2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Bu hafta kontrolü olanlara ,hayırlı haberler güzel haberler diliyorumm🤲
benimde yarın şeker kontrolüm var ayrıca bu hafta tetanoz 2.dozu vurulcam.
Survivor dedikleri şey bence 40hafta gebelik 🤣
Full atraksiyon korku heyecan.
Sağ salim tamamlayıp burda bebeişlerimizin gazı kakasını konuşuruz inşAllah 🤲
Beni sağlık ocağı 8şubatta çağırdı 2.doz için o zaman 27.haftada olacam 🤔

Bebek bakımıyla ilgili öneri üzerine bilinçli bebek ve mahallenin en mutlu bebeği, bybodan eren kayanın uyku notlarını okudum kafam daha da karıştı. Nasıl etsek hangi yaklaşım doğrudur Attachment parenting ekolu bi yandan diğer ekoller bi yandan diye düşünürken youtube da Melis keşanın videolarına denk geldim benim içime sinen dengeli ve makul geldi. Bir ruh sağlığı çalışanı olarak size de öneririm kızlar🌸
Bilinçli bebeği ben de okudum baya güzel faydalı bilgiler edindim inş. kullanabiliriz bu bilgileri. Mahallenin en mutlu bebeğine başladım geçenlerde ama bilinçli bebeğe göre daha az bilimsel geldi bu. Yine de bitireceğim. Sonra da modern bebek bakımı diye bi kitap aldık onu okuyacağım.

Arkadaşlar daha önce konuşuldu sanırım ben kaçırdım. Elektrikli göğüs pompası alan var mı ya da önerdiğiniz bi marka var mı?

Arkadaşlar daha önce konuşuldu sanırım ben kaçırdım. Elektrikli göğüs pompası alan var mı ya da önerdiğiniz bi marka var mı?
Ben şunu almayı düşünüyorum,
Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası powerbankle çalışıyormuş. Sağma modları fln da güzel.
Tekli kullanacağım diğer memede de hem sağarken hem emzirirken bu olacak,
1611077373887.png

Emziriken süt diğer memeden çok akıp ziyan oluyormuş.

Ben şunu almayı düşünüyorum,
Lansinoh Kompakt Tekli Elektrikli Göğüs Pompası powerbankle çalışıyormuş. Sağma modları fln da güzel.
Tekli kullanacağım diğer memede de hem sağarken hem emzirirken bu olacak,
Eki Görüntüle 2764685
Emziriken süt diğer memeden çok akıp ziyan oluyormuş.
Yani bi manuel bi elektrikli mi düşünüyorsun?

Kızlar ben hapşırınca bi kaç damla çiş kaçırıyorum. Doğumdan sonra geçmez öyle oluyor diyorlar 😳

Philips avent kullanmıştım ilk çocuğumda tekli elektrikli. Hiç acıtmıyordu 9 ay kullandım. Şimdi inşallah bunda da aynısını kullanacağım

Yumuşatıcının evlerimizdeki en büyük alerjen olduğunu öğrendiğimde ben de 5 ayda 1 şiseye düşürdüm.
Aaa öylemiymiş 🥺 bilmiyordum, ben zaten dalan roxy kullanıyorum kızımın kıyafetlerinde yumuşatıcı da koymuyorum mis gibi kokuyor o zaten sabun tozlu.

Yeni yılla birlikte herşeye ne kadar zam gelmiş tereyağın kilosu 70-90
Ezine peynir 100tlye kadar çıkıyor.
Kaşar, süt herşey ama herşey uçmuş 😳
Kuzu ne zaman markete gitsem, bende bir şok etkisi oluyor çünkü çoğu zaman eşim gidiyor ve fiyatlar çok pahalı geliyor bana 🙈uçmuş resmen,

Philips avent kullanmıştım ilk çocuğumda tekli elektrikli. Hiç acıtmıyordu 9 ay kullandım. Şimdi inşallah bunda da aynısını kullanacağım
Tecrübe önemli aklıma yatıyor gibi Philips avent 😅 onların çiftlileri de var ama çok gerekli mi bilemedim

Bende wee nin el pompası vardı Manuel, hastanede göğüs ucu çıkması ve sütün gelmesi için. Çok sağamadım ben emzirdim hep ama o bile iş görür bence, çok süt bırakmanız geremiyorsa. Bence Manuel de alabilirsiniz

Tecrübe önemli aklıma yatıyor gibi Philips avent 😅 onların çiftlileri de var ama çok gerekli mi bilemedim
Ben doğumdan sonra mecburi almıştım çünkü mastit olmuştum ve göğsümü sağmam gerekiyordu. Hiç araştırmadan eşimi e bebeğe gönderip oradakilerin yorumuyla almıştık. Ama dediğim gibi çok memnun kaldım. Gücü de hiç azalmamıştı. Bebeğim sonrasında emmediği için günde 7-8 kere kullandım.

X