26 Kilodan Sonra Spor Günlüğü

3. Gün videosu tamam öncesinde 20 dk eliptik bisiklet kullandım. Günlük 45dk yı tamamlamak istedim. Eliptik yaptığım için mi yoksa video mu zorladı bilmiyorum ama özellikle yerdeki hareketlerde resmen başım döndü ayağa kalkınca bi sendeledim herseferinde. İçmeden sarhoş etti beni:confused:

Sağol canım sende katıl bize diyeceğim ama ben çalışmıyorum evde kolay oluyor. roxen2303 roxen2303 daha tecrübeli bu programda işini etkiler mi bilmem benim çok kas ağrım oldu doğal olarak çünkü ara vermiştim spora.

canımmmm
Bazı akşamlar biliyosunuz leslie yapıyordum.. son üç dört aydır onu da yapmıyorum. AMA daima yürümeye çalışıyorum.
Ben evimi çekip çeviremiyorum. Çamaşırlar asla bitmek bilmiyor.. Sanki işim olmasa spor yapacakmış gibiyim ama heep bir şey var yapılması gereken.
Kırk kilo ece ne ara ev işini hakediyor anlamıyorum :KK53::KK14::KK43::KK47:

Merhabaa...
Bugün 7 .gün olan stretch videousu yapıldı her dakikasında keşke diğerleride böyle kolay olsa dediğim harika esnemeyi sağlayan ve kasları hissettiğim bir video oldu , keyifliydi:KK49:

İlk haftanın değerlendirmesini yapacak olursak tabiki gözle görülür bir değişme yok fakat günden güne daha kolay geliyor haraketler geriye kaldı 4 hafta umarım videoların tamamı kaldırılmaz:olamaz:

İlk haftanın değerlendirmesini yapacak olursak tabiki gözle görülür bir değişme yok fakat günden güne daha kolay geliyor haraketler geriye kaldı 4 hafta umarım videoların tamamı kaldırılmaz:olamaz:
İnşallah tamamlayabilirsin. Ben bıtakıyorum malesef başka programlar uygulayacağız artık :KK64:araştırıyorum şimdilik

X