2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
canım bunun çözümü yok maalesef düşse de devam eder , gözünü üstünden ayirmayacaksin , koltukları kaldırmak gibi bir imkan yok tek çözüm o yani

yerim ahmet kendi de sarı civ civ :) eline almak istiyor mu
İstemez mi babasi eline dokundurdu çıldırdı istiyor ama öldürür diye vermiyoruz elini uzattı civciv ısırınca tırstı biraz simdi izliyor ama versek alır çıldırıyor görsen bi anneme bi bakiciya civciv abasina götürüp nöbet tutturuyor aksamda baana
Herkese selam...
Hayata yetişemiyorum...
Sizi seviyorum...
Küçük hanımları ve yakışıklı beyleri öpüyorum...
bizde seni seviyorum bayb:KK66:

I imspecial ay ahmetide yerim o civcivleride :)

Dafiduck Dafiduck ah zaptetmek o kadar zor ki, koltuga yatağa en tehlikelisi sandalyeye çıkıyor kızım . Benim de ödüm kopuyor ama sürekli ilgilenip indirincede oyuna çeviriyor, o yüzden onunla ilgilenmiyomus gibi yapip gözümü ayirmamaya çalışıyorum.
Birde bu sabah yanima almıştım kızımı yanına yastıklar falan koydum düşmesin diye uyuyoduk ikimizde. Bir an Allah tarafından uyandim sanki biri uyandırdı beni birde baktım uyurken yastıkların üstüne çıkmış tam yere düşecekti ki cektim aldım kızımı, offf uyanmasam kafa üstü düşecekti. Allah korudu. Cok zorlar artık ya. Allah yardımcımız olsun.

Herkese selam...
Hayata yetişemiyorum...
Sizi seviyorum...
Küçük hanımları ve yakışıklı beyleri öpüyorum...
bizde seni seviyoruz, bende yetisemiyorum:)

Kac yasina kadar boyle devam eder acaba az once yine düştü kafasinin ustune deli olacam ya ben hic mi su icmicem hic mi arkami donmucem , 1 saniye yalniz birakamiyosun bu bebek isi sabir isiymis kocaya ayri sabret bebeye ayri sabret kafayi siyirmadan buyutseydim su oglani
canım yaş sınırı veremem kesfetmesiyle alakalı, kesfettikce bırakabilir öğrenmesine izin vermen lazım, zorlu bir süreç maalesef ama geçecek iki yaşından sonra daha kolaylaşır

İstemez mi babasi eline dokundurdu çıldırdı istiyor ama öldürür diye vermiyoruz elini uzattı civciv ısırınca tırstı biraz simdi izliyor ama versek alır çıldırıyor görsen bi anneme bi bakiciya civciv abasina götürüp nöbet tutturuyor aksamda baana
bizde seni seviyorum bayb:KK66:
oyy yerim ben gülen ayvayı gözümde canlandı:)

Dafiduck Dafiduck ah zaptetmek o kadar zor ki, koltuga yatağa en tehlikelisi sandalyeye çıkıyor kızım . Benim de ödüm kopuyor ama sürekli ilgilenip indirincede oyuna çeviriyor, o yüzden onunla ilgilenmiyomus gibi yapip gözümü ayirmamaya çalışıyorum.
Birde bu sabah yanima almıştım kızımı yanına yastıklar falan koydum düşmesin diye uyuyoduk ikimizde. Bir an Allah tarafından uyandim sanki biri uyandırdı beni birde baktım uyurken yastıkların üstüne çıkmış tam yere düşecekti ki cektim aldım kızımı, offf uyanmasam kafa üstü düşecekti. Allah korudu. Cok zorlar artık ya. Allah yardımcımız olsun.
Allah korumus gerçekten çok zor:)

Allah korumus canim valla cok zor dun benim oglan anlattigin gibi dustu koltugun ustunde ayaga kalkmis kafasinin ustune düştü cok kötüydü gercekten..
bizde seni seviyoruz, bende yetisemiyorum:)

canım yaş sınırı veremem kesfetmesiyle alakalı, kesfettikce bırakabilir öğrenmesine izin vermen lazım, zorlu bir süreç maalesef ama geçecek iki yaşından sonra daha kolaylaşır

oyy yerim ben gülen ayvayı gözümde canlandı:)

Allah korumus gerçekten çok zor:)
Ay canim insallah biran once kesfeder yoksa isim cok zor

P_20160329_180126.jpg
P_20160329_180053.jpg
P_20160329_180045.jpg

Eklentiler

• P_20160329_180126.jpg
    P_20160329_180126.jpg
    75,9 KB · Görüntüleme: 44
Oyy çok tatlılar hem civ civler hem çocuklar :)
Saol canım :) esim çocuklarda önce girimce onlarla ilgileniyor kıskanıyorum aslında annem var ama insan destek arıyor disk organik iisne taktı haftasonu olsada kaynanama gotursek kıskançlık bitecek:KK66:
About demeyi öğrendi benim sıpa abiamiz de yok ama baba anne bak abba abiyy olduk del diyor bide mey >ver demek:)

Selam anneler yardiminiza ihtiyacim var... Istanbulda beyet raporu nerden alabiliriz?? Dogum iznim bitti... 3 bucuk aylik kizimi birakacak kimsem yok cok caresizim yardim lutfen....

Saol canım :) esim çocuklarda önce girimce onlarla ilgileniyor kıskanıyorum aslında annem var ama insan destek arıyor disk organik iisne taktı haftasonu olsada kaynanama gotursek kıskançlık bitecek:KK66:
About demeyi öğrendi benim sıpa abiamiz de yok ama baba anne bak abba abiyy olduk del diyor bide mey >ver demek:)
Ha hay benim esimde akvaryum da balıklar varken önce onlara bakardı :) şimdi akvaryum boş duruyor:)
Ağzını yerim ahmetin:) epey dillenmis:)

Bizimkide abi ya abuuu diyor bastıra bastıra :) anne baba dede olmaz (ommaz) mama eee diyor uykusu gelince, söylediklerimi bir kere tekrar ediyor, bir kaç adım atıyor yere düşerken hobaaa diyerek oturuyor:KK70:

haklısın canım çocuklar önceliğimiz olmalı, aslında eskisi gibi değilim ama bu seferde birikiyor işler altından hiç kalkamiyorum, hafta sonu eşim evdeyken yapayım diyorum ama eşim her hafta bir iş uydurup gidiyor akşamları geç geliyor , acayip yorgunum o yüzden birde üstüne niye sinirlisin deyip beni çıldırtıyor

canım büyüklerin her dediğini yapması maalesef anneleri zorluyor , bu sefer toparlanan için uğraşıp yipraniyorsun, büyük oğlum da çok yaşadım bunu hala yaşıyorum, senin annen aslında sana yardım ediyor epey yani öyle algıladim ben:) benim yardımcım yok annem ermez kv de artık mesafeliyim çok bunalsamda istemiyorum yardım.

Diyeceğim oglun küçükken olsun ikinci ,okul zamanına kalmasın gerçekten o zaman çok daha zor emin olabilirsin , oğlum iki yaşına gelince istedim eşim istemedi nu zamana kaldı.
Anneme geçen hafta baya söylendim dikkat ediyo şimdi canım. Yardım eden biri şart değilse bile arada bi nefes aldıracak kişi şart ben çalıştığım için annem çok yardımcı sağolsun ama beni çok da uzuyo. Ben isteyken evime gelip bakiyo benim istediğim sadece oğlumla ilgilenmesi o uyurken kendisi de dinlesin istiyorum yok, mutlaka ev işi yapmaya çalışıyo ki asla istemiyorum hatta hoşlanmıyorum diyorum dinlemiyor sonra da yoruluyo böyle olunca da üst üste bırakmak istemiyorum şu konuyu bi çözemedik
hihami hihami inşallah emer kuzun , ben uyku için ve iştah için kadir tugcunun dediği bir alerji şurubuna başladım, çok düşündüm sonunda tak dedi canıma, uyumuyor sabaha kadar o ayağımda ben yatağa yaslanıyorun öyle uyuyor , hemen hemen her gece böyleyim, uykusuzluk iştahsızlık perişan etti beni . Gündüz uyuyor bende uyurum nasılsa deme gibi lüksüm de yok , sabah bir saat uyuyor mesela o zamanda büyük oğlum var uyuyamam , öğleden sonra da ayağım da uyuyor , abisini okula götürüyorum ya bırakıp gidicem sanıyor sanırım yanından ayrılsam ağlıyor, beşiğe koyamiyorum

Şurup işe yaradı çok bunalınca veriyorum 5 gün kullanıp üç gün ara veriyorsun o beş günde iştah uyku düzene giriyor sonra devam ediliyor da ben epey ara veriyorum, cok uykusuz kalınca kullanıyorum
Ayy bu şurubu sen söylediğin gün annem de söyledi,bana kullanmış hatta :)) Canım aslında vitamin vermem lazım omnivitin balık yağına başlamıştık buzdolabında saklanacağını akıl edemeyince gittim yenisini aldım ona da not düşmüşler 4 yaştan itibaren diye eskisinde yoktu daha küçükler için olan da yokmuş kullanmadım o yüzden doktoru arayıp soralım diyorum eşim de götürelim diyo. Gidince de Dr mama verme yemek yiyecek o zaman diyo onu da denedim ki mamayi kesmiştik artık süzülüyor hemen çocuk bu sefer eşim Dr böyle dedi diye müdahele etmeye kalkiyo ondan Dr A da gidesim gelmiyo kararsız bekliyorum öyle
Hihamicim sütünün tadı düzelmesi için şekerli şerbetli kakaolu gıdaları yeme. Onlar aromasını bozarmış. Sarımsak yeşil soğan ve de soğan ye. Onlar da eski tadına döndürürmüş. İnş işe yarar. Kendisi hazır olup bıraktığında annenim işi daha kolay. Bırakmak istiyorsa da bence zorlama...

Herkese merhaba anneler... Yazamıyorum hiç.. Öpüyorum hepinizi.. Bebişler dişten bahardan ondan bundan hepsi huysuz galiba. Perşembeden ber sabahlıyoruz biz de:KK43:
Zorlamiyorum aslında canım 14 aymış nasibi tamam bitti demiştim ama arada gelip emmeye çalışınca da kıyamadım 2 gündür de ofisteydim sagamadim ihmal ettim emme olayımız bitti sanırım hayırlısı. Sen nasıl oldun canım sağlığın,keyfin,bebislerin nasıl?

I imspecial ne tatlı bunlar yaa. Ben de ördek hastasıyım evde beslemisligim bile var defalarca her denemem de hüsranla sonuçlandı :)) Esim kabul etse yine alırım eve ördek ama adam kötü tecrübelerinden dolayı kabul etmiyo artık heheh bahçeli eve geçince alma hayalleri kuruyorum :)

I imspecial ne tatlı bunlar yaa. Ben de ördek hastasıyım evde beslemisligim bile var defalarca her denemem de hüsranla sonuçlandı :)) Esim kabul etse yine alırım eve ördek ama adam kötü tecrübelerinden dolayı kabul etmiyo artık heheh bahçeli eve geçince alma hayalleri kuruyorum :)
canım oda koşullarında saklayın diyor balık yagini bende dolaba koymuyorum hic veriyorum çok seviyor nutrigen sormuş tüm..sial cisim haftasonu gidiyor misafirler ben sevmem pek korkarım baycan dan..ördek arkadasin kızı beslemisti kocaman olmustu çok pis kokuyor bide alerjiye müsait oluyorlar..bizim oğlanda iştahı sifirladi hele benim elimden hicmi yemez öğlene kadar ac bakıcıyi bekliyor benden meme istiyor yoruldum artik alt köpekler çıkıyor sanırım

Nego Nego hobbaaa diyisini yerim yaa sıpa ya çok tatlıydı özledim keratayı yürümüyor mu yaramaz :-)

canım oda koşullarında saklayın diyor balık yagini bende dolaba koymuyorum hic veriyorum çok seviyor nutrigen sormuş tüm..sial cisim haftasonu gidiyor misafirler ben sevmem pek korkarım baycan dan..ördek arkadasin kızı beslemisti kocaman olmustu çok pis kokuyor bide alerjiye müsait oluyorlar..bizim oğlanda iştahı sifirladi hele benim elimden hicmi yemez öğlene kadar ac bakıcıyi bekliyor benden meme istiyor yoruldum artik alt köpekler çıkıyor sanırım

Nego Nego hobbaaa diyisini yerim yaa sıpa ya çok tatlıydı özledim keratayı yürümüyor mu yaramaz :-)
Foto koyucamda telefondan olmuyor büyük diyor boyutu

Yok daha yürümüyor :)

Foto koyucamda telefondan olmuyor büyük diyor boyutu

Yok daha yürümüyor :)
Canim gecen tv de bi cocuk doktoru vardi bi anne baglandi bebegim cok huysuz huzursuz falan dedi 14 aylikmis bebegi daha yurumuyormus dr da oncelikle nörologun bakmasi lazim dedi 14 aylik bebegin yürümesi gerekir istisnai bir durum yoksa dedi

X