Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    83
Devlet soylemiyor neden acaba bilmiyorum onemli olan saglikli olmasi insallah yakin zamanda.cinsiyeti ogrenirsin cok sevindim guzel haberler🥰
Canım benim o isin heyecanı 😊 yoksa kız erkek hiç farketmez valla Rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin insaAllah senin taraman da coook güzel geçer ... 💞

Yaaa benimde yarin var 2li tarama cok korkuyorum nasil olacak bilmiyorum

Benimde cumartesiydi yarına aldırdım randevuyu aynen ikili tarama için bakalim cinsiyetide soylebilirim demişti
Bende çok heyecanlıyım korkuyorum da ister istemez Rabbım hepimizin yardımcısı olsun🙏
Öğleden önce mi gideceksin sonra mi benim 10.15te randevum💕

Bugün doktor kontrolüm var heyecandan uyuyamadim 6da uyandım🤭🤭
Kızlar güzel haberler ile gelelim inşallah 🙏🏻 Benimde bugün 14.00 te randevum. İkili tarama yapılacak.
Hayırlısıyla güzel geçer günümüz inşallah 🤲🏻🤲🏻🌸

Ben devlette yaptırdım canım pazartesi günü normal doktorun odasından başka bir odada (ultrason) yazıyordu kapıda orda baktılar ense kalınlığına ama bana bebeği göstermedi 1 dakika baktıysa bilemiyorum güzel hareketli dedi kaldırdı doktorun yanına cıktım oda kendi baktı burun kemiği oluşmuş dedi oda 1 2 dakika sürmedi ama ben hareketini filan hiç bir sey görmedim hemen oldu bitti 3 hafta sonra kan sonucu cıkar o zaman gel dedi 🥺 açıkcası hiç tatmin olmadım ben daha güzel ayrıntılı görürüm diye hayal ediyordum
Hadi ya ay üzüldüm canım. Sen İstanbulda mıydın? Hangi hastaneye gittin?

X