2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Herkese merhaba. Bebeğinin kakasında kan olup inek sütü alerjisi olan var mı acaba? 3.aydan beri bu durumla uğraşıyoruz.

Kaşık mamadan kastın muhallebi tarzında ise biz bu ayın başından beri akşam öğününde oğlumda başladık. Dr. tavsiyesi ile Prinç ve tahıl bazlı Bebelac Gold kullanıyoruz. Oğlum severek yiyor, kilo alımı konusunda faydası oldu mu dersen önümüzdeki hafta kontroller göreceğiz. Ama gözlemlerime göre bebeğim son ayda 300 gr almıştı boyu uzadığı için zayıf görünüyordu. Ama şuan daha toplu gibi.
Evet canım muhallebi gibi olan bende bebelac gold pirinç ve tahil bazli aldım daha denemedim kilo alsın diye kilo kontrolünde beni bilgilendirir misin çünkü benim kızım yasitlrına göre baya zayifmis kilo alması için ugrasiyirum

Evet canım muhallebi gibi olan bende bebelac gold pirinç ve tahil bazli aldım daha denemedim kilo alsın diye kilo kontrolünde beni bilgilendirir misin çünkü benim kızım yasitlrına göre baya zayifmis kilo alması için ugrasiyirum
Tabi canım salı günü kontrilü yazarım.

Sağolun demeye bile dilim varmıyor. Oğlum daha 4 aylik. Korunduğumuz halde bu nasıl oldu hala inanamıyorum :KK43:

Üstelik sezeryan oldum. Yavrum nasıl bakılır ben hep yatarak gecirmistim hamileliğimi. Allahin verdiği canı almak bana düşmez ama cok zor durumdayım.
Canım Allah bi kolaylığını verir, vardır bunda da bi hayır.. doktorundan memnunsundur belki ama sezeryan oldugun için kısa zamanda, bu süreci çok iyi bi doktorla devam etmen gerekir. Bebekken zor olabilir ama biraz büyüdüklerinde beraber oynarlar, birlikte vakit geçirirler emimin çok güzel olur. hayırlısı olsun canım güzel düşün hep:KK66:

Biz varız. Normalde mukuslu kakaydı diyeti bozunca kanlı kakayı gördük iki kez :KK43:
canım geçmiş olsun öncelikle. Bende bazen acaba diyorum ama tek belirti mukuslu kaka. Gaz sancıları çoktu azaldı baya. Gaz geldiği zaman mızırdanıyor hala ama çıkarınca rahatlıyor. Sorum kan baya bezde belli oluyor değil mi? gizli kan da oluyormuş sanırım kakada

Canım hayırlı olsun. Ablamla aramda bir yaş var hep arkadaş gibiydik; anne için çok zordur eminim ama Allah sabrını verir.
Özel olmazsa nasıl korunduğunu sorabilir miyim? Bir arkadaşım spirale bir arkadaşım da prezervatife rağmen hamile kaldı. Bu ara aklıma çok takılıyor bu konu.

Prezervatif canım. Sanırım en iyi korunma yöntemi hic yapmamak:110:

Canım Allah bi kolaylığını verir, vardır bunda da bi hayır.. doktorundan memnunsundur belki ama sezeryan oldugun için kısa zamanda, bu süreci çok iyi bi doktorla devam etmen gerekir. Bebekken zor olabilir ama biraz büyüdüklerinde beraber oynarlar, birlikte vakit geçirirler emimin çok güzel olur. hayırlısı olsun canım güzel düşün hep:KK66:

Cok sağol canım. Böyle güzel şeyleri duymaya cok ihtiyacım vardı. Kaç gündür aglamaktan helak oldum zaten

Cok sağol canım. Böyle güzel şeyleri duymaya cok ihtiyacım vardı. Kaç gündür aglamaktan helak oldum zaten
Hiç üzmemelisin hem kendini hem bebeğini.. sonra pişman olursun canım, vardır Rabbimin bi bildiği çok iste çok sev bebeğini.. yine söylüyorum iyi bi doktor araştırın bence, bu süreçte onun yönlendirmesi çok çok önemli. Başlarda zorlanmalar olucak, umarım eşin ailen bu konuda destek olurlar sana, ihtiyacın olucak çünkü ama inan sonrası çok güZel olucak, ben öyle düşünüyorum.

canım geçmiş olsun öncelikle. Bende bazen acaba diyorum ama tek belirti mukuslu kaka. Gaz sancıları çoktu azaldı baya. Gaz geldiği zaman mızırdanıyor hala ama çıkarınca rahatlıyor. Sorum kan baya bezde belli oluyor değil mi? gizli kan da oluyormuş sanırım kakada
Canım aslında ilk kan öyle çok da belli değil yani bilerek incelemesem fark etmezdim. Huzursuzluğu azalmıştı ama diyeti bozunca yine başladı. Bizde de ilk belirti mukuslu kaka ve huzursuzluktu canım. Gizli kan testte çıkıyormuş sadece

Kızlar benim gibi hala adet olmayan varmı? 12 ocakta doğum yaptım. Ne gelen var ne giden. Karnım davul gibi oldu...
Bende 25 ocakta doğum yaptım hiç adet görmedim 4 ay boyunca kızım 4 aylik olduğu gün ilk adetimi gördüm emziriyoRum da bende olmadım falan demiştim burda bi ara ama oldum

X