2020 Şubat Anneleri

Dün doktor gaz damlası önermedi. Kolik olanlara öneriyor sanırım. Bizde almadık gazı biraz azaldı gibi uykuya geçişte zorlanıyor sanki.
10 gün falan sonra kontrolümüz var sorucam bunu doktora gündüz çok iyi ama akşamları 8 den 2 3 kadar sürekli ağlıyo vermesem çok zorlanıcak biliyorum 🥴 16 saat ağladığını biliyorum yaşadığım o günü unutamıyorum hatta

Kullaniyorum canim ama banamisin demedi degisen pek birsey olmadi sabahladim gene gozlerim yanıyor resmen bugun birazda istemsizce kizdim kızıma sonra kendimi kötü hissettim ama artik cok yoruldum ya
Yaa kıyamamm doktora bi danış istersen canım uyumasıda gerek aslında büyümesi içinn 😞
Şu 3 ay mı ne kadar sürüyosa geçsin hemen 🥴

Aşıların ertesi gününden bildiriyorum. Ateş olmadı şükür. Ama bolca uyudu. İştahsızlık olmadı. Bugün de takipte olucaz.
Yarın mevlüd olacak,bikaç günlüğüne annem geldi,kızı ona bırakıp dışarı çıktım. Kuafördeyim bi aslıma döneyim diyorum :KK76:

Aşıların ertesi gününden bildiriyorum. Ateş olmadı şükür. Ama bolca uyudu. İştahsızlık olmadı. Bugün de takipte olucaz.
Yarın mevlüd olacak,bikaç günlüğüne annem geldi,kızı ona bırakıp dışarı çıktım. Kuafördeyim bi aslıma döneyim diyorum :KK70:
Tadini cikar her anin canim vala😂

Goturmedim cnm haftaya goturcem kalca ultrasonuda var doktorunda pek fayda etceni dusunmuom acikcasi kime sorduysam 5 6 ay surer diyor yani yaz gelene kadar cekecegm var Birde mama verdigimden beri kakasi katilasti ya varmi oneriniz kizlar🙄
Konuşmuştuk sanki hipp organik mi veriyodun? Kabızlık yapıyorsa hipp combiotic kullanmalısın.

Oglum hep uyurdu ya acikinca kalkardi bu cok farkli cocuk bezdirdi beni oyle boyle deil evet yaz gelsin artik gunler.coook hizli gecip.gitsin😭
Bizim çocuklar aynı kafadan galiba. Oğlumda çok güzel bir bebekti hiç yormadı beni. Ama kız cadı resmen canıma okuyor. Hanımefendi tazyikli sütü içemiyor illa günde bir kez sağım yapıyorum. Çocuğa da hak verdim ağzından çıkarınca fışkırıyor yüzüne. Oda güzel emse benim göğüsler dolup sertleşmez.

Kızlar biz de dr dan geldik göz muayene kalça usg karın usg göbeği içinde cerrah baktı bi ilaç sürdü haftaya tekrar bakacak.bunun dışında vucudu da sararmış durumda bu kadar uzun sürmesi emdiği halde bende emiyor duyuyor diye götürmedim daha önce dr uzamış sarılık dedi tahliller istedi bakalım ne olacak inşallah basit birşeyle geçer😰

Goturmedim cnm haftaya goturcem kalca ultrasonuda var doktorunda pek fayda etceni dusunmuom acikcasi kime sorduysam 5 6 ay surer diyor yani yaz gelene kadar cekecegm var Birde mama verdigimden beri kakasi katilasti ya varmi oneriniz kizlar🙄
Gaz sorununuz var mi peki ? Anne sutune gore daha yogun ve kivamli oldugu icin normaldir bence asiri degilse eger katiligi

Kızlar biz de dr dan geldik göz muayene kalça usg karın usg göbeği içinde cerrah baktı bi ilaç sürdü haftaya tekrar bakacak.bunun dışında vucudu da sararmış durumda bu kadar uzun sürmesi emdiği halde bende emiyor duyuyor diye götürmedim daha önce dr uzamış sarılık dedi tahliller istedi bakalım ne olacak inşallah basit birşeyle geçer😰
Karin usg sini 2. Kez duyuyorum bize dr hic demedi ya cektirmek mi gerekiyo🙄

Bizim çocuklar aynı kafadan galiba. Oğlumda çok güzel bir bebekti hiç yormadı beni. Ama kız cadı resmen canıma okuyor. Hanımefendi tazyikli sütü içemiyor illa günde bir kez sağım yapıyorum. Çocuğa da hak verdim ağzından çıkarınca fışkırıyor yüzüne. Oda güzel emse benim göğüsler dolup sertleşmez.
Sağım yaparak tazik artırıyorsun çok az elle sağım yapıp bebeği kendimüstüne yatırarak emzirebilirsin

Cnm hngi mamayı kullnıyrsun? Bzm ki malesef hem de kolik çok zorlnyrm ama hem anne sütü hem de mama veryrm bu mama dha iyi bağırsak çlıştryr

Geçmş olsun cnm gbeği dynce dikktimi çekti fıtık mı var bebeğinde bzde de var cerrah sze ne dyor ? çok takip edemyrm bebeğim gerçktn hiç durmuyor kolik ve gurbette tek başıma bakıyrm

Konuşmuştuk sanki hipp organik mi veriyodun? Kabızlık yapıyorsa hipp combiotic kullanmalısın.
evet organik veriorum canim birde onu alayim bilmiodum ne kullancami 😐 saol canim tesekkur ederim
Gaz sorununuz var mi peki ? Anne sutune gore daha yogun ve kivamli oldugu icin normaldir bence asiri degilse eger katiligi
gaz var canim o yuzden uyumuyor zaten cikio ama sanirim yetmio
İnşallahhh geçsinnn
Bu arada 1 ay 18. Günlüğüz ve o lohusa teri gitmedi 😫😫
Ciddimisin bende son 9 diye gun sayyorum oyle offf cok bunaltici ya biktim resmen aksamlari ter dökmekten

X