2022 Kasım Anneleri Paylaşım alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    273
Kızlar bizde bugün tam 11 haftalık olduk. 11-12 arası bu kahrolası ataklar geri mi geliyor ya biz hala gaz sancılarıyla bogusuyoruz vallahi bı de atak kaldiramicam. Zaten bi manyak koca da bende var , çocuk ağlayınca adama bise oluyor. Bu niye agliyo. Herşeyin tam yapiyo muyuz, damlalarini verdik mi, emdi mi bilmem ne. Ağlayınca alıp susturacagina çocuğun ağlamasına ben mi neden oluyorum biseyleri eksik yaparak bunun peşinde, valla uykusunda boğacam en son. Eve gelen misafirlerden, akşam uemegi derdinden usandım. Bide evden çalışma da olsa ise de başladım bugün. Cildiriyorum. Help meee
Of ben de bu kocaların bu durumuna ayar oluyorum
Damlalarini verdin mi neden vermedin Dr ver demedi mi ? Ya orda duruyor işte sen ver. Annesi verecek mi yaziyir üstünde.
Esim bana gecen sey dedi çocukların banyosunda iyi yaptirmiyorsun ama seni suclamiyirum tek başına banyo yaptırmak zor oluyor 🤣

Hemen bir hesap açmalısın canım. Telegram falan yasak diye biliyorum. Hem buranın tadı başka. ☺️
En son 2018 de kullandım ben bikaç ayı geçmez o da 🙈 bu devirde kullanmayan nadir insanlardanım🤭 açınca sinir krizine girdiğim için en son tüm sosyal medyaları sildirip sildim. Çünkü bir dağ ayısı ile evliyim😁 çok merak ettim ama ya🥺

En son 2018 de kullandım ben bikaç ayı geçmez o da 🙈 bu devirde kullanmayan nadir insanlardanım🤭 açınca sinir krizine girdiğim için en son tüm sosyal medyaları sildirip sildim. Çünkü bir dağ ayısı ile evliyim😁 çok merak ettim ama ya🥺
🤣🤣🤣 kız açma o zaman. Başını derde sokmayalim. Kaynanan da manyak zaten😂

Of ben de bu kocaların bu durumuna ayar oluyorum
Damlalarini verdin mi neden vermedin Dr ver demedi mi ? Ya orda duruyor işte sen ver. Annesi verecek mi yaziyir üstünde.
Esim bana gecen sey dedi çocukların banyosunda iyi yaptirmiyorsun ama seni suclamiyirum tek başına banyo yaptırmak zor oluyor 🤣
Beraber yıkayalım hayatım dese ölür çünkü, valla benimki sınıfta kaldı, yani elde ne kocalar var gece karısı uyanmasin diye kendi kalkıp bebek bakan, bizimki odayı bile ayırdı, iş yerinde zombi gibi oluyormuş ,çok yoruluyormus ve uykusuz devam edemiyomus, anasını satim bizimki patlıcan zaten , su gaz sancıları geçsin ben başka bişey istemiyorum bakmasın bizimki ben bakarım çocuğuma

Hayır açsam eşimden önce o kontrol eder herhalde 🤣🤣 sizi de stalklar takip ediyorsunuz diye🤣🤣🤣

Kızlar selam yarın 2 ay aşılarını olcaz sizler nasıl atlattınız ya ateş falan yaptı mı ya da huzursuzluk günah ya 3 aşı aynanda da olmaz yani 🤭

Beraber yıkayalım hayatım dese ölür çünkü, valla benimki sınıfta kaldı, yani elde ne kocalar var gece karısı uyanmasin diye kendi kalkıp bebek bakan, bizimki odayı bile ayırdı, iş yerinde zombi gibi oluyormuş ,çok yoruluyormus ve uykusuz devam edemiyomus, anasını satim bizimki patlıcan zaten , su gaz sancıları geçsin ben başka bişey istemiyorum bakmasın bizimki ben bakarım çocuğuma
Beraber yikayalim dedi sonra ben de bugün banyo yaptirirken çağırdım madem gel dedim.
Ay hakkını yemeyeyim benimki de yardım eder de ne kadar da yardım etseler yükün cogu annede
Zombi gibi mi oluyormus ? Ee sen ne gibi oluyorsun? Cocugu tek başına yapmadın ya. Ay şu erkekler bazen bizden daha çok lohusa bizden daha çok anne gibi davranıyor.

Benimki de hep yan çeviriyor sadece kafayı. Boynu acır diye düz kafa yastığı koymuştum bikaç gün daha önce bahsetmiştim bi ablam var kadın doğumcu görüntülü konuşurken gördü. Daha erken değil mi doktor neden önerdi dedi bende önermediğini söyledim o söyledi doktor kontrolünde kullanılıyormuş bunlar. Çünkü bazen kafatası bozuklukları bazı beyin gelişim aksaklarının işaretçisi olabiliyormuş. 30 unda doktora gidince sorcam kullan derse kullancam bende.

Ben şu durumu anlamıyorum evet evladını çoğu anne önemser. Bazıları kıskanır tamam da düşman görmek başka boyut. Zaten benim tavrım da düşman görüldüğüm için muhattap olmamak oldu. Başıma iş açmaktan ve hayatımı mahvetmekten başka bişey yapmadı hiç.

Eşim salonda🤭ağız ucuyla gel falan dedim korkudan gelmedi bende oğlumu bırakmam dedim 😄
Benimki bayılıyor birlikte uyumaya ama yorgan vs örter diye aklım çıkıyor, arada uyanıksam bir iki saat uyumalarına izin verip sonra salona yolluyorum 😅
Bende de instagram twitter facebook hiç birşey yok sayılır. Bir tane profil resim bile olmayan short videosu izlemek için açtığım instagram hesabım var o kadar ☺️
Kızlar selam yarın 2 ay aşılarını olcaz sizler nasıl atlattınız ya ateş falan yaptı mı ya da huzursuzluk günah ya 3 aşı aynanda da olmaz yani 🤭
Biz ayrı ayrı olduk. Ateş olmadı ama akşam saatlerinde aşırı ağlama oldu, özellikle bcg'de. Mecburen ağrı kesici verdim. Doktorum ateş konusunda rahattı ama ayrı olması yüzünden de olabilir.

Biz hep tek kaldık canım, çok isterdim annem yardımcı olabilsin, ama rahatsızlığından dolayı gece faydalı olamayacak, ona da zorluk olacaktı. Gündüzleri hep geldi, yemek de getirdi, bebişin başında durdu, o bile yetti, ilk ayımız öyle geçti. Sonra gündüzler tek olmaya başladım.

Çok şükür güzel bir süre yanında kalmış annen. Hele kızkardeş kim bilir ne kadar faydalı olmuştur. Kayınvalidelerle de bir süre kalın, onlar da torunlarıyla vakit geçirmiş olsunlar ve sonra gönderin derim, zor ama karı koca daha rahat olacaksınız.

Yazmıştın burada yaşadıklarını, masum bile kalmış bu taktığın ad. Allah sabrını vermiş demek ki canım, evliliğin ilk zamanlarını zehir etmiş sana şuursuz kadın!!!!

Kıyamam yavruma yaaa 😔😔 biz azıcık şişkinliğimiz olsa dayanamıyoruz. O yavrucak ağlamayıp ne yapsın 😔 ne dediler peki? Neden olurmuş bağırsak tembelliği? Gazı için rahatlatıcı bi şey verdiler mi?
Gazı için damla faln yazdı ama oğlum kabız da olduğu icin pek etki etmiyor 😢

Kızlar selam, bugün moralim çok bozuk. 1,5 yaşında british bicolor kedim var, 2 gündür nefes darlığı yaşıyordu. Dün akşam veterinere gittik, akciğeri ödem toplamış, yüzde 50 kapasite ile çalışıyormuş. Akciğerindeki ödeme bağlı olarak da kalbinde büyüme ve böbreklerinde de sorun gelişmiş. Oksijen verip iğne yaptı veteriner ama bugün de iştahı yok. Kalp destekleyici hap da verdiler ancak asla iciremiyorum bir umut maması ile içer dedim ama yemek yemeyi reddediyor. Sürekli uyukluyor, yanıma gelirken yorulup dinleniyor. Topicten bağımsız olarak içimi dökmek istedim, onu da evladım gibi görüyorum 😔 dünden beri kafamda türlü türlü senaryolar kurup duruyorum ağlamaktan perişan oldum kızım da sanırım stresimi anlıyor o da huysuz dünden beri

Çok geçmiş olsun canım yaa, çok üzüldüm, can o evlatlar, insan bi bakışlarına kıyamıyor. İnşallah ilacı vermenin bi yolu olur 😔 veterinerle tekrar konuşsanız, eğer dışarı çıkartabiliyorsanız veterinere götürün o versin ilacı.

Çok geçmiş olsun canım yaa, çok üzüldüm, can o evlatlar, insan bi bakışlarına kıyamıyor. İnşallah ilacı vermenin bi yolu olur 😔 veterinerle tekrar konuşsanız, eğer dışarı çıkartabiliyorsanız veterinere götürün o versin ilacı.
Canım zaten her gün veterinere gidip geliyoruz, oksijen veriyorlar dün de ilacı enjeksiyon ile verdiler. Biraz toparladı gibi şimdi kedim eski enerjisi olmasa da ilk günkü haline göre daha iyi. İnşallah bir an önce tamamen iyileşir 🙏

Ben hayatımdaki acı gerçekleri tekrar gölgelere gömüp 2735 e gidiyorum 🤣 burda geçmişi okumakla uğraşırken kitap okumadım yine🤭
Senin bu geriden gelmelerin ne olacak bilmiyorum 🤣🤣Çok tatlısın 🥰 Ben sırf geride kalmamak için iki elim kanda da olsa girip bakıyorum 🤣🤣

X