Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• ikiz erkek

OY: 0 0,0%
  • ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    18
Canım bişey sorcam bu durumda banyo yapabilirmiyim koktum üç gündür banyo yapmıyorum 🫢
Kuzum ben tabureye oturarak yaptım .
Bir doktorun videosunu izlemiştim bazılarının hiç kanaması olmuyormuş ama gebelik sonlanabilirmiş bazılarının da çok kanaması olduğu halde gebeliği sağlıkla devam edebilirmiş.İnşallah hepimiz güzel haberler alalım🙏🏻
Ayy bnm oğlumla öyle böyle değil bı kanamam oldu çok şükür oğlumu kucagima aldım saglicakla.6haftaliktim ozaman.gecen kürtaj oldgum bebekte de sürekli kanamam oluyordu kese gelişmedi ve kürtaj oldum.yani o değişiyor.
Hangi doktora gidiyorsun canım bende Isparta'ya gidiyorum doktora aslen ıspartalıyım ama afyon'da oturuyoruz seni görünce bir sevindim🥰
Kuzum ben ilcedeyim henüz Dr ayarlamadim ama Isparta şehir Hastanesi'ne ayda 1 gitmeyi düşünüyorum ilçe iyi değil.cagatay gocene gitmeyi düşünüyorum .Ekim'de kurtajimi ona oldum çok babacan bı adam.sen kime gidion.
Bana yaramıyor progestan ağızdan alırken resmen bayılıyordum doktor dün alttan 2 tane al gece yatmadan dedi öyle yaptım. Sabah biraz akmış ped koymuştum gece akmamisti. Şimdi biraz gelmiş işte fitilin böyle olması normal mi birde yanma oldu benim altta normal mi ki?
Fitil vajinal alınca sabah erimiş şekilde akıyor bnm de.normaldir heralde .oğlumda da alıyordum aynı şekil oluyordu.

Selam kızlar bende bugün doktora gittim keseyi gördük ultrasonla çok şükür 🩷 Sata göre 4+5 iz bugün. Beta baktı bir daha salı gel dedi salı gidicem bakalım 😍

Son Adet Tarihi : 21.04.2024
Kesenin görülmesi : 4+5
6 yaşında da bir kızım var 🌸

Ayy bnm oğlumla öyle böyle değil bı kanamam oldu çok şükür oğlumu kucagima aldım saglicakla.6haftaliktim ozaman.gecen kürtaj oldgum bebekte de sürekli kanamam oluyordu kese gelişmedi ve kürtaj oldum.yani o değişiyor.

Kuzum ben ilcedeyim henüz Dr ayarlamadim ama Isparta şehir Hastanesi'ne ayda 1 gitmeyi düşünüyorum ilçe iyi değil.cagatay gocene gitmeyi düşünüyorum .Ekim'de kurtajimi ona oldum çok babacan bı adam.sen kime gidion.

Fitil vajinal alınca sabah erimiş şekilde akıyor bnm de.normaldir heralde .oğlumda da alıyordum aynı şekil oluyordu.
Hangi ilçe ☺ davraz yaşamda murat arslan ona gidiyorum canım ben kızım var 1 tane ona gitmiştim 1 tane 19 haftalık gebeliğim sonlandı ben çok pimpirikliyim doktorla sürekli yazışıyorum ulaşabiliyorum yine ona devam edeceğim nasipse 😊

Hangi ilçe ☺ davraz yaşamda murat arslan ona gidiyorum canım ben kızım var 1 tane ona gitmiştim 1 tane 19 haftalık gebeliğim sonlandı ben çok pimpirikliyim doktorla sürekli yazışıyorum ulaşabiliyorum yine ona devam edeceğim nasipse 😊
Gebeliğin neden sonlandı canım.ben de aşırı pinpirikliyim ama bunda öyle olmak istemiyorum öyle.murat aslanı da çok iyi diye duydum ama hiç gitmedim

Teşekkür ederim. Canım ılık suyla yaptın dimi bende sandalyeye otururum yaparım

Kızlar merhaba , canım çok sıkkın insülinim çok yüksek çıktı glukoz normal ama insülin çok yüksek doktor glifor diye bir ilaç verdi bazı doktorlar hamileler kullanmamalı diyor doktorum ama öneriyoruz dedi kullanan oldu mu hiç

Canım bende ağızdan aldığımda baş dönmem çok oluyordu.Vajinal alınca baş dönmem neredeyse hiç olmadı.Ben de yatmadan 1 adet kullanıyorum biraz akıyor normal diye biliyorum.Yanma bende hiç olmadı yan etkilerinde var mı bilmiyorum
Bende akmadı sabah pedde vardı az sonra çamaşırımda leke gibi akmış herkes baya aktı filan yazmıştı bende dolu dolu akar sandım 😂

Sonrasında yanma vs oldu mu sizde bende de ama az aktı benimki 2 tane köy demişti bana dr

kızlar merhaba 17 mayısta hcg 97, 23 mayıs 567 çıktı nasıl sizce akşam randevum var demir ferritin d vit yerlerde düşük çıkmış takviye kullanmama rağmen bebeğime zarar verir mi düşüklük çok gerildim

kızlar merhaba 17 mayısta hcg 97, 23 mayıs 567 çıktı nasıl sizce akşam randevum var demir ferritin d vit yerlerde düşük çıkmış takviye kullanmama rağmen bebeğime zarar verir mi düşüklük çok gerildim
Hayır bende hamile kalmadan önce kullanıyordum demir ilacı hamile kalınca doktor kesti

Doktorunuz ona göre bişey verir belki ama benimki sadece folik asit kullan demişti danışmadan başka ilaç almayın suan

Hayır bende hamile kalmadan önce kullanıyordum demir ilacı hamile kalınca doktor kesti
Doktorunuz ona göre bişey verir belki ama benimki sadece folik asit kullan demişti danışmadan başka ilaç almayın suan
kansızlığım çok fazla doktorum devam etmemi söyledi kese görünmedi geçen hafta bugün tekrar görüşücem ne yapabilirim diye

Değerin gayet güzel artmış canım. Doktor değerlerine göre gerekli zamanda düzenleme yapar endişelenme hiç doktor dışında da bir takviye alma. Şimdilik beslenmene dikkat et. Demir için yaban mersini çok iyi geliyor en çok demir onda var aklında olsun 🥰

X