2021 Temmuz Anneleri Gebelik, Ultrason, Testler, Gebelik Takibi

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    289
Yıka artık bacım elbiseleri
Yok yikamicam, inat ettim
Kız pijama takımını yıkadım. Yarın ütülicem inşallah. Hastane çantam hazır olsun yeter. Bebisin kiyafeti hastanede gerekmiyor. Eve geçince lazım oluyor. Onuda ben gelene kadar halletsinler bir zahmet şaka maka belki onuda haftaya yıkarım. En önemlisi evimin işi ve hastane çantam. Evimin işini bitirdim sayılır. Yarın süpürür siler, eşyalarımı ütülerim....
Ve mutlu son.
Bu gece gelmesin bizim tosun
Ay seninde yakın hadi hayırlısı
Belli olmaz bu işler cnm. Bir bakarsın herkes doğurur bir ben kalırım

Merhaba Hanımlar..Doğum için gün aldım bugün.5 Temmuz Pazartesi kısmetse sezaryen olacm.38+4 haftalık olacak.
Yalnız doktorum bebeğin başı büyük diyor sürekli.Bugün de söyledi.Buraya da yazıp duruyorum ama aklıma takılıyor işte elimde değil

Canım doktorun ne derse onu yap sen kv doktorun dediğinin dışına çıkarsa doktor böyle söyledi de yapmasına izin verme.ayy ben bile gerildim resmen senin kv inatlaşmasına

Yaaaa taktınız benm doğurmama
Doğurmayacaaammmm

Ayyy benm evlilik yıldönümüm
Hayırlısı ile doğur cnm inşallah

Kızzz az şey yapmamşsn aferm
Hazırsın hazır

Girdim geldim nst ye aciklik ayni sancida yok gibi birsey
Oh oh iyi babasını beklesin
5 temmuzda doğuracak senle beraber 5 kişiyiz benim ve bir arkadaşın daha bebeklerinin başı büyük endişelenecek bir durum değil zira ilk oğlumuda öyleydi doğunca göreceksin düşündüğün gibi büyük olmadığını. Sağlıcakla kucağına al inşallah

Kuzum ne tersliği buldu seni ? Bi sıkıntı yok değil mi ? İkiniz iyi olun kilonun önemi yok

Ayy 5 kişimi oldunuz

Aaa gözün aydın canım. Nasılsın şimdi?

Bizimde doğum tarihi 3 temmuzdu dün 1 aylık olduk 35+2 de doğduk 1770gr olarak ama güzwl gidiyoruz işte hayla güzel bi çocuk doktoru bulamadık bakalım artık
Yaaa bende 34+6 da 1655 olarak doğuduk küvezdeyiz şuan sizin kaç gün küvezde kaldı ve ne kadar sürede kilo aldı acaba biz kilo almayı bekliyoruz 2 kg üstü olursa taburcu olucaz inşallah

Şimdiden okuyorum doğunca napicam bilemiyorum

Evet olabilir benim sancılarım da kesildi zaten hiç sancı çıkmadı bugün nstde.

Teşekkür ederiz teyzesi
Aynen doğru şimdiden başlamak lazım gerçekten bende okurken karnıma dokunurum hep hissediyorlar bence. Şimdide oku sonrada okursun canım inşallah
Aslında bi sebebi yok benim yoğun korkularım sebebiyle sezeryan olacak. Doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama genelde stresli olabilen ve ağrı eşiği düşük biriyim bu yüzden psikolojik sebeplerle ben istedim
Anladım inşallah hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım

Benimde öyle canım olabiliyormuş düşünmemeye çalışıyorum yoksa bende takıyorum kafaya. Rabbime sığınıyorum inşallah sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…