Popüler Konu 2024 Kasım Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    40
[

Selam kızlar 👋🏻
Bugün 13 haftalık olduk. Ya böyle 3 4 gündür süren su gibi bir akıntı var. İç çamaşırımı ıslatıyor. Ama böyle bildiğiniz su. Biraz açık konuştum kusura bakmayın. Artık canımı sıkmaya başladı yani normal mi ki acaba yaşayan var mıdır başka

Selam canm bende de beyaZ renkte akıntı oluyor
Ama bu normal diye biliyorum

Senin bugün mü randevu ??

Evt canm saat 5 te nasipse

merhaba buna baktiniz mi

bu urun de cok guzel
Bakaym canm bunu bilmiyorum saolasn

Cok sukur fetal dna sonucumuz temiz cikti 🌺 cinsiyet yazmiyor yaptirdigim yer de bilgi vermiyor aslinda ornekler nateraya gonderilmis naterada yaptiran oldu mi kiminle iletisime gectiniz ogrenmek icin cinsiyetu
Cok şükür canm hadi gözun aydn🧿
Rica ederim kızlar kesinlikle anormal bi para dökmeye gerek yok bol su içmek en faydalısı bio oil bile almayı düşünmüyorum bu defa tatlı badem yağı alıcam aktardan veya hindistan cevizi yağı alıcam hem salatalarada kullanırım ahaha ekonomi devri yolda bebe var 🤪
Ahaha 😃 o kadarr haklsn ki aslnda vlla
Devir ekonomi devri🙂

Maşallah canm bende 13 oldum:) bgn gitcem bende 2 li test sonucu için hemde cinsiyet için
Hayırlı haberler alalım balımm
hadi canım hayırlı haberlerle gel inşallah senle ben aynıydık ben pek giremiyorum 12+1 oldum bende 9.randevum var 2 li tarama için cinsiyet söylermi bilmiyorum

merhaba buna baktiniz mi

bu urun de cok guzel
bu ürünün içeriği aşırı iyi ve temiz ama biraz pahali die hatirliyorum bnde cok araştirmiştim deli gibi ama cok su içerek gerek duymadım bol bol su içiyorum 4 lt buluyor günde utaniyorum çok fazla evet ama su içme isteği bulduğumdan içiyorum 🙈 bazen 5 i buluyo

Selam, beyaz değil o genelde oluyordu zaten bu bildiğin su :KK43: artı bel ağrısı olunca canımı sıktı biraz
Hmm doktoruna sordun mu peki tatlım bilemedim bende şimdi

hadi canım hayırlı haberlerle gel inşallah senle ben aynıydık ben pek giremiyorum 12+1 oldum bende 9.randevum var 2 li tarama için cinsiyet söylermi bilmiyorum
Belki söyler canm görürse
Benim 12 haftada iken bir tahminim var demişti doktor ama ben söylemeyin parti yapcam dedim bgn söyleyecek kuzenımde gelecek benimle onun haberi olacak yani:))

bu ürünün içeriği aşırı iyi ve temiz ama biraz pahali die hatirliyorum bnde cok araştirmiştim deli gibi ama cok su içerek gerek duymadım bol bol su içiyorum 4 lt buluyor günde utaniyorum çok fazla evet ama su içme isteği bulduğumdan içiyorum 🙈 bazen 5 i buluyo
Lierac a göre pahalı değilmiş canm ben alaym bari onu
Maşallah maşallah canm nasl içiyorsun kızz benim midem bulanıyor cok su içince🥲

Benim 12 haftada iken bir tahminim var demişti doktor ama ben söylemeyin parti yapcam dedim bgn söyleyecek kuzenımde gelecek benimle onun haberi olacak yani:))

al al bn deli gibi araştirdim en iyisi bu gerçekten içerik olarakta cok temiz kaliteli😃 evet ya ama bn hep böyleydim kendimi bildşm bileli çok su içiyorum yeni bi kazanım olmadi valla

eee sen ne zaman öğreneksin peki ayy çok heyecanlı

Cok sukur fetal dna sonucumuz temiz cikti 🌺 cinsiyet yazmiyor yaptirdigim yer de bilgi vermiyor aslinda ornekler nateraya gonderilmis naterada yaptiran oldu mi kiminle iletisime gectiniz ogrenmek icin cinsiyetu
Allah Allah cinsiyet yazması gerekmiyor mu. En azından sonuç temiz çıkmış çok sevindim canım benim 🥰

Maşallah canm bende 13 oldum:) bgn gitcem bende 2 li test sonucu için hemde cinsiyet için
Hayırlı haberler alalım balımm
İnşallah canım,
Rabbim hepimize inşallah saglıkla kucagımıza almayı nasip eder 🤲🏼
Selam kızlar 👋🏻
Bugün 13 haftalık olduk. Ya böyle 3 4 gündür süren su gibi bir akıntı var. İç çamaşırımı ıslatıyor. Ama böyle bildiğiniz su. Biraz açık konuştum kusura bakmayın. Artık canımı sıkmaya başladı yani normal mi ki acaba yaşayan var mıdır başka
Bende de var benzer durum,
Günlük ped kullandıgım için ama ne kadar cok az bilemiyorum.
Ama normal kullandıgım bi program var orda da yazıyor cok sarımsı yeşilimsi kokulu degilse normal.
Bizde her cumartesi haftayı kapatıyoruz . Pazar tatil 🥹😅😅
Biz açılış siz kapanış 😂♥️

Çatlak işi tamamen genetik canım lierac kullanan arkadaş göbekten sırta kadar çatladı bio oil kullanan bende 0 çatlak 🤷🏻 krem veya yağla pek ilgisi yok açıkcası. Bol su nemli cilt en büyük faktörde genetik sıkmayın canınızı. ,🙏🏻 dip not olsun lierac almıştım ama kokusuna tahammül edemediğim için arkadaşıma verdim
Evet bende öyle duydum doktorumda aynı şeyi söyledi genetikte varsa çatlıcak ama bol su ve nemli tut cildini dedi. Bir yakınım hiçbirşey kullanmadığı halde çatlamamış mesela. Ama ben yine de eczanenin önerisiyle şunu aldım buda küçücük şey 530 tl birdaha bio oil alırım büyük intimal😂😂

Eklentiler

• IMG_0831.png
    IMG_0831.png
    189,3 KB · Görüntüleme: 14
Selam kızlar 👋🏻
Benimde oluyor ara ara ama progestan fitil kullanıyorum fitildendir diye düşünmüştüm ben

Rica ederim kızlar kesinlikle anormal bi para dökmeye gerek yok bol su içmek en faydalısı bio oil bile almayı düşünmüyorum bu defa tatlı badem yağı alıcam aktardan veya hindistan cevizi yağı alıcam hem salatalarada kullanırım ahaha ekonomi devri yolda bebe var 🤪
Tatlı badem yağını birkaç kişide gördüm ama o tüylenme yapmazmı ben öyle biliyorum cünkü eşim sakallarına kullanıyor onu güclensin diye 😅😅😅

Tatlı badem yağını birkaç kişide gördüm ama o tüylenme yapmazmı ben öyle biliyorum cünkü eşim sakallarına kullanıyor onu güclensin diye 😅😅😅
Evet ya bende de yıllar önce saç kıran olmuştu doktorum badem yağı vermişti kıllandırma yapar diye biliyorum ben de bio oil aldım henüz başlamadım ama

X