Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    117
Kızlar gün içinde 9 aylık gibi çıkıyor hazımsızlık zirve😑Sabah iniyor napaıcaz böyle.maden suyu da içiyorum nafile.normalde de hazımsızlık hep yaşardım

Bu da mantıklı isim konusunda o kadar ısrar ediyorlar ki Bi de. Savcı koy Ertuğrul koy diyorlar. Çok beğendiyseniz doğurdun koyun diyorum bende sinir oluyorum. İsmi beğenmeyen hemen Bi öneri ile geliyor alp aslan koy diyorlar. Dizi oynatıyoruz sanki
😂 çok son cümleyi onlarada söyle yüzlerinde ki şoku merak ettim ne güzel olurdu

Öğrendim cnm çok şükür şimdi iki kızım iki oğlum olmuş oldu 😍😍😍
Ay maşallah 4. Bebeğiniz mi diğerleri kaç yaşında. Tebrik ettim sizi bu zamanda 4 çocuk bakmak çok sabır istiyor. Rabbim hepimizi bebislerimize sağlıkla kavuşmayı nasip etsin

Ya şimdi ben Temmuz ayında doğum yaptım geçtiğimiz o yüzden yakın zamanda zaten iki tane vuruldum bi daha olmama gerek var mıdır ki bir sene bile olmadı çünkü yaptıralı hemen hemen
Canım 3. Doza tamamlamak gerekiyormuş, ben de ilk gebeliğimde ilkini vurulup aşı toplatma muhabbeti olunca 2. yi vurulmamıştım, sağlık ocağından 2 dozuda bu sefer yapalım dediler, 2 si tam olsa 3. Ya tek doz yapacaklardı

Merhaba kızlar, Benim de 2 li taramam temiz geldi çok şükür ilk bebeğimde yaptırmamıştım o yüzden biraz tedirgindim şükür şüpheli bişey yok , benim oğlan da yaşına gün sayıyor ve atak dönemimidir nedir çok huysuz resmen bu ara 2 çocukla ben napacam nasıl başedecem diye düşünmekten kendimi alamıyorum, devletteki doktor kes demişti ama oğlumu doğum yaptığım başka bir doktor sıkıntı yok emsin dedi 14. Haftadayım ve emzirmeye devam ediyorum hamdolsun, göğüs ucu hassasiyeti ve ilk emişte acı dışında bir şikayetim yok, hepinize kolay gebelikler hayırlı ramazanlar diliyorum ☺️🌸

Kızım 2013 doğumlu oğlum 2014 en küçüğü 2023 karnimdakide 2024 🤣🤣🤣
Maşallah maşallah🥰 İlerde çok güzel olacak kalabalık aile kardeş çok güzel birşey. Sen biraz zorlanirsin hepsi buyuyene kadar ama sonrası için çok iyi. Benimde hedefim 3 😂

Ben gecen sene ugrastım ama olmadı bebegüm vefat edince olup olmadogını öğrenemedim. İşgormezlil değil ama dogum parası vericeklerdi bide bagkur sebebide onemli benim kendi şirketim var. Lti. Anonimlerde alınıyo dediler
Hmmm biraz teferruat var sanki. Tamam canım teşekkür ederim bi ilgileniyim ben bu konuyla

X