Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    189
Mide yanmami en fazla tetikleyen karbonhidratli yiyecekler. Evde yaptığım poğaça bile mesela çok rahatsız ediyo. Gece uyumadan önce soğuk sut sabahları da tahin yiyerek rahatlıyorum biraz da olsa canım 🙂
Ben de makarna yemiştim olmazsa biraz dikkat edeyim, süt maalesef içemiyorum ama tahib için teşekkür ederim deneyeceğim 🌸

selam kızlar ya iş yerinde baktığım bir kedi var. bugün mama verirken biraz delirdi minik bir sıyırdı elimi kanadı çok hafif. hep gördüğüm kedi olduğu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. bir de ekimde yine 2 doz kuduz aşısı olmuştum gebelikten hemen önce. sizce ne yapayım?

Kızlar günaydınnn 🥰bacak krampları başlayan var mı magnezyum desteği önerisi lazım 🤰🏻
Magvital ve soda içiyorum. İyi geldi.
Göğüs pedi almamız gerekiyor dimi kızlar bir de hangi Marka aldınız alacaksiniz
Lansinoh almıştım ilk gebelikte işime yaradı. Süt alıp gidiyor dışarı çıktığında üstün ıslanıyor😄 göğüs pedi iyi geldi
Doğumdan sonra varis çorabı ve korse kullanımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce doğum yapanlar kullandınız mı?
Arkadaşıma Dr u ameliyata girerken varis çorabı giydirmişti. Çorabı bana gerekli göremedi Dr um. Korse hemen kullanılmıyor. Kesilen kısmı rahatsız ediyor. Biraz zaman geçince kullandım ben. Normal doğum ise hemen kullanabilirsin.
selam kızlar ya iş yerinde baktığım bir kedi var. bugün mama verirken biraz delirdi minik bir sıyırdı elimi kanadı çok hafif. hep gördüğüm kedi olduğu için sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. bir de ekimde yine 2 doz kuduz aşısı olmuştum gebelikten hemen önce. sizce ne yapayım?
Kızım için kedi tırmalayınca, bilinen bir kedi ise 3 doz gerekli, sokak kedisi ise 4 doz. Kediyi takip ettik yaşıyor diye 3 doz yeterli oldu. Bazı hemşireler aşı için 6 ay bazısı 1 yıl koruyor dedi. Eğer kedinin aşıları varsa ve takip ettiğinde kuduz olmuyor ve ölmüyorsa sıkıntı yok :) geçmiş olsun. Bir de tımaladığı yeri hemen sabunlu su ile yıkamak gerek

Ben aylık baktırıyorum canım . Normalde zaten 100 Levetiron kullanıyordum . Hamilelikte her ay artıyor , ona göre ilacın doz arttırımı oluyor. Şu an 175 kullanıyorum , bu doz aylık artırımlarla oldu
ayh artmasi tshin normal mi ozaman beni
kediler kuduz olmaz litariturde yok kuduz kedi yasa geregi kuduz asisi yapiliyo

Kızlarcım burun aspiratörü mü oluyor ya da burun temizleyici diyeyim ne aldınız ? Eksiklere bakarken bundan hiç almadığımı farkettim sanırım bebeklerin burun temizliği çok önemliymiş nasıl yapacağız ?

Kızlarcım burun aspiratörü mü oluyor ya da burun temizleyici diyeyim ne aldınız ? Eksiklere bakarken bundan hiç almadığımı farkettim san
Şunları aldım canım

1715599134817.png

1715599075655.png

Teşekkür ettim bende bakayım hemen, minicik burunlarını nasıl temizleyeceğiz çok korkuyorum valla🥹
ben supurge mak. baglanani alicam siviyla temizleyen bi anne olmicam su beyinlerine kacabiliyomus duzgun surmaz kiprasirsa ki ona bile gerek yok riske atabilcegim bisey degil biraz buyudugundede ilk is sumkurmeyi ogretmek olucak

ben supurge mak. baglanani alicam siviyla temizleyen bi anne olmicam su beyinlerine kacabiliyomus duzgun surmaz kiprasirsa ki ona bile gerek yok riske atabilcegim bisey degil biraz buyudugundede ilk is sumkurmeyi ogretmek olucak
Palm angels in attığı görseldeki baby-vac süpürgeye baglanıyormuş bende simdi sipariş verdim ondan

X