2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şarkıcı Bengü 18 haftalık hamile yaptırmış o da aşı şimdi gördüm

tupaaaaa kuzu nasil gidio bir agrin sizin var mi benim arada kasik agrisi oluo sadece?? Banyoya ne zaman girdin hadi dedim iki uc gun gecsin ama daral geldi artik

Bu sürecte neler yedin canım
Valla ben kefir icmistim canım ananas yemistim ama sonra dediler ki tutunmayı engelliyormus fazlası yani kimine göre iyi olan kimine göre olmuyor o yüzden cok etkilemek istemem canım abur cuburu bırakmıstm asitli icecek vs hala canım cok cekmezse tüketmiyorum et tavuk tüketmeye calisiyorum bide bol sıvı her zaman

Biz de her zaman üçünüzün de takipçisi olacağız. Chocalete hayrunnisa85 Brccck ve diğerlerinin de. Hep dualarımda size daha çok yer veriyoruz. En yakın zamanda o güzel haberleri yeniden alacağız sizden ve sonu da hep güzel devam edecek Allah'ın izni ile

tupaaaaa kuzu nasil gidio bir agrin sizin var mi benim arada kasik agrisi oluo sadece?? Banyoya ne zaman girdin hadi dedim iki uc gun gecsin ama daral geldi artik
Ay benimki 31 Mart'a gelmişti ki Erzurum'un martı kıştır malum, 3 gün boyunca yıkanmadım, sonra kısa ve ılıktan bir tık sıcak duş aldım. Sonrakileri de hep 3 günde bir aynı şekilde aldım. Şöyle yaklaşık 10 hafta olana kadar öyle devam ettim de şimdi hen havalar ısındı hem de bebiş iyice büyüdü diye arada 2 günde bir yıkanıyorum ve bu sefer arada liflenmeye de başladım. Allah size kolaylık versin.

Son düzenleme:
Canım benim Allah razı olsun ne kadar güzel dualarinizda olmakve buna inanmak bir an önce zaman gelsinde bizde sizden bilgiler alalım deneyimli anneler olarak

Geçecek canım, ben inanıyorum. Düşen bebek bayağı belli ederdi kendini. Ağrında kanamanda artış değil azalma varsa hatta durgunluk bile varsa bu iyiye işarettir. Sen hep ümitli ol. Hatta oda arkadaşına söyle o da ümitli olsun.

Bende meyve agırlıklı ve badem fındık yemeye başladm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…