Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
kızlar günaydın ❤️ kasığımın sağ tarafında ağrı var sabahtan beri kontrolüm yarın ama tedirgin oldum biraz normal midir:silah:
Canım rahim büyüdüğü için kasık ağrıları normal endişelenme , sağ kasık ağrısı idrar yolu enfeksiyonundan da olabiliyor. İdrarda yanma , idrarı yaparken zorlanma yaşıyor musun ? Eğer yaşıyorsan doktoruna söyle mutlaka 🌸

yok yaşamadım herhangi bir sorun bugün kan tahlili ve idrar örneği verdim varsa da ondan çıkar artık yarın sormuş olurum teşekkür ederim:KK200:

Merhaba herkese,
Dün kan testi vermiştim bugün sonuçlarını aldım. Demir(serum) alt sınır 60 olması gerekirken 52, demir bağlama kapasitesi üst sınırı 355 çıkması gerekirken 380 çıkmış. Bu da kansızlık anlamına geliyormuş. Normalde doktora önümüzdeki hafta çarşamba randevum var. Sizce sonuç göstermek için yarın sabah gitmeli miyim? Malum artık randevu de alınmıyor. Yoksa çarşambayı beklemeli miyim? Yani kansızlık çok sıkıntılı bir şey mi, onu da bilemedim, yine tedirgin oldum. Henüz 7+3'teyim.

Grubumuzun güzel hamişleri , aşağıda etiketlediğim arkadaşlar muhtemelen keseleri görüp kalp atışlarını da duymuşlardır diye düşünüyorum 🌸 belki siz söylediniz ben kaçırdım ama tabloda eksik olan bilgilerinizi , kalp atışı haftası ve kese haftasını bildirirseniz tabloyu güncelleyeyim ❤️☺️
@Kaya burcu
@Denizzz000
@kainat11
@GAden
@ulughanim
@Ayyayya
@takintiliyim
@merve190622
@adaa00
@Nur61_
@fatmakhan
@Tugcelif4264
@Hayatbuldum
@Minnos28
@dnz34
M Melekogretmencnn
@emelaynur
@34brc34
@Nefesimmmsin
@bbb0912
L laviniaa111
@gizemlibankaci
Kuzum ben keseyi 5+4te kalp atışını da 6+3te duydum ama henüz küçük olduğu için Dr baya uğraştı.ama 10gun sonra bidaha gidicem net kalp atışıni almak için.

Merhaba herkese,
Dün kan testi vermiştim bugün sonuçlarını aldım. Demir(serum) alt sınır 60 olması gerekirken 52, demir bağlama kapasitesi üst sınırı 355 çıkması gerekirken 380 çıkmış. Bu da kansızlık anlamına geliyormuş. Normalde doktora önümüzdeki hafta çarşamba randevum var. Sizce sonuç göstermek için yarın sabah gitmeli miyim? Malum artık randevu de alınmıyor. Yoksa çarşambayı beklemeli miyim? Yani kansızlık çok sıkıntılı bir şey mi, onu da bilemedim, yine tedirgin oldum. Henüz 7+3'teyim.
Canım Dr bana da dedi kansızlık var biraz diye.ilac başlayalım ama biraz bulantın geçsin bebekte biraz büyüsün öyle dedi.

Merhaba herkese,
Canım çarşambayı bekleyebilirsin sıkıntı olmaz. Sana ilaç verir doktorun ☺️

Grubumuzun güzel hamişleri , aşağıda etiketlediğim arkadaşlar muhtemelen keseleri görüp kalp atışlarını da duymuşlardır diye düşünüyorum 🌸 belki siz söylediniz ben kaçırdım ama tabloda eksik olan bilgilerinizi , kalp atışı haftası ve kese haftasını bildirirseniz tabloyu güncelleyeyim ❤️☺️
@Kaya burcu
@Denizzz000
@kainat11
@GAden
@ulughanim
@Ayyayya
@takintiliyim
@merve190622
@adaa00
@Nur61_
@fatmakhan
@Tugcelif4264
@Hayatbuldum
@Minnos28
@dnz34
M Melekogretmencnn
@emelaynur
@34brc34
@Nefesimmmsin
@bbb0912
L laviniaa111
@gizemlibankaci
Kızlar bugün 4 de gideceğim doktora, uygulayamaya göre bugün 6+2 dua edin güzel şeyler duyalım 🤲🏻 inşallah kalp atışını biraz da olsa duyarım 🥹

Kuşum zaten öyle ani hareketler yapmaman lazım kalkarken yavaş yavaş. Önce yan dönüp ayağını aşağıya uzatıp kolunla yataktan destek alarak kendini kaldırmalısın. 🌸
öyleymiş canim tecrübe etmis oldum. kulağımıza küpe olsun 🩵💘

Kızlar merhaba dün kan tahlili vermiştim tiroidim biraz yüksek cıkmıs dr dahilyeye yönlendirdi ama kaç çıktı bilmiyorum biraz korktum yasayan var mı daha önce :KK43: bir zararı olur mu bebeğe

Merhaba herkese, ben de listeye eklenmek istiyorum

Kaçıncı çocuk: 2. Çocuk
Sat: 16 Nisan
Kese görünme tarihi: 5+2
Kalp atışı duyulma tarihi: Kalp atışını henüz duymadık
Varsa cinsiyet tahmininiz:
Beklenen doğum tarihi: 21 Ocak 2025
Yaşadığınız şehir : Ankara

Eklentiler

• 17164530665848246555494344002825.jpg
    17164530665848246555494344002825.jpg
    97,3 KB · Görüntüleme: 36
Merhaba herkese,
Canım, benim ilk gebeliğimde kanım bayağı bir düşüktü, gittiğim doktor kan ilacı başladı, ardından inanılmaz mide bulantısı yaşadım (kan ilacı normalde de bulantı yapan bişeymiş) defalarca hastanede yattım bulantı yüzünden. Daha sonra gittiğim doktora ilaçları gösterdim, kan ilacını hemen bıraktırdı, bulantını bu ilaç tetiklemistir bu kadar, daha sonra ki aylarda kullanırsın bırak demişti.

Merhaba herkese,
Ben de dün kan tahlili verdim, benim de aynen bu değerlerim düşük çıktı ve doktor bi kansızlık ilacı yazdı. Kullanıp kullanmamak konusunda tereddütlüyüm. Açıkçası ya başka bir doktora soracağım ya da burada arkadaşlar kansızlığa ne yapıyor ona göre karar vereceğim.

Kızlar merhaba dün kan tahlili vermiştim tiroidim biraz yüksek cıkmıs dr dahilyeye yönlendirdi ama kaç çıktı bilmiyorum biraz korktum yasayan var mı daha önce :KK43: bir zararı olur mu bebeğe
Canım ilaç verirler muhtemelen sana , önemli bir şey ama çok da korkacak bir şey değil endişelenme 🌸

X