Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Dun ben giremedim bi turlu ya Internette sorun vardi yada programda. Dunun menusunu yaziyim 1 parmak kadar doner durum , 3 tane de kurabiye cok saglikli biliyorum. Ama regl zamani yaklastikca cilginlar gibi yemek istiyorum .Zaten dun gene sporumu da yaptim suyumu da ictim.
Tartildim onu da yaziyim .
Gecen hafta 78
Guncel 77
Fark 1 Kilo.
Bence daha cok vermis olabilirim ama bu hafta regl olcam sanirsam onun sisligi de var . Neyse bu hafta o kadar yememe ragmen arti cikmadigima sevinip ustune 1 Kilo eksi cikmanin mutlulugunu yasiyorum
Bu hafta kacamaksiz bi hafta diliyorum hepimize

Kızlar günaydın
Bu hafta 73
Geçen hafta 75
Fark -2

Ayyy ben nasıl mutlu oldum iki haftadır yarımşar kilo gidiyordu bu hafta uzun oruç sonrası aldığım sonuç çok çok mutlu etti beni

Şimdi hemen yazdıklarınıza bakayım sonra evden çıkacağım umarım iyi sonuçlar geliyordur

Canım yakınınız İçin ne diyeyim bilemedim
İnşallah bu hafta güzel sonuçlar gelecek
Ben simdiden yazayim. Geçen haftayi hic hatrlamiyorum. Buyuk badire atlattim. Yeniden basliyor gibi olayim bugun tartilmistim. 75.3 çıktım
Tamamdır canım yeni başlangıçlar iyidir
Hoooşgeldin tekrar canım izin uzun sürdü senin
Hoşgeldin canım tamamdır
Günaydınlar
Geçen Hafta 76.70
Bu Hafta 76.50
Fark -200
En azından artıda değilim diye mutlu olmaya calisiyorum...
Süper Eksi çıkmışsın tebrikler
Günaydın canlar
Gecen hafta 67.8
Bu hafta 66.2
Fark 1600
Süper tebrikler canım
Günaydın kızlar,

gecen haftaki kilom 76.9
bu haftaki kilom 76.4
aradaki fark -500 gr

tartida herkese bol eksiler diliyorum...
Süper canım tebrikler
Tebrikler canım harika
Güzel güzel bu hafta içi toparlarsın sen
-1 iyi canım süpersin
Regl sonrası daha iyi olacaktır

Sevgili baskanim ayrica belirtmek isterim ki 2 ayda sizinle beraber
-10.7 kg
Belden -11cm
Gobekten -14 cm
Basenden - 11 cm
Gogusten - 5 cm
Bacaktan da sag -7 sol -8 olmak uzere bana gore cok guzel bir incelme oldu . Bu yuzden basta sen sonra da butun diyetdaslarima verdiginiz destekten dolayi cok tesekkur ederim . Bazen tokezlesemde (gecen hafta full tokezlesemde) desteklerinizle toparlamaya basliyorum . Hepinizi tanimadan cok sevdim iyiki varsiniz hakkinizi helal edin 2 ay sonra yine genel Bir olcu bildirimi yapcam . 2 ay sonra 6 li kilolara dusmus biri olup adimi da buseferoldu diye degistircem

Kızlar benim duraklama ve hiç dikkat etmeme dönemi

Inşallah bu da geçecek diyorum

50.9 um bu sabah ( en az en son gördüğüm 50.7)

Bir ben daha yeminle kendimi duraklama donemine girmis osmanli gibi hissediyorum. Gerileme donemine girmemek icin bu hafta daha dikkatli olmaliyiz yoksa sonumuz dagilma ve dagitma donemi olacak full dagitip sonra da dagilacaz

TEBRİKLER CANIM ÇOK SEVİNDİM İNŞALLAH BU HAFTA BANA DARISI YA CUMAYA DÜĞÜN VAR BEN BU HAFTA SADECE 1,8 VEREBİLFDİM BU HAFTA VİRÜS YÜÜZNDEN SPORADA GİDEMEİYORUM BİRAZ YÜRÜYÜŞÜ ARTIRACAGIM DAHA ÇOK SU İÇEÇEĞİM HALA ABİYEM DAR GELİYOR BÖYLE VEREMEZSEM GENİŞLETİLEBİLİR Mİ ONUDA BİLMİYORUM ÇOK ÜZGÜNĞM YA

günaydın kızlar.kilo veren herkesi tebrik ederim.msjlari okudum ama dönemedim.malum.bugün okul acildi.esim de gidince evdeki bebe sürekli arkasina ağliyor.firsat bulamadim yazmaya.kusuruma bakmayin.
gelelim benim tarti sonucuma.
gecen hafta 82.4
bu hafta 80.6
fark -1800 gr.
79 a düşemedim ama bu da iyidir.çok şükür Rabbime.

Bende gobekten okadar incelsem baska birsey istemem nasil.basaracagim bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…