2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ne güzel bak canım oğluşun sana anne ben burdayım iyiyim diyor sana moral veriyor maşallah tabi Allah sağlıkla Kucağına almayı nasip etsin ☺️ Ben hala hissedemedim bile doktora gideli bir ay oldu bebişim iyidir inşallah 😅
ben sürekli yatıyorum diye bence dikkat ettim diye hissettm bence .
🙏🙏🙏
ay evet her ultrasona girmek bir gerginlik sonu güzelse de musmutluluk oluyor. ama analar olarak korkuyoruz yapacak bişey yok

buraya hep kortgm seyleri yazmışım . Nosking Nosking @Ahsen555
kızlar dün 16+5 te sürekli yatıyorum ztn biliyorsunuz.
elim karnımdaydı göbek deliğimin sag üstündeydi sol elim :) birde bişi ittiriverdi.
bagırsak hareketi desen degil yani eminim.
ara ara sırt üstü yattıgımda nefes alıp verişlerimin arasında göbegimde cok kücücük bir titreme oluyordu eşim fark etti onu da . elimi karnıma koydugumda bazen sagda bazen solda tık tık diye vuruşlar oluyordu minik minik . 1 haftadır.
ama dünkü ittiriş bittigin kücük bir ittirişti ve digerlerinden kuvvetliydi. ❤️
inşallah hersey yolunca gidiyordur maşallah deyin kızlar .
plasenta kanama kan uyusmazlıgı hersey var inşallah ogluşumu saglıkla kucagıma alırım.
hepimiz evlatlarını saglıkla kucagına alsın inşallah🌸👼🏻👼🏻🤰🏻
Insan anlıyor ya bebek olduğunu onun garip bir şekilde. Çok sevindim artık biraz daha rahatız hareketleri hissetmeye başladık😍 ama bu haftalar erken biliyorsun 22.haftaya kadar düzenli olmayacak hareketleri. Bir gün yoğun hissedip ertesi gün hiç hissetmezsen korkma sakın çok normal. Bazen gün icin de hiç hareket hissetmeyip gece coşuyor bazen sabahtan başlıyor akşama kadar. Ama gaz hareketi insanı rahatsız ediyor bunun bebek olduğunu biliyoruz ya sürekli oynasınlar istiyoruz 😍😍

Insan anlıyor ya bebek olduğunu onun garip bir şekilde. Çok sevindim artık biraz daha rahatız hareketleri hissetmeye başladık😍 ama bu haftalar erken biliyorsun 22.haftaya kadar düzenli olmayacak hareketleri. Bir gün yoğun hissedip ertesi gün hiç hissetmezsen korkma sakın çok normal. Bazen gün icin de hiç hareket hissetmeyip gece coşuyor bazen sabahtan başlıyor akşama kadar. Ama gaz hareketi insanı rahatsız ediyor bunun bebek olduğunu biliyoruz ya sürekli oynasınlar istiyoruz 😍😍
geceleri cok sıkıştırıyor artık çişim geldignde:)
büyüdügünü hissediyorum🙏 kanamadan sonra 3 hafta kontrole gitmedim . bakalım yarın kontrol var inş güzel gider hersey.
sen yemeklerini nasıl yapıyorsun bakayım?
ben sürekli yatıyorum annem ya da kv em yemek yapıyor eşim alıyor😂 aşırı yatmaya alıştım.
gecen hafta cok üzülmüştüm yatalak gibiyim diye ama büyümesi herseyi unutturuyor🙏🙏

geceleri cok sıkıştırıyor artık çişim geldignde:)
büyüdügünü hissediyorum🙏 kanamadan sonra 3 hafta kontrole gitmedim . bakalım yarın kontrol var inş güzel gider hersey.
sen yemeklerini nasıl yapıyorsun bakayım?
ben sürekli yatıyorum annem ya da kv em yemek yapıyor eşim alıyor😂 aşırı yatmaya alıştım.
gecen hafta cok üzülmüştüm yatalak gibiyim diye ama büyümesi herseyi unutturuyor🙏🙏
Iyi olsunlar yeter ki her seye raziyiz😍
Ben yemek yapmıyorum bacım eşim yapıyor ya da kahvaltılık indiriyoruz. O da çok yağlı yapıyor ac kalacam diye bir sey de diyemiyorum🤣

Arkadaşlar merhaba , kısmetse ben de Ağustos annesi olacağım . İkili test sonucuma ancak bakabildim bir sorun yok gibi görünüyor bir de siz bakar mısınız? Randevuma bir hafta var o yüzden burda sormak istedim teşekkür ederim şimdiden 🙏☺️

Eklentiler

• 7CD2D88E-01A0-4E4B-8E7B-C65ACA734912.jpeg
    7CD2D88E-01A0-4E4B-8E7B-C65ACA734912.jpeg
    165,4 KB · Görüntüleme: 60
Arkadaşlar merhaba , kısmetse ben de Ağustos annesi olacağım . İkili test sonucuma ancak bakabildim bir sorun yok gibi görünüyor bir de siz bakar mısınız? Randevuma bir hafta var o yüzden burda sormak istedim teşekkür ederim şimdiden 🙏☺️
Hayırlı olsun Gayet güzel gözüküyor sonuçların canım için rahat olabilir ☺️

Gayet güzel temiz çıkmış maşallah sağlıkla gelsin :KK200:

Gayet iyi görünüyor sonucunuz , endişe etmeyin :)

X