2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Haftasina gore onde giden bir bebek oldugu icin, ona gore birinde onden birinde sonradan sanci cekiliyo senin neden ?
Benim de Bebek önden gidiyor iri Bi Bebek Bi de epilepsi hastasıyım. Sezaryen mi normal mi olacağı Perşembe günü netleşecek bekliyorum bakalım ne diyecek

korkulcak hic bişey yok dün sabah oldum ben genel anesteziyle bi yarım saat icinde bulantı oldu sonra gecti.ilk hamileligmde de geneldi onda hic bulantı olmadı.agrı kesici igne yapıyolar o yüzden agrında olmuyo fazla 4 5saat sonra yürüttüler zaten rahatlıyosun sonra.

Kızlar heyecan dorukta. :KK76::halay:
Bugün sezeryan olacaklar ve benim gibi suni sancı verilcek arkadaşlara tüm dualarım. RABBİM hepimizin yar ve yardımcısı olsun. İnşallah sağlıcakla bebişlerimizi kucağımıza alırız. :anne:
Benim saat 12de hastanede olmam gerekiyo. Bakalım saat kaçta sancı verilmeye başlicak ve bebeğim saat kaçta gelecek. Dualarınızı bekliyorum arkadaşlar. :dua::KK200:

:KK48: Ben bide hazirlandim bugun için ertelenincede bi degisik oluyo insan ins yarina bise olmazsa dogurucam :rapci: Bu seferde evham basladi bebek hareket ediomu diye ikide karnımı dinliyorum yavasladi sanki iyice :KK43:
Allah kolay Doğum nasip etsin canım evet hergeçen gün taşıması da zor evhamıda zor kıpırdayacak yerleri kalmadı artık

Günaydın anneler :) Bugün evimize geçeceğiz o zaman yazacağım Înşallah sizlere uzunca . Tüm güzel dilekleriniz için Allah razı olsun. Sadece ilk olarak şunu söyleyebilirim , ebe demek herşey demekmiş gerçekten 6 saat boyunca bütün hastane beni dinledi ve ebe az sesin çıkıyor hadi diye diye sarılarak ellerimi tutarak sırtımı ovalayarak inanılmaz destek verdi , tabi kendi Annemi de söylemeliyim annem doğumda yanımdaydi, nefes al ve dua et kelimeleri hep aklımda kalacak.. uzunca yazacağım daha :) şimdilik herkese çok ama çok teşekkürler Kirmizibalik88 Kirmizibalik88 kuzum gözün aydın seninde :)

Kizlar, dogumdan sonra hic kilo veremeyen var mi aranizda? Dogum oncesi ve sonrasi arasinda hic kilo kaybim olmadi. :KK57: Bu nasil is bilmiyorum. Hic duymamistim daha once. 3-4 kg en az gider diye dusunuyordum. Gobegim oldugu gibi duruyor. Sanki bir bebek daha cikabilir gibi. Yanaklarim gıdım bayagi toplu, galiba ödem var tum vucudumda. Dogumdan once boyle bir gıdım yoktu benim, yuzumden hic kilo almamistim. Ayaklarim da hamileligimin butun suresince hic sismemisti, simdi bileklerim bacaklarim davul gibi. Niye boyle oldu bilmiyorum. Doktorun recetede yazdigi ilaclari kullaniyorum, bir tanesi antibiyotik, ondan dolayi mi acaba boyle oldu? Ne zaman duzelecek ki bu durum? :KK64:

Günaydın anneler :) Bugün evimize geçeceğiz o zaman yazacağım Înşallah sizlere uzunca . Tüm güzel dilekleriniz için Allah razı olsun. Sadece ilk olarak şunu söyleyebilirim , ebe demek herşey demekmiş gerçekten 6 saat boyunca bütün hastane beni dinledi ve ebe az sesin çıkıyor hadi diye diye sarılarak ellerimi tutarak sırtımı ovalayarak inanılmaz destek verdi , tabi kendi Annemi de söylemeliyim annem doğumda yanımdaydi, nefes al ve dua et kelimeleri hep aklımda kalacak.. uzunca yazacağım daha :) şimdilik herkese çok ama çok teşekkürler Kirmizibalik88 Kirmizibalik88 kuzum gözün aydın seninde :)
Teşekkür ediyorum canım senln de gözün aydın :)

Kizlar, dogumdan sonra hic kilo veremeyen var mi aranizda? Dogum oncesi ve sonrasi arasinda hic kilo kaybim olmadi. :KK57: Bu nasil is bilmiyorum. Hic duymamistim daha once. 3-4 kg en az gider diye dusunuyordum. Gobegim oldugu gibi duruyor. Sanki bir bebek daha cikabilir gibi. Yanaklarim gıdım bayagi toplu, galiba ödem var tum vucudumda. Dogumdan once boyle bir gıdım yoktu benim, yuzumden hic kilo almamistim. Ayaklarim da hamileligimin butun suresince hic sismemisti, simdi bileklerim bacaklarim davul gibi. Niye boyle oldu bilmiyorum. Doktorun recetede yazdigi ilaclari kullaniyorum, bir tanesi antibiyotik, ondan dolayi mi acaba boyle oldu? Ne zaman duzelecek ki bu durum? :KK64:
Sislikleri hic merak etme. Ilk dogumumda ayni senin gibiydim. 2 ya da 3 gune gidiyor sislikler. Ayrica sik sik emzir 2 ayda 30 kilo vermistim

Bu akşam büyük olasılıkla belli olacak canım, iyi çıkarsa normal doğuma engel yok gününü bekleyebiliriz ama yüksek çıkarsa sezaryen olacak sanırım. Hayırlısı diyorum artık ben, hangisi bizim için iyi olacaksa öyle olsun :) İnşallah canım çok teşekkürler.
Korkma canım tansiyon düşük çıktıysa ödemin yoksa ne diye protein çıksın ki ben yüksek tansiyonla bile normal doğum yaptım bir sorun olmadı

X