Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

İyi geceler kızlar
3 gündür uyumadan tezle savaşıyorum zamanım çok az kaldı stresten kafayı yemek üzereyim.
Dünkü menüm
5.00 sade kahve
10.30 bol yeşillik bir yumurta 3 çöp dilim patates kızartması çeyrek yufka ekmeği
14.40 haşlanmış tavuk but ve salata

Merhaba, iyi geceler herkese:)
Uzun zamandır eski düzenimi ve motivasyonumu bulamıyorum. Eskisi kadar dikkat de edemiyorum artık ama şimdilik artı olarak yansımadı tartıya. Böyle bir gün varım, üç gün yokum grupta. Emek veren arkadaşlarımıza saygısızlık ediyormuşum gibi geliyor. Gruba girdiğimden beri özellikle kaptanımız blondeaddict blondeaddict olmak üzere diğer arkadaşlarımızın çok faydası oldu bana. Buradaki samimi, eğlenceli, yargılamadan yapılan yorumları çok seviyorum. Bir süre kilo verme durumuna ara vermem gerekecek gibi. Sizlere bir açıklama yapmadan sessiz sedasız uzaklaşmak istemedim. Doğru yönlendirmeleriniz, desteğiniz ve motivasyonunuz ile hedeflediğim kiloya neredeyse ulaştım diyebilirim.
Bizzat tanışamasak da hepinize ayrı ayrı yardımlarınız, içtenliğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır 🥰 Uygun oldukça aktif olamasam da arasıra gruba uğramaya çalışacağım.
İyi geceler diliyorum.

Bugun
Sabah 9.00 da limonlu su
10.40 da 1 haslanmis yumurta , lor, maydanoz, 5 6 tane ceridomates, 2 3 dilimsalatalik, 2 wasa .
13.00 de 3/4 yesil Elma 2 kasikyogurt
14.40 da 150 gram tavuk yagsiz kizartilmis , 6 7 kadik yesillik yarim salatalik ve 1 kucuk domates ve yarim limon
Leslie boosted 30 saat. 140 tane Karin alti hareketi, 30 tane jumping jack , 100 tane ip atsana, 100 tane mekik
Suyu bilmiyorum yesil cay, siyah kahve, 2 tane aclik otu cayi simdide aci cay ictim

Harikasın. Tebrik ediyorum seni canım. Yarın için kendi kilomdan çok seninkini merak ediyorum inan. Bu hafta boyunca gayet güzel gittim. Spor başlangıç olduğu için biraz az oldu ama. Umarım sonuna kadar böyle istikrarlı olurum ve senin gibi fazla kilolarımdan kurtulurum.
Sagol canom alllah razı olsun birbirimize destek olduğumuz sürece gidecek bu kilolar insallah

İnsan belli bir süre kilo vermede zorlanıyor cidden. Bakalım ne zaman kırılacak direnci.. 😁😁 Streste çok etkiliyor, mutlu olunca daha iyi kilo veriliyor, hormonlardan dolayı..
Vee kızlar kilom 62.8 :)
İnmiyor artık yavaş yavaş iniyor. :KK33:
Çıldırıciğimmmm.:KK9:
Olsun buna da şükür,en azından almıyorum. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Su orucuyla şişliğim inmiş oldu sadece onu da 2 gün yapabildim. Sağol Bestecim. :KK200:

Beste harikasin azmine hayran kaldım bütün detayları anlatirsan valla süper olur ben bugün niyet edecem ilk deneyimim olacak kaç gün yapayım ıngiliz tuzu falan almadım 3 gün uygun olurmu gaza geldim
Sagolasin canim Elbette ne istersen cevaplar yazarim ufacik faydam olsun yeterki. birazdan yazarim.36 saatle başlamani tavsiye ederim bu ilkse. Ama yok dayanirim dersen 3 gun daha iyi tabi:) bu ikisinde bagirsak temizlihine gerek yok diyor aidin salih

Merhaba, iyi geceler herkese:)
Uzun zamandır eski düzenimi ve motivasyonumu bulamıyorum. Eskisi kadar dikkat de edemiyorum artık ama şimdilik artı olarak yansımadı tartıya. Böyle bir gün varım, üç gün yokum grupta. Emek veren arkadaşlarımıza saygısızlık ediyormuşum gibi geliyor. Gruba girdiğimden beri özellikle kaptanımız blondeaddict blondeaddict olmak üzere diğer arkadaşlarımızın çok faydası oldu bana. Buradaki samimi, eğlenceli, yargılamadan yapılan yorumları çok seviyorum. Bir süre kilo verme durumuna ara vermem gerekecek gibi. Sizlere bir açıklama yapmadan sessiz sedasız uzaklaşmak istemedim. Doğru yönlendirmeleriniz, desteğiniz ve motivasyonunuz ile hedeflediğim kiloya neredeyse ulaştım diyebilirim.
Bizzat tanışamasak da hepinize ayrı ayrı yardımlarınız, içtenliğiniz için ne kadar teşekkür etsem azdır 🥰 Uygun oldukça aktif olamasam da arasıra gruba uğramaya çalışacağım.
İyi geceler diliyorum.
Canim sana hangisi iyi gelecekse oyle yapman en dogrusu elbette. Ama bizim icin iyi olmadi bu. Saygın için teşekkür ederim kendi adıma sessiz gitmek hic dogru değil bencede haklısın. Bizden uzaklastikca kilo alma ihtimalin yüksek en azindan baska grubada takilabilirsin. Sende her sey için Sagol ve her zaman gel buralarda olursam cok sevinirim

Canlarım ilk kilo bildirimini yapıyorum 🌺
Geçen hafta: 62.8
Bu hafta: 62.2
Fark: 600gr
Bu haftalarda hızlı kilo veremiyorum yemek az yememe ragmen çözemedim olayı 🤨 umarım diğer haftalarda daha hızlı verebilirim
Metabolizman durmaya basliyor olabilir. Sagliksiz gidiyorsun canim. Aman yanlis anlayip su orucuma bisi demeyesin bu bir tedavi biliyosundur. Senin icin diyorum lutfen alınmayasın

Gunaydin
Aralikli oruc b.k 102.2
Guncel kilom 98.7
Hedef belirsiz aynadaki bene gore karar vericem tarti rakamina gore degil ama gonlumden gecen 70 🤗
Bir kacta kacamaga yakin birseylerin olmustu harikasin canim valla cok tebrik ederim seni. Vazgecmeyince her sey oluyo cok guzelllllllll

İnsan belli bir süre kilo vermede zorlanıyor cidden. Bakalım ne zaman kırılacak direnci.. 😁😁 Streste çok etkiliyor, mutlu olunca daha iyi kilo veriliyor, hormonlardan dolayı..
Vee kızlar kilom 62.8 :)
İnmiyor artık yavaş yavaş iniyor. :KK33:
Çıldırıciğimmmm.:KK9:
Olsun buna da şükür,en azından almıyorum. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Su orucuyla şişliğim inmiş oldu sadece onu da 2 gün yapabildim. Sağol Bestecim. :KK200:
Canim tebrikler. Bende seni merak ediyordum su oruvunu ne yapti acaba diye. 2 günlük oruca gore cok az bu kilo. Yaptigin yanlisi soylede bizde payimizi alalim olmazmi:KK66:)) mesela oruc arkasi normal mi beslendon bu cok onemli. Yada oruc arkasi tatli kh bizey mi yedin . Bide yine oruc sonunda tartildinmi mutlaka daha fazla en az en az 1 kg. Vermis olmaliydin. Ayyy yaz bunu lutfen oruc sonrasi oructan daha onemli yaa:KK43:(

Canlar sira geldi kilo bildirimime :KK49:

Geçen hafta 63.1
Bu hafta 59.8
Fark: 3.3
Bu kilonun 1 yada 2 sine yakinini bu hafta muhtemelen geri alacagim. Kizlar :63::KK43: Daha vücudum su toplayacak.besin alacak. Falan filan. Yani bu yalanci kilo şimdilik:))

Bir sonraki haftalarda bu kiloya inersem tekrar hedefim zaten 57 idi benim az kalmis olacak hedefe.

Beste harikasin azmine hayran kaldım bütün detayları anlatirsan valla süper olur ben bugün niyet edecem ilk deneyimim olacak kaç gün yapayım ıngiliz tuzu falan almadım 3 gün uygun olurmu gaza geldim
Canim tam neresini yaziyim bilemedim ama su su su hepsi bu aslinda:))) ilk 3 gün hayatimin en siddetli bas agri sancısını cektim. Evet ben buna sanci diyorum artik oyle kötü öyle fenaydiki. İstiğfar ettim. Ben arada hep su orucu tuttum. 24 saat.36 saat. 48, 60 saat. Böyle bir şey görmedim. Aidin hanim diyorki en basta kac güne niyetlenirseniz sakin bozmayin. Sistem kendini ona göre ayarlar diyo. Belkide sistemim 7 gune ayarladigimdann migren tedavisine basladi yada ben hikaye uretiyorum. Ama sonra 10 günde son 3 gu de sağlıklı hücreler sagliksizlari yer deyince kitapta, ben 10 gune uzatmis oldum.
Gerisi ilk 3 gune gore daha iyiydi. İşede gittim yemeklerde yaptim evde. Ama kebdimi hep yormamaya çalıştım. Ilk gunleri esimden sakladim karsi cikmasin diye. Sonra anladi bende anlattim. Karisma nolur dedim bu bir tedavi. Ben boyle istiyorum falan filan. Hep karsiydi ama cok kararli olunca ben bisey yapamadi ne yapsin:))
1.gun normal orucluydum
2.gun degildim
3.gun yine normal oructa tutup bir nevi birlestirmis oldum
Ama dahada tutamazdim. Arada su istiyorsun kendimi ondanda mahrum birakamazdim. Ama nedense suyuda fazla istemiyorsun. Son 4 gün agzimin tadi cok acıydı. Cinko demir eksikligi belkide. Ama iste belkide iyi bile bu. Bilmiorumki.
Son 2 gun baya acikmaya basladim. Yemek Kokuları daha cekici geldi.
2 gün allahim sadece 1 catal peynir o kadar istedimki
3 gün boyuncada 1 tane findik
Ama ikisinide haala yemedim
Yeme diyo kitap girince bir seye tam yapacaksın. Yarim yapinca hic yapmamis oluyor yaptiginida cope atiyorsun
Birde gun gun kilomu ve duygulari yasadiklarimi gunluk tuttum. Cok iyi heldi bana. Hem dexim oructan sonra cok yemek yedigimde acar okurum:)))
Aklima gelenler bunlar soracagin varsa sor canim

Birde en onemli sey tabi:))
Toplamda 10 günde 7.8 kg. Verdim canim
Ama 2 ya da 3 ünü geri alma ihtimalim yüksek

Günaydın😍😍😍
Geçen hafta şehir dışında olduğumdan kilo bildirimi yapamamıştım
Capture+_2020-11-23-09-51-32.png

İki hafta önceki kilom83.7
Güncel kilom 83.7 blondeaddict blondeaddict

Canim tebrikler. Bende seni merak ediyordum su oruvunu ne yapti acaba diye. 2 günlük oruca gore cok az bu kilo. Yaptigin yanlisi soylede bizde payimizi alalim olmazmi:KK66:)) mesela oruc arkasi normal mi beslendon bu cok onemli. Yada oruc arkasi tatli kh bizey mi yedin . Bide yine oruc sonunda tartildinmi mutlaka daha fazla en az en az 1 kg. Vermis olmaliydin. Ayyy yaz bunu lutfen oruc sonrasi oructan daha onemli yaa:KK43:(
Kuzum muhtemelen ben bu aralar şişim. Tartıda sürekli 65,66,64 gibi rakamları görüyorum. O yüzden 62.8 bile bana iyi geldi inan ki. :KK70: :KK70:
Ama yaptığım hatalar illa ki vardır. Dün mesela akşam baklava yedimm.. :KK12::KK12:
Bir de ailem çok karşı bu su orucuna ondan problem yaşıyorum. Aslında nefsimi terbiye ediyorum,sağlık aynı zamanda çok faydalı ama aile evinde zor bu orucu tutabilmek.. En fazla 2 gün tutabildim. Oysa tutsam ne güzel olacaktı,çok güzel gaza gelmiştim seninle. Helal olsun sana vallahi . :KK5::KK68::KK68:

X