Aralıklı Oruç İle Beraber Zayıflayalım Mı?

İlk hafta güzel geçti çok şükür. İnşallah sonuna kadar böyle devam eder. Ben 84,700 le başladım. Şuan 82,700. Gayet iyi. Bu hafta birkaç detoks yapacağım. Daha motive olmak için ve vücut temizliği için. Bugün 3 haşlanmış yumurta 1 öğünde 2 tane ikinci öğünde bir tane. Arada elma,limon,zencefil,maydanoz, yeşil çay,tarçın,karanfil,tane karabiber den kaynattığım detoks içeceğini içeceğim. Ekşi elma ve ayva yiyeceğim. Haftada 2 gün bunu yapacağım. Ama ara vererek. 2 yada 3 gün kabak detoksu yapacağım inşallah.
Duzenli olarak buraya girmenin karşılığını aldin canim. Cok tebrik ederim cok sevindim :KK24: :KK68:

Kolay desem yalan olur canim. Ama hep bittigi güne odaklandim. Dusunsene aylar yillar geciyo hızlıca. Hemen aksam oluyo hemen sabah oluyo. 10 gün hayli hayli gecer. Hep bunu düşündüm
Çok zormuydu bende düşünüyorum ama cesaret işi bugün tek öğünle başlıycam alıştırma olsun diye midemi küçültmek için

Kolay desem yalan olur canim. Ama hep bittigi güne odaklandim. Dusunsene aylar yillar geciyo hızlıca. Hemen aksam oluyo hemen sabah oluyo. 10 gün hayli hayli gecer. Hep bunu düşündüm
Bende aynı böyle düşünüyorum sabahtan beri geçicek az kaldı felan diye tarçınlı su filtre kahveyle bastırıyorum açlığımı bakalım tek öğüne alışabilirsem sonra sırasıyla 3 5 7 günlük su orucu düşünüyorum çünkü pcos luyum şifa niyetine iltihap atmam gerek

Canlar 2. Günümün alıştırma menüsü :kk77:

Sabah: 2 sb mandalina suyu
14:30 1 nar (12 gündür lk defa bisey çiğnedim yasasin mutluluk )
17:30 1 nar (meyve degisimi yasak)

Spor yok kendimi yormamaya çalışıyorum haala

Valla bende cok merak ediyorum. Insallah sadece buraları boşlama dönemindedir
inş.çocuğu hastaydi.inş kötü bi durumdan girmiyor değildir.

Canlar 2. Günümün alıştırma menüsü :kk77:

Sabah: 2 sb mandalina suyu
14:30 1 nar (12 gündür lk defa bisey çiğnedim yasasin mutluluk )
17:30 1 nar (meyve degisimi yasak)

Spor yok kendimi yormamaya çalışıyorum haala
afiyet olsun canim.baya dayandin.
toplamda ne kadar gitti?
bu arada sende 6.takımda miydin?sanki öyle hatirliyorum.

inş.çocuğu hastaydi.inş kötü bi durumdan girmiyor değildir.

afiyet olsun canim.baya dayandin.
toplamda ne kadar gitti?
bu arada sende 6.takımda miydin?sanki öyle hatirliyorum.
Evet hastanedeydi :KK43:( Amin amin insallah allah kimseyi evladiyla sınamasın insan merak ediyo:KK43:
2015 yilinda 9. Gruptaydim canim.
Toplamda 10 günde 7.8 kg.gitti

Yok canım yanlış anlamamda iş yerinde olunca sağlıklı Birseyler yapamıyorum maalesef 😞
Aksamdan salata yap
Yulaf lapasi yap uzerine meyve kuruyemiş at
Sabah evden cikmadan once 2 yum. Yap ye
Tb.unu ile 1 krep yap kendine az peynir az domates koy cantana götür is yerine

Aksamdan kalma yemegini iyice isit sabah. Corba mesela. Kavanoza koy sıcakken oglene ilik olur

Aklima gelenler simdilik bunlar. Ama gördüğüm aksam evdede yemiyorsun canim sen. Ye ama az ye. Biz hep miktarlarda şaştık ta aldik o kilolari

Ben mesela normale gecince planim şu. İşe kahvalti götürcem allah ne versiyse.bol yesillik olsun yaninda mutlaka onu 11 gibi yerim. Ogleden sonra 1 avuc kuruyemis bi icecek
Aksam evde aksam yemeği. Nunuda bir düşün canim

Evet hastanedeydi :KK43:( Amin amin insallah allah kimseyi evladiyla sınamasın insan merak ediyo:KK43:
2015 yilinda 9. Gruptaydim canim.
Toplamda 10 günde 7.8 kg.gitti
en son hastanede olduğunu bilmiyordum.ya inş keyfi gelmiyordur buraya.cok uzüldüm.
bu arada baya vermişsin.maşallah.zor olmadi mi?
simdi bi takımda degilsin yani.ben yanlis hatirliyorum o zaman.

Zor işler. Artık kapımızda. Bence uzaktan eğitim mantıklı bir karar oldu.
Aynen canım bugün canlı derste başka başka öğrencilerim in ailesi de pozitif çıkmış yine.
Hatta okulda bin kat dikkat eden bir ingilizce öğretmeni vardı o bile pozitif çıktı şaşkın iz yani.

en son hastanede olduğunu bilmiyordum.ya inş keyfi gelmiyordur buraya.cok uzüldüm.
bu arada baya vermişsin.maşallah.zor olmadi mi?
simdi bi takımda degilsin yani.ben yanlis hatirliyorum o zaman.
Valla ben öyle hatırlıyorum oglu için kaliyodu ama icerik ne ya da cikmislar miydi bilmiyorum.
Evet baska hic bir takimda degilim canim.
Zor oldu kolay değildi tabi. Sıktım dişimi epey:)) beyinde bitirmek her sey tabi. Ama haftada 1 gun 36 saat yapmak sart bence kilo verirken. Helede bu tartidan once olursa tadindan yenmez. Oda hafta sonuna denk geliyo tabi zor yani

Valla ben öyle hatırlıyorum oglu için kaliyodu ama icerik ne ya da cikmislar miydi bilmiyorum.
Evet baska hic bir takimda degilim canim.
Zor oldu kolay değildi tabi. Sıktım dişimi epey:)) beyinde bitirmek her sey tabi. Ama haftada 1 gun 36 saat yapmak sart bence kilo verirken. Helede bu tartidan once olursa tadindan yenmez. Oda hafta sonuna denk geliyo tabi zor yani
ins gelir yine.
uzun oruc zor.ben dayanamiyorum.karnim ağriyor.daha beter saldiriyorum yemeklere.yapanlara helal olsun.en başta sana.

Aksamdan salata yap
Yulaf lapasi yap uzerine meyve kuruyemiş at
Sabah evden cikmadan once 2 yum. Yap ye
Tb.unu ile 1 krep yap kendine az peynir az domates koy cantana götür is yerine

Aksamdan kalma yemegini iyice isit sabah. Corba mesela. Kavanoza koy sıcakken oglene ilik olur

Aklima gelenler simdilik bunlar. Ama gördüğüm aksam evdede yemiyorsun canim sen. Ye ama az ye. Biz hep miktarlarda şaştık ta aldik o kilolari

Ben mesela normale gecince planim şu. İşe kahvalti götürcem allah ne versiyse.bol yesillik olsun yaninda mutlaka onu 11 gibi yerim. Ogleden sonra 1 avuc kuruyemis bi icecek
Aksam evde aksam yemeği. Nunuda bir düşün canim
Canım dediğin doğru ama pandemi sürecinde 15 gün iş yerinde 15 gün evdeyim çalıştığım kurumun üst katında kalıyoruz yani eve gitmiyorum 15 gün. evde kaldığımda dikkat ediyorum da burda edemiyorum ki 😭😭

Kızlar selam
Umarım herkes iyidir bugünün pazartesi olduğunu bile farketmedim desem
maalesef bende haberler çok iyi değil kayınvalidem hastalandı kalp ve şeker var ve bize geldi ben bakıyorum üstüne üstlük çocuk da grip oldu günlerdir hastane ev vs ne uyku ne bir şey 😩
eşim de şehir dışında hersey bana kaldı maalesef ondan giremedim kaç gündür 😩
Bugün liste hazırlayabilmeM mümkün değil şu vakti zor buldum sırf sizi habersiz bırakmamak için girdim
yakın vadede de gidecek gibi durmuyor Allah sağlık versin tabi de bir anda bütün düzen hersey değişti çok zor 😔
yani girmezsem gelemezsem bilin istedim ve ne olur kusura bakmayın hakkınızı helal edin fırsat bulursam gireceğim ama çaresiz vaziyetteyim 😢

Lütfen sizlerden ricam diyetleri bırakmayın burada olayımız sadece liste değil bunu unutmayın . gücümüz yettiğince birbirimizi destekleyelim konumuz devam etsin ve hedeflerimize ulaşalım 🙏
Beni bir süreliğine affedin ama olur mu arada girmeye çalışacağım ve aklım sizde ❤️
📌Bu durumda listeye yeni katılım yapamayacağım bir süre çünkü mahcup olmak istemiyorum takip edemeyeceğim için ama bence yine herkes pazartesileri bildirim yapsın aynı gün olunca motivasyon oluyor gibi düşünüyorum
tabi ki konu her zamanki gibi herkese açık olacak faydalanmak isteyen herkes uğrayabilir
Cok Gecmis olsun canim allahim sifa versin en kisa zamanda insallah allahim senin de yardimcin olsun insallah 🤲🤲🤲

Öyle düşünme bildirimin her zaman bizim icin degerli canım. Buralara az yazan kisi mutlaka kilo alıyor istisnalar hep olur tabi. Yanlista beslensen yaz ve yazarken kendin rahatsiz ol ertesi gün toparla kendini. Bak sende bozmussun hep. Sadece hedefine kilitlen. Ama bu yalniz olmaz. Yalnizken hata yaptığımız icin burdayizya zaten. Elbette tercih senin git 1 hafta dene ve geri dön derim. Son karar sende

Sağol canım. Haklısın aslında. Buraya yazmadıkça yediklerime dikkat etmemeye başladım aslında. Yarın yine başlayayım yazmaya inşallah🙂

Bugun 1
09.00 da limon kuru
10.30 da yagsiz suyla pisirilmis soganli 1 yumurta , 2 wasa maydanoz lor 4 dilim domates 3 dilim salatalik siyah kahve

13.30 da 2 tane kuru erik ile 2 3 kasik yogurt

15.40 da yagsiz 100 te tavuk ile 100 150 gr mantar sote . Icine yarim caykasigi køri ile kirmizi , kara biber naneekledim. 1 tane wasa 1 kasik yogurt.
6000 yuruyus 30 dkka leslie fast walk, 80 mekik 20 jumping juck 50 ipatlama 140 tane Karin alti hareketi daha fazla yapamadim cok halsizim suan nedense bilmiyorum tansiyonum dustu galiba.
Su, yesil cay aci cay bide.

X