2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim de histeroskopide sag tarafima daha cok mudahale etmisler, taa o zamandan beri sagda agri var zaten. Simdi de demek ki o kisim cekiyor. Korkulacak bisi yok, kesenin yeri ortada dedi. Insallah artik sorunsuz ilerleyelim hepimiz
Amiin inşallah kuzum inşallah

Kızlar genetik taramalı tüp bebek yaptıran var mı bu durumda da ikili test istyorlar mı aceba
Yaptırmadım ama istiyorlar bazı doktorlar güvenmiyor ikiliye ama genetik yaptırmak anlam ifade etmiyormuş sonrası için. Çünkü rahimde başkalaşıyormuş genetik taraması var diye sorun hiç çıkmaz diyemiyorlarmış kuzum. İkili dedikleri büyütülecek aman yaptırayım yaptırmaktayım denilecek bir şey değil bence. Yaptırmamak şu noktada mantıklı risk yüksek çıkarsa sürekli üzüntü endişe ile geçecek. Ama garantisi de yok. İnsanlar ondan dolayı mesafeli. Bir noktada anlamsızlaşabiliyor.

Yaa bunu duyduğum iyi oldu sağ ol kuzum

Yok bende yaptırma taraftarıyım zaten aklımda kalır ama merak ettim aceba istiyorlar mı diye yani bilmiyorum herseyle yüzlesmek gerekir yaptırıp bilmek isterim Allah kötü seylerden korusun ama

Merhaba kızlar
Bugün kontrolüm vardı normalde 9+2 ama bizim minnoş Biraz geriden geliyor Bir dahaki kontrol 7 temmuz ense kalınlığı ve diğerlerine bakılacak. Öncesinde fetal dna önerdi doktorum yaşım gereği baya pahalı bir test. Bazı ilaçları kestik. Aşı durumunu sordum kesinlikle önermiyorum dedi. Doğumdan sonra yapılabilir dedi. Benimde olasım yok şuan için. Benden haberler bu kadar.
Bu arada test sonucu alanlara ve muayenesi güzel geçen arkadaşlar gözünüzaydın diyorum.

Ben normaldede d vitamini kullanıyordum canım doktoruma sordum kullanabilirsin hiç bir sıkıntı yok ama yarın hastaneye gidip test verecem hem kan değerlerime baktırayım hem d vitamini demire falan bide aslında ikiz gebeliklerde internette okumuştum gerekli diye yazıyordu d vitamini test sonuçlarımı alıp perşembe günü doktoruma göstereyim bakalım ne diyecek yine stres heyecan sardı şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…