2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Ben pamuk da aldım. Suyla silerim diye ilk iki ay. Hastanede zor olur ama, dediğin gibi bir paket hastaneye götürsem yeter, evde de pamuk ve suyla bi sure idare ederim bıkana kadar 🤭 çünkü biliyorum bikacam 😁
Bende pamuk düşünmüştüm 😅 üşenmesem bende öyle düşünüyorum ama bu gün 12 paket daha aldım 🤣

Saolun kızlar.. Stresten uyuya kalmışım
Uyandığımda 2 kez kasığımda pıt pıt hissetm normalde yukarıda ederdi
Kasıkta ve 1-2 kere
Sizce yeterlimi
Belkide uyuyodur canım hareketini hissettiysen problem yoktur diye düşünüyorum.onlarda yorulabiliyor bazen çok hareketli bazen hiç hareketi olmayabiliyor

Kasıkta ve 1-2 kere
Sizce yeterlimi
Canım dün aynısı banada oldu ama aklında bulunsun artık büyükler 18 20 saat uyuyorlarmış biraz yürüyüş yap birazda karnınla oyna 10 defa tekmelerse sorun yok 🥰

Arkadaslar iki gündür bel agrım vardı ancak doktor karında da sertlesme varsa sıkıntı demişti, şimdi belim cok agrıyor sertlik yok ama sizce normal mi endişelenmelimiyim baska bir sıkıntım yok 🙄
Bu hafta benim de sık sık belim ağrıyor. Okuduğum bir yazıya göre bebekler büyüdüğü için ağırlık merkezi değişiyormuş. Bazen beni de tedirgin ediyor adet sancısını anımsattığı için ama normal diye düşünüyorum

Kasıkta ve 1-2 kere
Sizce yeterlimi

Eklentiler

• A9D3AE66-474D-47E0-8D36-44935AC5692C.png
    A9D3AE66-474D-47E0-8D36-44935AC5692C.png
    360,7 KB · Görüntüleme: 31
Ben hala beklemedeym :KK43:
Korkma eyer çok telaş yaptıysan yarın git görün istersen canım bişey olmaz ama emin ol uyuyordur dün bende çok telaşlandım bebek yağıyla masaj yaptım yürüdüm falan sonra tekmeledi

Günaydın kızlar ben bi süre sadece kendim süt sağimi yapacağım için hastane tipi mi kiralasam ( şu an hastanede sagiyorum süt çıkarması iyi en azından denemiş oldum başta tabi çok gelmiyo çokkk az ama zamanla artiyomus) yoksa lansinoh elektrikli mi alsam . Lansinoh kullanan oldu mu philips avent le aynı diyolar yorumlardan memnun olan çok kararsız kaldım.
Bu arada sorulmus açılmayı fark ettirecek bisy olmadı 3 gündür hafif alt karin agrim vardı ara ara. ama afedersiniz ishalim de vardı ona bağladım ama şimdi sancı diye düşünüyorum açılma sanciyla oluyomus galiba bazen ama ben son gün 4 saat suren ara ara cok hafif pembe akinti oldu onu da enfeksiyon zannettim ama nişan diye de korkumdan gittim zaten nitekim de öyleymiş. Başka belirtim yoktu rahim ağzı uzunluğum iyiydi.suyum yatistan 1 saat sonra sanciyla geldi
Canım ben ilk dogumumu erken yapmıştım. Lansinoh almıştım memnundum. Ilk günlerde az gelmesi normal sonra baya çoğalıyor. Bebegin eve gelene kadar baya depolarsin bile 😉

3. Trimesterde gebeligin basindki şikayetler geri geldigi gibi birde agrilar sizilar ekleniyormus buna
Benim gebeliğin başından beri hiç şikayetim yoktu ama hani derler ya premsesler gibiydim ben 😂😂 7.aya girdiğim anda hepsi bir anda üstüme çöktü şaşkınım hala 😄 ama napalim bal yanaklı oğluşum için katlanicam o iyi olsun da 🥰

X