Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    148
Canimmmm cok sevindim cok guzel haberler vermissin kizinin olmasina cok sevindim erkeklerimize kiz olmayacaksavas cikacak belli hahacatlak kremini bende senden not aldim digerini kullaniyorum ben her disari ciktigimda

Kızlar çok teşekkür ederim kaşıntılarım az da olsa azaldı öğrencilerimden bulaştı malesef burda şu an çok yaygın hatta iki köy karantinaya alındı kuduz ve uyuz vakalarından . Zaten acildeki doktor kapıya falan dokunmayın diye hastaları uyardı çok vaka gelmiş. Bebek büyümüş korkma etkilemez ilk üç ay olsa sıkıntı dedi.

ben meyvesuyu ile içiyorum. diğer türlü zaten bulantım var çıkarmak zorunda kalıyorum. bu çözümü buldum işe yaradı.
Benim içerken kötü olmasının yanı sıra midemde ilaç eriyince resmen kokusundan mahvoluykrum saatlerce sürüyor. Ne yapicam bilmiyorum haftada 1 zor içiyorum

Ben de 15+4 veya 5 gibi başlamıştım ama anlamamıştım, 16+0’da doktora söyleyince o demişti evet bebek diye cidden fark ediliyor içerde bi hareket olduğu

Evet bende ilk kez gördüm bu tahlili. Hep 3 aylık şekere bakılırdi, normal değer çıkardı. homa ir insulin direncini gösteriyormuş, yani ileride gebelik şekeri olabilme ihtimalim büyükmüş. Bunu bilmem aslında iyi oldu, çünkü önlem alabilirim. Karbonhidrat ve şekeri kesip hergun yürüyüş yapsam diyabet olmam. Ya ben dört gözle karpuz kavun yemeyi bekliyorum, diyabet olmamam lazimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…