2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
P_20160402_105358.jpg
ahmet için ev ortasına salıncak inşa edilir evdeki salıncak kesmedi:-)

Ohh mis gibi kokusu geldi:KK19: bu ara kahveye sardım zaten:)

oo süper olmuş :) nasıl duruyor düşmeden maşallah aslana :nazar:
Alıştı teyzesi indirincede ağlıyor:-) bugün parktada ağlayarak indi..kahve çok iyi olur günde bi defa :KK66: kahve makinası aldım king okulda çok taşırıyor a101in dibek kahvesinden al süper:kk77:

Alıştı teyzesi indirincede ağlıyor:-) bugün parktada ağlayarak indi..kahve çok iyi olur günde bi defa :KK66: kahve makinası aldım king okulda çok taşırıyor a101in dibek kahvesinden al süper:kk77:
Canım ben şu üçü bir aradalardan içiyorum , Türk kahvesinide makineden icmistim çok hoşuma gitmişti, bende istiyorum o yüzden makine :) eşime dedim tamam dedi bu aralar masallah ne istesem alıyor, kadınlar gününde blendir seti aldı benimki bozulmustu, sonra telefon, dün opal taşı ndan bileklik yaptırmış taktı koluma :) yalnız hiç güzel yaptıramamış çocuk işi :KK70: bak hediye alıp duruyor ya kesin beni aldatiyor bu:KK70::KK70:

Dibek kahvesini söyleyen üçüncü kişisin almam şart oldu:)

Di
Canım ben şu üçü bir aradalardan içiyorum , Türk kahvesinide makineden icmistim çok hoşuma gitmişti, bende istiyorum o yüzden makine :) eşime dedim tamam dedi bu aralar masallah ne istesem alıyor, kadınlar gününde blendir seti aldı benimki bozulmustu, sonra telefon, dün opal taşı ndan bileklik yaptırmış taktı koluma :) yalnız hiç güzel yaptıramamış çocuk işi :KK70: bak hediye alıp duruyor ya kesin beni aldatiyor bu:KK70::KK70:

Aynı ucu bir arada gibi oluyor daha güzel bide latteyi dene makine en iyi arceligin kahveci ben king sevmedim:KK66: yalniz hediye isi gerçekten tuhaf bende iskillendim simdi diycem de ne yapsalar suç yazık bu adamlara:-)

Gercekten masallah canım nazar degmesin kuzucuga bende sasirdim nasil durabiliyor:) buyumus bu arada masallah pasaya sacı koyulasmis bide.yada yoktu ondan mi bana oyle geliyor keltos ahmet :KK70:
Saol canım alıştı dura dura düşmüyor artik ..hafif koyulasti ama olan sacta dökülüyor yine bu oğlana babasıyla sac ektirmk farz oldu:KK48: büyüdü teyzesi kaka yapınca bezini gösteriyor :KK70: vbide yapmadan gösterse seneye inşallah:KK68:

Di

Aynı ucu bir arada gibi oluyor daha güzel bide latteyi dene makine en iyi arceligin kahveci ben king sevmedim:KK66: yalniz hediye isi gerçekten tuhaf bende iskillendim simdi diycem de ne yapsalar suç yazık bu adamlara:-)
Tamam canım arçelik e bakayım :) aynen her halleri suç :)
Annemi yolcu ettik inşallah çabucak kavusuruz sağlıkla :KK43: bizde köy yolundayiz piknige gidiyoruz aksama döneceğiz ahmet dört köşe olur artik inekler koyunlar tavuklar
güle güle kavuşun canım, köyde iyi eğlenceler

Mis kokulu bebeğimi arı soktu kızlar:KK43:( çiçek topluyordu parkta, her topladığında da koşa koşa bize getiriyordu. :KK43:((
Pis arı geldi kızımı soktu.

Arı sokmasında ilk müdahale buz ve fenistil jel. Eğer alerjisi yoksa bu kadar müdahale eterli oluyor, bilginiz olsun kızlar ama inş ihtiyaç duymazsınkz..

Bende kahveye bayilirim ve tiryakiyim kizlar.
Ablam turk kahveai makinesi almisti ilk evlendigimde evime ilk geldiginde. King in celik makinesi cok memnunum. 4 senedir cay demlerken yemek yaparkrn hep inda isitiyorum suyu. Ve turk kahvesi gunluk icerim. Birazdan yapacagim hatta :)

Birde gorumcem yurt disindan espresso makinesi getirdi, onun da kahvelerine bayiliyorum. Ama kahve fiyati pahali, tek icimlik 1 lira. Arada kullaniyorum :)

Eflalim onemli olan dusunmesi gule gule kullan. Senin icin bir seyler yapmasina cok sevindim.

Benimkinin hediye alma kulturu yoktur, para verir :)
Mis kokulu bebeğimi arı soktu kızlar:KK43:( çiçek topluyordu parkta, her topladığında da koşa koşa bize getiriyordu. :KK43:((
Pis arı geldi kızımı soktu.

Arı sokmasında ilk müdahale buz ve fenistil jel. Eğer alerjisi yoksa bu kadar müdahale eterli oluyor, bilginiz olsun kızlar ama inş ihtiyaç duymazsınkz..

Cok gecmis olsun minigime.
Nazari cikmistir insallah
Ari sokmasinin da faydalari varmis, iyi tarafindan bakalim bir de :KK66:

Günaydın kızlaaaar burayı okurken resmen burnuma kahve kokusu geldi :))) Ben de bayılırım hergün 1 ya da 2 fincan türk kahvesi içerim direk kahvesini deneyeyim ben de merak ettim. I imspecial maşallah kuzuya durabilmesine ben de şaşırdım. Annen gitmiş Allah kavuştursun canım Nego Nego canım ne güzel bişi hediyeler alması kötü şeyler getirme aklına :) Pinking Tree Pinking Tree geçen bizi de arı kovaladı parkta geçmiş olsun

Bende kahveye bayilirim ve tiryakiyim kizlar.
Ablam turk kahveai makinesi almisti ilk evlendigimde evime ilk geldiginde. King in celik makinesi cok memnunum. 4 senedir cay demlerken yemek yaparkrn hep inda isitiyorum suyu. Ve turk kahvesi gunluk icerim. Birazdan yapacagim hatta :)

Birde gorumcem yurt disindan espresso makinesi getirdi, onun da kahvelerine bayiliyorum. Ama kahve fiyati pahali, tek icimlik 1 lira. Arada kullaniyorum :)

Eflalim onemli olan dusunmesi gule gule kullan. Senin icin bir seyler yapmasina cok sevindim.

Benimkinin hediye alma kulturu yoktur, para verir :)

Cok gecmis olsun minigime.
Nazari cikmistir insallah
Ari sokmasinin da faydalari varmis, iyi tarafindan bakalim bir de :KK66:
Canım dün netten baktım makinelere arçelik çok pahalı:) arzuma karar vermiştim king e de bakayım

Benimkinin kültürü 9 sene sonra oluştu :KK70: başım çok ağrıyor benim dün de minicik bir masaj aleti almış başımın ağrısı için, ben tersledim ama beni düşünüp almadın sen onu yine arkadaşınla AVM ye gittin vicdanını rahatlatmak için aldın diye:KK43: dün dışarı çıktık güya ilk kez benim için uzun bir aradan sonra , büyük oğlum AVM de hiç bir şeye baktırmadı küçük de arabasında oturmadı kucak istedi , benim baş ağrım ikiye katlandı, büyüğe dur kiracaksın yanımızdan ayrılma diye diye fenalık geçirdik, benim yüzüm düştü haliyle eşimin de , bizi eve bırakıp çıkınca da sinirlendim aldığı alete:)
Günaydın kızlaaaar burayı okurken resmen burnuma kahve kokusu geldi :))) Ben de bayılırım hergün 1 ya da 2 fincan türk kahvesi içerim direk kahvesini deneyeyim ben de merak ettim. I imspecial maşallah kuzuya durabilmesine ben de şaşırdım. Annen gitmiş Allah kavuştursun canım Nego Nego canım ne güzel bişi hediyeler alması kötü şeyler getirme aklına :) Pinking Tree Pinking Tree geçen bizi de arı kovaladı parkta geçmiş olsun
aynen canım o işin şakası, hatalarını telafi etmeye çalışıyor Hamdolsun bugünü me

Hanımlar bu ay büyük oğlumun doğumgünü var , nasip olursa küçüğün kini de beraber yapıcam, 30 kişi olur , nasıl yapıcam menü ne olacak beynim durdu , küçük le nasıl hazırlik yapacaksam, anlami çağırıcam ama küçük kimsede durmuyor:KK43:

Hanımlar bu ay büyük oğlumun doğumgünü var , nasip olursa küçüğün kini de beraber yapıcam, 30 kişi olur , nasıl yapıcam menü ne olacak beynim durdu , küçük le nasıl hazırlik yapacaksam, anlami çağırıcam ama küçük kimsede durmuyor:KK43:
Canım ben olsam o günden önce hazırlanacak bi menü olustururdum böceklerini filan 1 2 gün önceden sarsan dondurucurucuya atsan tatlı olarak zaten pastan olacak yanına da kurabiye gibi bişi o da önceden hazırlanabilir zaten bi de soğuk salatalar olursa onlar da 1 gün önceden dolapta bekler. Soğuk salata olarak coleslaw güzel oluyo hem kolay ( lahana havuç yogurt) bu ara lavasla yapılan boreklere sardım hem kolay hem lezzetli hem de farklı bi lavasli bi yufkayı bi de milföy börek oldu mu tamamdır :))

Canim ben malum gurbetteyim dogum gununu buradaki arkadaslar vardi sadece
O donem benim kiz kucaktan inmiyordu, simdide farkli degil gerci
Gelen arkadaslar cok.yuk olmamak icin 1 er cesit yapacaklarini soylediler. 3 cesit onlar getirdi. 2 cesit ben yaptim. 1 de pasta. Guzel oldu baya

Tavsiyem sende nazin gectiklerine 1 er cesit yapmalarini rica et. 3-4 cesit gelse oyle baya yukun hafifler

P_20160404_130312.jpg
Safransari Safransari seninki bundan mi is yerine almistik eşimin memnun kalmadı çok taşıyor diyor ama ben burda okula getirmistim su ısıtmaya cabuk ısıtıyor esim becerememistir kapatıp açmayı sen nasıl kullaniyorusn bunu eve goturcem sabahları kendime kahve yapma Yaokula dandik siistici getirdim

X