Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Aynıdır bence. Görürsün o zaman gittiğinde 🙏🏻 ben doktora beta 16000 ken gitmiştim keseyi ve bebeği görmüştük. Sen keseyi görürsün kontrole gittiğinde.
Hayırlı olsun tekrardan , tabloya ekledim seni 🌸
Tesekkur ederim eklediyiniz icin, bos kese, kenar hamilelik olmasindan o kadar korkuyorumki kese gorursem icinde bebeyidemi gormeliyim? Beta 2 katina cikarsa sorun olurmu , bosunami endise yapiyorum pazartesine kadar dusunmekden kendimden kecerim🥹

Tesekkur ederim eklediyiniz icin, bos kese, kenar hamilelik olmasindan o kadar korkuyorumki kese gorursem icinde bebeyidemi gormeliyim? Beta 2 katina cikarsa sorun olurmu , bosunami endise yapiyorum pazartesine kadar dusunmekden kendimden kecerim🥹
Betanın 2 katına çıkması normal olan. Önce keseyi görürsün daha sonra gittiğin de yolk sac’ı ve bebeği görebilirsin. Sabırlı ol , sakin ol 🌸 tüp bebekte boş kese olma ihtimali düşük diye biliyorum öyle şeyler getirme aklına her zaman pozitif düşün ❤️

kızlar bişey soracam 5+5 haftalık hamileyim bugün sabah kanamam oldu öyle yoğun değil damla damla sabah hemen doktorumu aradım gittim kontrol etti keseyi göremedi beta değerim düşüktü 2000 lerde geç döllenme olmuştur muhtemelen
dedi proton iğne yaptı ve Progestan verdi günde üç defa vajinadan dedi. Başına böyle bir durum gelen varmı

kızlar bişey soracam 5+5 haftalık hamileyim bugün sabah kanamam oldu öyle yoğun değil damla damla sabah hemen doktorumu aradım gittim kontrol etti keseyi göremedi beta değerim düşüktü 2000 lerde geç döllenme olmuştur muhtemelen
dedi proton iğne yaptı ve Progestan verdi günde üç defa vajinadan dedi. Başına böyle bir durum gelen varmı
Canım benim de bugün kanamam oldu , senden biraz daha fazlaydı kırmızı renk arada pıhtıda geldi. Doktora gittim bebeği kontrol etti bir sorun yoktu dediğin gibi proluton iğne yaptılar. Ben tüp bebek ile hamile olduğum için progestan fitil ve göbekten Progestan iğne kullanıyorum zaten onlara devam edeceğim. Geç döllenme olduysa ve beta 2000 lerde ise keseyi görememesi çok normal. Bana 3-4 gün tuvalet harici kalkmamamı söylediler. Sende ilacını kullan yat dinlen , geçecek inşallah 🙏🏻 bu arada kanama hemen bitme 2-3 gün sürebilir dediler

Canım benim de bugün kanamam oldu , senden biraz daha fazlaydı kırmızı renk arada pıhtıda geldi. Doktora gittim bebeği kontrol etti bir sorun yoktu dediğin gibi proluton iğne yaptılar. Ben tüp bebek ile hamile olduğum için progestan fitil ve göbekten Progestan iğne kullanıyorum zaten onlara devam edeceğim. Geç döllenme olduysa ve beta 2000 lerde ise keseyi görememesi çok normal. Bana 3-4 gün tuvalet harici kalkmamamı söylediler. Sende ilacını kullan yat dinlen , geçecek inşallah 🙏🏻 bu arada kanama hemen bitme 2-3 gün sürebilir dedi
Canım sanada çok geçmiş olsun kanamamın rengi kahverengi akıntıya döndü yinede çok endişeliyim. Banada istirahat et dedi işten izin aldım. Yeter ki bebeklerimize bişey olmasın biz evde dinleniriz Allaha emanet ediyorum bebeklerimizi. Cumartesi kontrole çağırdı inşallah bir aksilik olmaz

Mesajlarınızı tek tek okudum , hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim 🙏🏻 bebek çok şükür iyi, kanama alanı da görmüyorum dedi doktor. Proluton depot iğne vurdular , serum verdiler şimdi bir de bizde kan uyuşmazlığı var onun için iğne yapacaklar serum bitince. Kanamayı takip edip duruma göre ya bu gece hastanede yatıracaklar ya da gönderecekler.
Kanama nasıl canım lekelenme şeklinde mi bizde kan uyuşmalığı var aynıyız resmen benimde leklenmem oldu dün . Yarın kan uyuşmazlığı iğnesi vurulucam bende alttan fitil verdi tek geçti gibi. Kuzum uyuşmazlığı vursun herşey yoluna girer

KIZLAR SELAM BENİM 4 YAŞINDA OĞLUM VAR GÜN İÇİNDE HEP KUCAKTA ZIPLIYOR HOPLUYOR KARNIMA DENK GETİRMEMEYE ÇALIŞIYORUM AMA GENE DE KIYAMIYORUM TABİKİ ÇEVREM HEP ALMA ETME ÇOCUĞU DÜŞÜRECEKSIN DİYOR VALLA SİNİR OLUYORUM
Benim de 2 yaşında kızım var ben de aynı durumdayım. Ama Allah’a emanetler ya birsey olmaz herhalde diyorum 😄 bütün gün kucaktan inmiyor.

Benim sürekli hafif kanamam var. Günde 1 kere çok artıyor. Baya regl gibi 1 saat. Sonra rengi kahveye dönüp azalıyor. Gün sonunda yine regl gibi ve sürekli böyle günlerdir. 4 kesem var ve 4ü de sapasağlamdı bu kadar kanamaya. Progestan uyguluyorum sadece geceleri 1 tane vajinal. Korkmayın hiç

kızlar aman diyim aniden kalkıp yürümeye başlamayın tansiyon hızla artıp düştüğü için bayılmaya sebep oluyormuş, bugun sabah kapı çaldı bi hızla çıktım yataktan merdivenlerde gözüm karardı resmen allah korudu oturdum bi öyle kalktım. sabah yazıcaktım unuttum aklıma gelmişken yaziyim hatirlatayım 💐

Kanama nasıl canım lekelenme şeklinde mi bizde kan uyuşmalığı var aynıyız resmen benimde leklenmem oldu dün . Yarın kan uyuşmazlığı iğnesi vurulucam bende alttan fitil verdi tek geçti gibi. Kuzum uyuşmazlığı vursun herşey yoluna girer
Yok canım kırmızı benim kanamam 😔 çok şükür kesede ve kese etrafında kanama alanı görmediler. Geçecek inşallah 🌸🙏🏻

Benim sürekli hafif kanamam var. Günde 1 kere çok artıyor. Baya regl gibi 1 saat. Sonra rengi kahveye dönüp azalıyor. Gün sonunda yine regl gibi ve sürekli böyle günlerdir. 4 kesem var ve 4ü de sapasağlamdı bu kadar kanamaya. Progestan uyguluyorum sadece geceleri 1 tane vajinal. Korkmayın hiç
Canım peki neden oluyormuş kanama bir şey dedi mi doktor ?

kızlar aman diyim aniden kalkıp yürümeye başlamayın tansiyon hızla artıp düştüğü için bayılmaya sebep oluyormuş, bugun sabah kapı çaldı bi hızla çıktım yataktan merdivenlerde gözüm karardı resmen allah korudu oturdum bi öyle kalktım. sabah yazıcaktım unuttum aklıma gelmişken yaziyim hatirlatayım 💐
Kuşum zaten öyle ani hareketler yapmaman lazım kalkarken yavaş yavaş. Önce yan dönüp ayağını aşağıya uzatıp kolunla yataktan destek alarak kendini kaldırmalısın. 🌸

Günaydın kızlar.dun gece ilk kez çok fena çıkardım.bulanti ilacı ve folik aşırı mi de almıştım.onlar falan çıkmıştır artık 🥴insallah böyle devam etmez.

X