2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Bence de bekleme sonra gidemezsin hızlanır falan daha telaş yaparsın.

Oda sıcaklığı 24 tü hep bugün 23 e düşürdüm ev hep kalabalık sürekli gelen giden var eşiminde benimde ailemiz kalabalık öpen oluyordur belki nasıl geçecek bilmiyorum çok rahatsız oldum

Canım bnm kızımda da olmustu dus alıp rahatlatmak önemli çok kızarıklık Yoksa krem kullanma. Bn yarım kollu body üstüne bluz altına içten çorap ve patikli altlık giydiriyorum
Krem sürmüyorum yüzüne hergün yıkıyorum hava soğuk olmasa doktora götürücem kontrolü var onu bekliyorum

Beni en cok dusunduren sey yutma sesini her zaman duymuyo olmam emzik emer gibi emiyo cogu zaman o zaman sut yutuyomu doyuyomu dusunduruyo iste doktora gidince anlicam artik
Hımmmm Bebek emerken sen ona biraz yardımcı ol göğsüne bastır belki yoruluyordur tam ememiyordur.

Geçmiş olsun canım bu sene çoğumuz zorunlu sezaryn olduk inşallah sende bebisinde sagliklisiniz herşeyin hayırlısı olsun sağlıkla büyüsün

Arkadaşlar bende doğum yaptim çok zor bir doğum geçirdim ama çok şükür kızım doğdu onu görünce herşeyi unuttum salı günü yatış yaptım ilk olarak 24 saat etkili fitil taktılar 24 saat boyunca 2 cm tek açıklık oldu çarşamba kendi sancı başladı yine açılma olmadı perşembe günü saat 16 da suNi serum verdiler ve 23 15 te kızım dünyaya geldi ben dun eve geldim kızımda kuvezde kaldı enfeksiyon varmış bide nefes almada güçlük çekiyor diye kızım ultrasona gore 35 haftalık doğdu sata gore 39 hafta 2 günlük doğdu 2700 gr doğdu sayfaları okuyamadım henüz doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum kalan olmuşsa da allah kurtarsın B Badekuti Saol canım beni düşündüğün için allah razi olsun çok zor bi doğum da olsa kızıma değer

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah suyun gelmiş miydi acaba fitilden sonra tekrar sancı vermişler bana rahmin patlar veremeyiz dediler

Gozun aydin canim ve gecmis olsun

Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah suyun gelmiş miydi acaba fitilden sonra tekrar sancı vermişler bana rahmin patlar veremeyiz dediler
Saol canım allah razi olsun benim ki gelişmediği için erken aldılar canım ne şancı ne açılma nede suyum geldi dr direk alalım dedi diye hastaneye yatış yaptım bana ilk açılma ve şancı oldun diye fitil taktılar fitille 2 cm tek açılma oldu birgün beklediler ikinci gün sancılarım gelmeye başladı bisey yapmadılar 3 gün 4 cm açılma olunca suni verdiler 3 günün sonunda doğdu kızım çok zor geçti 4 gün boyunca hastanede yattım 3 suni sancı çektim şimdide evde dikislerin acisindan duramıyorum çok dikisim var oturamıyorum bile kızımda hastanede canım çok sıkılıyor kızım orda tek ben evde

Hayırlı olsun canım nerde yaptın dogumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…