakit kaybi olarak gormuyorum bu yuzden burayi.
canım ben vakit kaybı olarak gördüğüm için demedim, sen muhtemelen telefondan giriyorsun o zaman her an giriliyor ama ben pc açmak zorundayım o da çok vaktimi alıyor, eşim telefonu alsaydı bir bende rahatça girerdim
Ama çok güzel ve tatlısınız maşallah açıkçası profil resminden galiba ben seni daha esmer kara kuru hayaletmişim çok sekersın kılolu değilsin balıketlisin:KK66: verırsın zamanla
aynen bende öyle hayal etmiştim:)
Gün boyu temizlik yaptm..çocukları esim parka götürdü superdı valla kesıntısız temzlık yapmak:-) akşam esımle pazara gittk bebeleri banyo yaptırdım kendim yaptım derken tek hayali şu saatte kahve içerken kısmetse olur izlemekti resmen ağlama duvarına dönmüş kısmetse olur da herks ağlıyor ınsan bi kavga falan eder gülecektim keyfimi kaçırdılar:-)
oo süper gerçekten kesintisiz temizlik
bayanlar blw yapiyormusunuz? yoksa kendiniz mi yediriyorsunuz?
eline ekmek kraker meyve veriyorum, onun dışında ben yediriyorum, mama sandalyesinde asla oturmuyor otursa çoktan vermiştim çatla kaşık eline
en basindan beri yapmadimm hrp kendim yedirdim ck sukur istahli hepte yedi ama suan eline ne versem atiyor,o kdr inatki tutmuyor bile hep ben yediriyorum ve icime korku geldi artik evlenene kdr benmi yediricem diye :KK43:
:KK70::KK70::KK70: yok canım ya daha kiçik
Bende 4 gun geciktim oglan hasta cok emziriyorum ondandir insallah diger turlu dus7nemiyorum

Bende korunuyorum ama bu gecikmeler beni yipratiyor ins.biran once olurummm

Bende interneti kendime kotaladim..instagram disinda pek kullanmiyorum artik...oglym idrar enf.oldu sunnet olmasi gerekiyormus acil...Ankarada iyi bildik bir doktor onerisi olan varmi kizlar
geçmiş olsun, benim face instagram falan yok, bir bura var birde araştırma merakım yüzünden okuduğum yazılar
bizim oglanın hic ilkgisini cekmiyor neden acaba sadece teli görünce alıp bana getiriyor bende gördüğünden demekki.)
çok şanslısın:KK66:

image.jpeg
canım çok güzeller bayıldım zevkli hatunsun:)

ooo yapmaz mı ne çektik biz başka şehirde yaşarken!

yazdım canım ayrıntılı

neresi çok canım ya bence az bile senin oğlun da hareketli yediğini zaten yakıyor

yazdım canım ayrıntılı

arı mama eğer tatlı seviyorsa güzel tadı yok arası yoksa sevmez

canım ablamın kızıda süt içmiyor ama benim oğlandan uzun aynı yaştalar:) benim oğlumda bol bol süt içiyor kısa persentile göre, ablamın kızı kaşar çok yiyor komşunda denesin kaşarda kalsiyum çok fazla

canım hiç korkma ciddi bir durum olsa doktor asla bekletmezdi

hamilelik içinde hayırlısı olsun inşallah istediğin olur

canım ben vakit kaybı olarak gördüğüm için demedim, sen muhtemelen telefondan giriyorsun o zaman her an giriliyor ama ben pc açmak zorundayım o da çok vaktimi alıyor, eşim telefonu alsaydı bir bende rahatça girerdim

aynen bende öyle hayal etmiştim:)

oo süper gerçekten kesintisiz temizlik

eline ekmek kraker meyve veriyorum, onun dışında ben yediriyorum, mama sandalyesinde asla oturmuyor otursa çoktan vermiştim çatla kaşık eline

:KK70::KK70::KK70: yok canım ya daha kiçik

geçmiş olsun, benim face instagram falan yok, bir bura var birde araştırma merakım yüzünden okuduğum yazılar
çok şanslısın:KK66:
kizlar I imspecial sormustunuz surubu inanin iki aydir gecelerim perisan :KK43: saydim en az 10 defa kalkiyordu ve hicbir gece tolerans gosterip bir gecenin digerlerinden farkli oldugunu gormemek benimsin derece perisan etmisti biliyosunuz dr a gittim ve gunde 4 defa tatli kasigi bitkisel surup vermisti bugun 8. gun iki gun icmeyi bile unuttuk,ve asla cok olmasin diye gunde iki defa veriyorum birininoglen uykusuna dogru ikinciyi gece uyumadan yrm saat evvel,cok sukur hamdolsun 2 yads en fazla 3 kere uyaniyor hatta iki gundur sadece ystmadan evvel bir kez veriyorum zaten daimi bir surup degil en fazla 3 hafta gider
siddetle tavsiye ediyorum :KK66:

Nego Nego emir için üzüldüm canım inşallah bian önce toparlanır kuzum cocuk hasta olunca insaqn piskolojik olarak cküyor guclu olmaya calıs havalar cok güzel ac pencereyi hersey dzüelecek güzellesecek diye düşün :KK66:

minione minione saqol canım notumu aldım hemen alacagım surubu inş. bizede etki edecek iyi olmanıza sevindim maşallah masallah :nazar::nazar:

Slm kızlar annemin 2 haftadir gecmeyen mide bulantisi ve kusmasi vardi kac doktora gitti endoskopi yapildi yine gecmedi simdi baska bir hastanede muayene oluyor dualarinizi bekliyorum kizlar allah rizasi icin tüm hastalar sifa bulur insallah
Rabbim sifasini versin acilen canim...ne olfugunu bilmemek daha zor rabbim kolaylastirsin ins.

Nego Nego emir için üzüldüm canım inşallah bian önce toparlanır kuzum cocuk hasta olunca insaqn piskolojik olarak cküyor guclu olmaya calıs havalar cok güzel ac pencereyi hersey dzüelecek güzellesecek diye düşün :KK66:

minione minione saqol canım notumu aldım hemen alacagım surubu inş. bizede etki edecek iyi olmanıza sevindim maşallah masallah :nazar::nazar:
Sağol canım inşaallah, hava güzel evet iki gündür küçüğüde götürüyorum okula, büyüğüde parka götürüyorum hem giderken hem dönüşte

Nego Nego cokk gecmis olsun.Allahim korusun emir bey i ins.guzel düşün canim yoktur biseyi

ari mayayi sevmez o zaman.tatlilarla araso yok abdullahin.
Amin canım sağol

Nego Nego gecmis olsun canim tez zamanda sifa bulur insallah ben nazara cok inanıyorum allah kem gözlerden korusun
sağol canım amin

Slm kızlar annemin 2 haftadir gecmeyen mide bulantisi ve kusmasi vardi kac doktora gitti endoskopi yapildi yine gecmedi simdi baska bir hastanede muayene oluyor dualarinizi bekliyorum kizlar allah rizasi icin tüm hastalar sifa bulur insallah
gecmiş olsun canım umarım basit bir sıkıntıdır, safra kesesine bakıldı mı

geçmiş olsun tatlım ınşallah sıra bulur..

X