Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Bugün aç kapa yaparsan bize de katılırsın balım iyi olmaz mı birlikte daha güzel ilerleriz çarşamba perşembe günleri belki cumayı bile görürüz 72 saatlik :)

Aynen aynen öyle yapcam

Bugün tek ogun ac kapa yapıp yarın gittiği yere kadar

Ama.bugun de erken halletmek istiyorum

Şöyle 14 15 gibi kapatsam süper olur :)

Aynen aynen öyle yapcam

Bugün tek ogun ac kapa yapıp yarın gittiği yere kadar

Ama.bugun de erken halletmek istiyorum

Şöyle 14 15 gibi kapatsam süper olur :)
Zaten 20 saati doldurmuşsun şuan bile açsan iyidir. Bugün gireceğimiz oruç bizi zorlayacak çünkü ilk hedef perşembe sabahını görebilmek en azından :KK70:

en uuzn 39 saat yaptım ben 39 saatin sonunda tansiyonum düştü bakalım nasıl olacak bu sefer bu geceyi bi atlatırsam gider öylece
Bana da gece kolay gelir en kötü bayılırım yatağa uyurum açlıktan uyuyabilirsek tabi :KK70:
Ben cok zorlamicam kendimi 40 50 saat yeter bana 😂 bu arada dunku yediklerim kilomu da etkilememis 😂😂😂 hala 79.5 😂
Maşallah demek ki kalorini yine ölçüde tuttun ay ben korktum moralim düşmesin diye tartılmadım yarın sabah artık :KK70:

Bol Protein alcam ben bugun bol bol yumurta tavuk falan yiycem oyle daha uzun duruluyomus 😂
Ben eggfasting yapıcam 5 yumurta, 3 kaşık yağlı lor peyniri bunları tavada karıştırıcam. 5 kaşık da zeytinyağı katıcam. Bununla giricem bakalım işe yarıcak mı size de önderlik etmiş olurum :d

Bol Protein alcam ben bugun bol bol yumurta tavuk falan yiycem oyle daha uzun duruluyomus 😂
inşallah canım ben bugün gittiği yere kadar gideceğim kendi rekorumu kırmak hedefim inşallah olur ,
sonra 24 saatte 1 öğün olarak devam edeceğim pazartesiye kadar o öğündede yoğurt salatalık nane dereotu cacıık yapıp yiyeceğim inşalalh bakalım nasıl olacak haftasonundada eşimin baskılarını atlatırsam pazartesi kesin baya fark edecek
byaramda şiştim yeniden ya

Selam kızlar :KK37:
Aralıklı oruç ilgimi çekmeye başladı
Iki üç gündür sizi uzaktan takip ediyorum
İlk sayfayı filan okudum

Kabızlık sorunu yaşıyor musunuz?
Ben kabızlık sorunu yaşadığımda araştırdım çözüm için az ve sık beslenmek gerektiği yazıyordu nette?

Yemek saatlerim 16/8 e uyuyor....ama kabızlık olmasın diye uyaninca kayısı yediğim bazen de eğer kabizlik varsa akşam yemeğinden 1 saat sonra filan erik yoğurt karışımı yediğim oluyor...

If de akşam yemeğinden sonra yoğurt süt kefir yok

Eğer kabizlik sorunu sizlerde de olmuyorsa daha dikkatli if denemek isterim

Cevaplarıniz için şimdiden teşekkürler:KK200:

Ha iyi bari😅
Ben yine 4 te Allah ne verdiyse yiyip mutfağı kapatayım. Bu arada sen bilirsin thermojenik burner kullanmaya başladım dünden beri
Vücut ısısını arttırıp terlemeyi sağlar thermojenik etkisi bu sayede kendini daha böyle spor yapıyormuş gibi hissedersin. Burner kısmı da yağ hücrelerini enerji kaynağı olarak kullanıyor özellikle aç karnına içip spor yaparsan maksimum etki alırsın canım. Kafein var mı içinde? Hangi marka aldın kaça aldın aydınlat bizi :KK70:
Bunu bi düşünüyorum ben de ama 3 yumurtayla ya da 3 tam 2 beyaz olabilir
Ben 1000 kalori üstünden hesapladım makrolarımı ayarladım ona göre giricem. İsteğe göre yumurta yağ miktarı arttırılıp kalorisi yükseltilebilir ben 1000 ile girmek istedim ona göre denkleştirdim diyetkolikte. :)
Valla 72 saatte ben astral seyahat yaparım muhtemelen🤣🤣
Ahahah aynen farklı bir deneyim olacak bizim için :KK70:
İlk sayfayı filan okudum

Ben kabızlık sorunu yaşadığımda araştırdım çözüm için az ve sık beslenmek gerektiği yazıyordu nette?

Yemek saatlerim 16/8 e uyuyor....ama kabızlık olmasın diye uyaninca kayısı yediğim bazen de eğer kabizlik varsa akşam yemeğinden 1 saat sonra filan erik yoğurt karışımı yediğim oluyor...

IF kabız çok yapmaz canım yediklerin önemli. Günlük 20 gram lif alırsan bol su içersen bitki çayları ile destek verirsen her gün olmasa da 2-3 günde bir çıkarsın wc :)

Bu konu hakkında bilgilendikçe şaşırıyorum acaba yıllarca 6 öğün beslenme ile hata mi ettik diyorum ? Tamamen bir yol ayrımı gibi
Bu konuda benim de kafam çok karışık :confused:
Hangisi daha doğru daha sağlıklı
Eğer biri yanlissa neden hala diyetisyenler 5 öğün veriyor?
Arkadaşım iyi olduğunu duyduğu bir diyetisyen den 3 ana 1 ara öğün birde gece yoğurt karışımı olarak birde uyanınca cevizli yada kayisili sulu karisim olan liste verdi
5-6 öğün gibi birşey
Hiç kabızlık yaşamadı ama çok da kilo veremedi

İlk sayfayı filan okudum

yeşil çay-form çay falan içiyorum ben öyle bir sorunum olmadı benim

Vücut ısısını arttırıp terlemeyi sağlar thermojenik etkisi bu sayede kendini daha böyle spor yapıyormuş gibi hissedersin. Burner kısmı da yağ hücrelerini enerji kaynağı olarak kullanıyor özellikle aç karnına içip spor yaparsan maksimum etki alırsın canım. Kafein var mı içinde? Hangi marka aldın kaça aldın aydınlat bizi :KK70:

Ben 1000 kalori üstünden hesapladım makrolarımı ayarladım ona göre giricem. İsteğe göre yumurta yağ miktarı arttırılıp kalorisi yükseltilebilir ben 1000 ile girmek istedim ona göre denkleştirdim diyetkolikte. :)

IF kabız çok yapmaz canım yediklerin önemli. Günlük 20 gram lif alırsan bol su içersen bitki çayları ile destek verirsen her gün olmasa da 2-3 günde bir çıkarsın wc :)
Bigjoy un thermonator ripped. Sabah 2 tane alıyorum sonra l carnitine ve spor son yemekten önce de 1 tane alıyorum bakalım ben bi aydınlanayım da😅

2-3 günde bir az değil mi? :KK8:
Sizde öyle mi oluyor?:KK25:
Dün karatay i okudum günde 2 çıkılır yazıyor
If de Karatay gibi benziyor

X