Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

Tarti oncesi gelen regl gibi zalım bisi yok bence ben pazartesi oldum 2 gunde kesildi hala sisligi hissediyorum. Gecmis olsun insallah arti cikmazsin

İyi geceler
Sabah
100gr dil peyniri
50 gr Çiğ yer fıstığı
100gr şeftali
4 minik çeri domates
Yarım havuç

Ara
Türk kahvesi
10gr bitter çikolata

Aksam
300gr fırında alabalık
Marul salatası

3 bucuk lt su
Fazla yürüyüş yapamadım. 5 bin adım ile gün kapandı çok yorgunum. Herkese iyi geceler veeee bol eksiler yarın

Merhaba iyi akşamlar. :)) Bugün, dün yaptığım yemek planlarını pek gerçekleştiremedim. 12 saatlik oruç tutabildim. Sınava giderken araba bozuldu, bir şekilde eve dönüp motosikleti aldık yola öyle devam ettik. Sınav öncesi 9:30 da bir ısırık poğaça, 3-5 tane kuru üzüm ve bir yudum su içebildim.
13:00 et dürüm, birkaç çatal patates kızartması ve salata
17:00 soğuk kahve
18:00 1 çorba kasesi kadar salata, birkaç dilim peynir, zeytin, maden suyu ve 1 tane küçük poğaça.
Gün içinde o kadar az su içtim ki 1 litre anca olmuştur. Uyumadan önce biraz yükleneceğim.

Selammm

Hedefim 40 saatti ama bugün yine 19 saat oldu. Dünkü gibi aksama kadar duramadım 1de yedim

12: Türk kahvesi

13: 1 kase yoğurt, 2 hurma, 4 ince dilim kavun

19: 1 kase yoğurt içine 1 kaşık yulaf ezmesi, 1 kaşık ceviz badem karışımı, 2 incir, 1 muz

Yarın normal düzene geçeceğim tartı sonrası.

Su tarti gunlerini cuma yapsak daha mi hos olur acaba diye dusunmeden edemiyorum herkes hafta sonu cosuyo blondeaddict sevgili baskanim ne dusunuyorsunuz bu konuyla ilgili
Aslınca hafta sonu coşmayalım diye pazartesi yaptık tartı gününü , ama işte gel gelelim coşuyoruz laf dinlemiyoruz

Aslınca hafta sonu coşmayalım diye pazartesi yaptık tartı gününü , ama işte gel gelelim coşuyoruz laf dinlemiyoruz

Bence pazartesi tartilmak bazi insanlara moral bozuklugu yapiyor . Arti ciktiklari zaman zaten arti ciktim diyolar ve toparlamasi zor oluyo . Benim icin sorun degil hergun olabilir tarti gunu . Zaten ben hemen hemen hergun tartiliyorum ama gordugum kadariyla kacamaklar hafta sonlari daha fazla oluyo . Tarti gunu cuma olursa belki toparlanir ve daha az moral bozar gibi geldi . Bilemiyorum . Sadece bi fikir

günaydın,

geçen haftaki kilom 76 kg
bu haftaki kilom 76 kg
tatilden döndüm aslında bozmadım kaçamakta yapmadım ama
100 gr bile vermemişim bu hafta
bu günden itibaren toparlıycam inşallah spor yapmadığım için veremedim sanırım
herkese tartıda bol ekşiler.....

Doğrudur benim için çok geldi :) bana yaramıyor sanki bu denli yağlı peynirler bende kalça basen çok dedigin gibi karbonhidrat ve şeker tüketmiyorum zaten. Kilo veriyorsanız ne güzel devamını dilerim

sorum var arkadaşlar regl döneminde aralıklı oruç sistemini devam ettirdiğiniz halde kaç kğ fazla gözüktünüz tartıda anımsayan var mı ya da hala bunu gören yaşayan.

Su tarti gunlerini cuma yapsak daha mi hos olur acaba diye dusunmeden edemiyorum herkes hafta sonu cosuyo blondeaddict sevgili baskanim ne dusunuyorsunuz bu konuyla ilgili
Bence pazartesi iyidir

cumaya attığımız anda iki katı kaçamak olacağına eminim neredeyse ben bile gevşetebilirim
ama kişisel olarak bana farketmez genelimiz derse ki değişelim Cuma olsun uyarım herkese

Olsun canım sınav stresi yeter zaten
Umarım güzel sonuçlar alırsın
Canım geçmiş olsun araba için maceralı olmuş tam sınav evveli bayağı stres olmuş
Umarım iyi geçmiştir güzel sonuçlar alırsın inşallah
Kaptanim bugun tatilden dondum 1 bucuk saat oldu..tatilde dikkat edemedim tam.gaz devam ama acaip odemim ve siskinligim var yarin tartilir yinede bildirim yaparim..sizler neler yaptiniz musait oldugumda okuycagim insaAllah...
Tamamdır canım hoşgeldin
Spor etkiliyor canım bazen duraklama da oluyor
Dert etme bu hafta toparlanır

günaydın kızlar herkese bol eksili bir tartı günü diliyorum.
bu hafta tartıya hiç bildiirm yapmayım en iyisi çok artıdayım çünkü regl öncesi kabızlık derken artı 2 gösteriyorum bugün kendime geldim ve başladım inşalalh yeniden ve ilk başlangıç uzun oruç olacak inşalalh nefsimi ve bedenimi alıştırayım yeniden haftaya en azından kaldıgım yerden devam ederim.

Merhaba. Hepsini okudum, hazırım Tam sizin başlangıç kilonuzdayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…