2018 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    262
Tuana-ahmet Tuana-ahmet
saol canım sanada geçmiş olsun gözün aydın enfeksiyon var canım bebeğinde bulaşmış ti ben bugün akşama kadar hastanede kaldım dr emzirmemi söyledi bugün ilk defa emzirdim ben oturamıyorum bile ondan begüm daha çok ağrım var

Son düzenleme:
Aynı durumu ben de yaşadım sizinle kontrole gitmiştim 38 haftamda doktor bebek kilo almamış diye yatış verdi 10 ocakta 11 ocakta kater taktılar açılmam 4 cm ulaşınca 12 Ocak sabahı suni sancı verdiler 14.40 da Doğum yaptım suyum kendi kendine patladı ama çok zor oldu doğumum sancım açılmam yoktu gittiğimde toplam 30 saat sancı çektim ama en zoru suni sancıydı . Ben de kan pıhtılaşma bozukluğu vardı acaba o guDen mi benek büyüme di dedim doktora alakası Yok dedi ama sanırım sizde de pıhtılaşma var aynı şeyleri yaşamışız gibi
Evet bendede pıhtılaşma var bende ağrısız sancisiz gittim hic bişeyim yoktu 3 gunun sonunda soğuk yaptık 3gün suni sancı çektim suyumu bile dr patlatti zor bi doğum doğumgünü ayni şeyleri yasamisiz

Geçmiş olsun canim hayırlı olsun bebegin de dikişler beni.de çok zorluyor enfeksiyon falan varmı sende bende çok kötü olmuş
saol canım sanada geçmiş olsun gözün aydın enfeksiyon var canım bebeğinde bulaşmış ti ben bugün akşama kadar hastanede kaldım dr emzirmemi söyledi bugün ilk defa emzirdim ben oturamıyorum bile ondan begüm daha çok ağrım var[/QUOTE]
Sağol canım sana da geçmiş olsun benim dogüm sonrası dikişler enfeksiyon kaptı çok kötü şişti bende oturamiyorum daha bebegime hiç süt veremedim kullandığım antibiyotik biraz ağır inşallah cabük atlatıriz benim de bebek hastanede daha hastane çok uzak gidip göremiyorum bile hergun agrilarimdan dolayı

Tuana-ahmet Tuana-ahmet
Bende hastaneden çıktım bi gün gitmedim diğer günler gitmeye başladım 1 saatlik yol gidiyorum oturamıyorum bile ondan bugün emzirme için hit gel yapmadım hastanede anne oteli var akşama kadar orda kaldım aksam 6 en son emzirdim geldim eve yarin yine gidicem ama çok ağrım var emzirme olmasaydı gitmezdim dediğin gibi benimde dikişler şişmiş hic oturamiyorum inşallah bi an önce iyi oluruz da bebeklerimiz hastaneden çıkana kadar bebeklerimize daha iyi bakabiliriz

Canım benim bebeğimin de kafa çapı büyüktü, kendi doktorum ne kadar normal doğum yanlısı olsa da ben ne kadar normal doğum istesem de kısmet olmadı. O kadar sıkıntı yaşadıktan sonra sezeryana dönmek biraz yorucu olmaz mı? Tabi yine en doğru kararı siz vericeksiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Haklisin yorucu olacak, bilemedim akisina birakmayi düşünüyorum. Perşembeye kadar gelirse normali denemeye karar verdim, içimde kalmasin. Gelmezse muhtemelen 10 cm olacak ve normal sansi kalmayacak o zaman mecburen Sezaryan. Hadi hayirlisi diyorum :)

Kızlar benim bebeğim gündüz güzel güzel uyuyor akşam bu saatlerde memeden ayrılınca çıldırıyor 6saat uyanık kalıyor ve uyumak istemiyor sürekli ağlıyor yalancı memeyi de itiyor böyle olan var mı Allah aşkına bı çaresi olan var mı uykusuzluktan sütüm çekilecek diye korkuyorum.
Benimkide öyle panik yapmayın çoğu Bebek öyle hep emmek istiyorlar geceyle gündüzü henüz bilmiyorlar benim bebeğimde gündüz uyuyor sabah 7 ye kadar uyanık 15 dk uyuyup uyanıyo uyanık olduğunda hep emmek istiyo emzirmezsem ağlıyo tok olduğu halde emdiği için sürekli kusuyo emziği istemiyor çünkü süte alıştı ben sersem gibiyim başım dönüyo uykusuzluktan ama bu bir süreç 40 ından sonra uykusu düzene girer diyorlar sabır göstericezki sütümüz azalmasın

C.tesi gecesi sezaryan oldum kızlar , ama çok ağrım var , sezaryan yerim çok ağrıyor ve diklesemiyorum dik yuriyemiyorum sizinde öyle miydi ?
Goguslerim yara oldu krem kullaniyorim sizin onerebileceginiz başka birseu var mı ?
Göğüslerin için kalkan kullanabilirsin çok işe yarıyor philıp aventin

Tuana-ahmet Tuana-ahmet
Bende hastaneden çıktım bi gün gitmedim diğer günler gitmeye başladım 1 saatlik yol gidiyorum oturamıyorum bile ondan bugün emzirme için hit gel yapmadım hastanede anne oteli var akşama kadar orda kaldım aksam 6 en son emzirdim geldim eve yarin yine gidicem ama çok ağrım var emzirme olmasaydı gitmezdim dediğin gibi benimde dikişler şişmiş hic oturamiyorum inşallah bi an önce iyi oluruz da bebeklerimiz hastaneden çıkana kadar bebeklerimize daha iyi bakabiliriz
Amin canım inşallah şuan tek istediğim o allah acil şifalar versin inşallah bizede çocuklarlarimiza da :dua::dua:

Kızlar cuma günü kırkımız cıktı gecen hafta hastanede yattık zatüre başlamıs bebeğimde cok sukur simdi iyiyz ama ben cok endişeliyim ya tekrar ederse diye anne sütğ veriyorum anne sütü korur dedi dr ilk öksürdüğünde götürmüştüm dr a ama hemen ciğerlere inip zatüreyi başlattı bebeklerinizi gripten nasıl koruyosunuz cok endişeliyim: ((

Zature oldugunu nasil anladiniz.benim buyuk oglumda hep hasta korkuyorum kizimada gecer diye.birilerindenmi gecti acaba cocugunuza

Zature oldugunu nasil anladiniz.benim buyuk oglumda hep hasta korkuyorum kizimada gecer diye.birilerindenmi gecti acaba cocugunuza
Nefes alamaz duruma. Geldi canım sürekli öksürüp tıkandı hafta sonu olduğu için acile gittik anlayamdılar pazartesi cocuk druna götürdük zatüre başlangıcı dedi hastaneye yatırdı hemen daha ilk bebeğimiz başka çocuk da yok evde nerden bulastı bilmiyoz canım zatüre mikrobu kapmış oda hemen ciğerlerine inmiş cnm

X