2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Hanmlar merhabalar birsey danismak istiyorum.:110:.benim iki kzm var biri 7 ysnda biri 7 aylk.dogum kontrol hapiyla korunuyordum.gecen ay bi hafta arayla iki kez adet olunca dr ilaci braktrdi.spiral taktracaktm bizde eski usul korunmaya calstk.adetlerm 19 20 gunde bire inmisti.bu ay adetim 20 gunu baz alrsak 5 gun gvkti.idrar tetlerim silik vkti.dun kan verdm 0.789 ckti.dr umla knustm bence gebelk yok ama bekle biraz cumartesi tekrar kanda gebelk baktr oyle gel dedi.sizce bu deger yukselr mi?

Bu da testm erken gebelk olan sonrasnda kan verdm ckmadi ama kafam karsti

Eklentiler

• 20171231_150112.jpg
    20171231_150112.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 71
oyy bayagı doguran var MasaAllah bebekle ugras digerleri vs derken pek takip kolay olmuyor acıkcası fırsat buldukca bakıyorum kim dogurmus neler oluyor dıyeHoppa

bizde durumlar bebiş eve geldi hamdolsun emzirme mucadeleleri devam ediyor gaz sancısıda bayagı var kuzumun bir tarafdanda gelen giden oluyor ben hala iylesemedim agrılarım var ama normal 4. sezeryan nede olsa ama deger yavv o minnaklara deger :21::21::21:

küvezde bebesi olan kalmadı dimi herkes kuzusuna kavusdumu acep

minnak bebeginde emzirmeye baslanması alması emmesi vs ne kadar uzun suruyormus bunuda ogrenmis oldum
digerleri hemen emer birakirdi bu oyle degil uyandırmaya calıs emzirmeye calıs kısacası calıs ha calış:KK76::KK76::KK76:

Kızlar kontrolden çıktım. Nts bağlandım en yuksek sancı 20 çıktı dr nerde senin sancın dedi ağrlar olcak dedi 47 cm olmuş paşam ve açiklıyorum benim tosbaaa 2.800 gr olmuş dr iyi kilo almış iki haftada dedi. Ben +13 olmusum bekliyodum zaten istahım ćok açilmıstı suyum iyi rahim ağzı kapalı 26 ocak sezeryanımız kesinlesti sabah 7 de hastanede olucam 15 ocak da anestesiyle gorusulecek tahlil yapılacak ozelsigortaya bildirilecek ben geri sayıma başladım son:24 diyorum:KK200: :) Ocak anneligine talip oldum :halay:

Kontrolden geldım kızlar 51 cm 3050 gram olmus bebegım doktor Daha 3 hafta var diyo günümüzü bekliyoruz biz sanırım o zamana kadar 3600 civarı olur dedi konusamadık hemen doguma kactı :KK76:

Kızlar kontrolden çıktım. Nts bağlandım en yuksek sancı 20 çıktı dr nerde senin sancın dedi ağrlar olcak dedi 47 cm olmuş paşam ve açiklıyorum benim tosbaaa 2.800 gr olmuş dr iyi kilo almış iki haftada dedi. Ben +13 olmusum bekliyodum zaten istahım ćok açilmıstı suyum iyi rahim ağzı kapalı 26 ocak sezeryanımız kesinlesti sabah 7 de hastanede olucam 15 ocak da anestesiyle gorusulecek tahlil yapılacak ozelsigortaya bildirilecek ben geri sayıma başladım son:24 diyorum:KK200: :) Ocak anneligine talip oldum :halay:

ikinizinde güzel gecmiş kontrol gozunuz aydın canlarimm saglıcaklada kucaklayın bebişlerinizi İnsaAllah

Ben talibim perşembe yada cuma gününe hayırlı gün sonuçta :KK70: ama nerde bebeğin keyfi yerinde galiba
Hayirlisiyla kuzum baksana onlar gelecegi zaman hic bize sormuyorlar valla catir catir geliyorlar
Bende 1 paket depend 2 büyük hamile camasırı koydum çamaşırları giymedim
Depend yetti
Yeter yani koydukların

Bencede eşin kalsın o da yaşasın görsün
Oh iyi canim kalsinlar tabi anlasinlar babaligi annemiz diyoki uyumazsa sen iceri gecer yatarsin ise gideceksin anne ole soyleme biyere gitmek yok dedim hele 40 cikana kadar yanliz birakmayacaksiniz beni dedim.onuda oyle gondermem ben beraber buyutmek istiyorum iki sev kenara gec tv izle git icerde yat uyu babasi olsun istemiyorum
oyy bayagı doguran var MasaAllah bebekle ugras digerleri vs derken pek takip kolay olmuyor acıkcası fırsat buldukca bakıyorum kim dogurmus neler oluyor dıyeHoppa

bizde durumlar bebiş eve geldi hamdolsun emzirme mucadeleleri devam ediyor gaz sancısıda bayagı var kuzumun bir tarafdanda gelen giden oluyor ben hala iylesemedim agrılarım var ama normal 4. sezeryan nede olsa ama deger yavv o minnaklara deger :21::21::21:

Gozun aydin canimm nasilsiniz sen bebek masallah 4. Mu kuzun Allahim bagislasin benim ilk cok heyecanli ve merakliyim hic bisey bilmiyorum
Kontrolden geldım kızlar 51 cm 3050 gram olmus bebegım doktor Daha 3 hafta var diyo günümüzü bekliyoruz biz sanırım o zamana kadar 3600 civarı olur dedi konusamadık hemen doguma kactı :KK76:
Masallah canim gozun aydin seninde saglikla buyusun
Hadi.bakim geri sayim bizim bugun bitti diyelim persembeyide sayma 1 gun :)

Hayirlisiyla kuzum baksana onlar gelecegi zaman hic bize sormuyorlar valla catir catir geliyorlar

Oh iyi canim kalsinlar tabi anlasinlar babaligi annemiz diyoki uyumazsa sen iceri gecer yatarsin ise gideceksin anne ole soyleme biyere gitmek yok dedim hele 40 cikana kadar yanliz birakmayacaksiniz beni dedim.onuda oyle gondermem ben beraber buyutmek istiyorum iki sev kenara gec tv izle git icerde yat uyu babasi olsun istemiyorum

Gozun aydin canimm nasilsiniz sen bebek masallah 4. Mu kuzun Allahim bagislasin benim ilk cok heyecanli ve merakliyim hic bisey bilmiyorum

Masallah canim gozun aydin seninde saglikla buyusun

Hadi.bakim geri sayim bizim bugun bitti diyelim persembeyide sayma 1 gun :)
Seninki bitmiş olmuş benimki yeni basladi allahim saglıkla kucaklamayı nasip etsin insallah

Maşallah sana canım çocukların cinsiyeti ne öyle 4 tane doğurmak Cesaret ister valla Allah yardımcın olsun

Maşallah canım size ne zaman gelecek belli değil ki sağlıkla gelsin ❤️

X