Boşanamıyorum yardım edin

Yorumları okudum bir kaç arkadaş Tv yi önermiş Bencede Müge anlıya baş vurun onlar size yardımcı olacaktır eminim nete yazın whatsapp ihbar hattı diye oradan ulaşın ve durumunuzu anlatın eminim yardımcı olacaklardır.Lütfen cesaretlenip ortalığa çıkmayın lütfen:dua:

Çünkü davanın görulecegi adliyede memurum ve davaya bakacak hakimim bana yol gösterdi. Ben korkuyordum o beni cesaretlendirdi ve rota cizdi ancak avukat sonradan taraf degistirdi cunku esimin de cevresi genis. Hakimim de daha fazla mudahil olamiyor sonucta davaya bakacak. Adliye kucuk oldugu icin davayi kendisine dusurtebiliyor. Fake degilim. Bu kadar şeyi uydurmam icin yatılı olarak psikolojik tedavi gormem gerekir. Allah kimseye vermesin. Belki cok buyuk konustum. Başa gelince hele de kucuk bebegi olunca insan cok pasif kalabiliyor.
Ben aslında size fake demedim ilk konunuza da inandım sadece baskılardan böyle bi konu açtınız diye düşündüm çünkü açıkçası kendinize o kadar işkence eden biri için "hala çok aşığız" diye talihsiz bi cümle kurmuştunuz önceki konunuzda. Bu bende direk sizin asla boşanamayacağınız imajını oluşturdu. Bi de akabinde bu şekilde "boşanamıyorum" diye bi başlık açınca taşlar kafamda bu doğrultuda oturdu. Uzun süredir kk üyesiyim ve bdv de bu tarz baskılardan boşanıyorum diyen insanları oyalayıp konuyu yarım bırakıp kaçan.. bikaç ay sonra da tekrar eşimin ısrarlarına dayanamayıp eve döndüm yine dayak yedim işkence gördüm diyen çok kişi gördüm. Neyse şimdi bu makul açıklamayla havada kalan sorularım da cevap bulmuş oldu. Özel mesaj atıp daha detaylı bilgi verecek kadar da fikirlerimi önemsediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim :KK200:
Umarım kendinize uygun bi çıkış yolu bulursunuz. Ama madem bu kadar tehlikeli bi insan var karşınızda kaçıp saklanıcak kadar, yerinizin öğrenilmesini istemeyecek kadar, unutmayın ki bu adam çocuğunuzun babası, size uzlaşmayı öneriyorum bu adamla (adam da demek istemiyorum bu rezile ama!) , çünkü illaki o mahkeme sürecinde de karşı karşıya gelmek zorunda kalacaksınız, çocuk için de ileride iletişim kurmak zorunda kalacaksınız. O yüzden kaçıp saklanmak çok geçici bi çözüm diye düşünüyorum. Anlaşmalı boşanmayı teklif etmenizi öneriyorum. Bebeğiniz 9 aylık olmuş zaten daha ne kadar ücretsiz izinde kalacaksınızki? yıllarca kalabileceğinizi düşünmüyorum. Bi şekilde işe de döneceksiniz sonra tayin isteyeceksiniz vs. onlar tamam ama illaki oraya gideceksiniz. Eğer çok uzak değilseniz bi günlüğüne gidip tekrar bi avukat ayarlayıp işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Adliyenin önünde nöbet tutacak halleri yok. Sonra saklandığınız yere geri dönersiniz. Bilemiyorum ama bana direk pes edip boşanamıyorum demeniz çok saçma gözüküyo hala. Bakın burada avukat arkadaş da size yardımcı olmak istedi ( WOMAN WOMAN ) ulaşın kendisine beraber bi çözüm bulunacaktır. Böyle kaçıp saklanarak nereye kadar?

Adliye 5 te kapanmıyor mu nasıl akşam 7 ye kadar çalışıyor bu konuda çok tutarsızlık var ama hadi hayırlısı inşallah fakedir

Ben aslında size fake demedim ilk konunuza da inandım sadece baskılardan böyle bi konu açtınız diye düşündüm çünkü açıkçası kendinize o kadar işkence eden biri için "hala çok aşığız" diye talihsiz bi cümle kurmuştunuz önceki konunuzda. Bu bende direk sizin asla boşanamayacağınız imajını oluşturdu. Bi de akabinde bu şekilde "boşanamıyorum" diye bi başlık açınca taşlar kafamda bu doğrultuda oturdu. Uzun süredir kk üyesiyim ve bdv de bu tarz baskılardan boşanıyorum diyen insanları oyalayıp konuyu yarım bırakıp kaçan.. bikaç ay sonra da tekrar eşimin ısrarlarına dayanamayıp eve döndüm yine dayak yedim işkence gördüm diyen çok kişi gördüm. Neyse şimdi bu makul açıklamayla havada kalan sorularım da cevap bulmuş oldu. Özel mesaj atıp daha detaylı bilgi verecek kadar da fikirlerimi önemsediğiniz için de ayrıca teşekkür ederim :KK200:
Umarım kendinize uygun bi çıkış yolu bulursunuz. Ama madem bu kadar tehlikeli bi insan var karşınızda kaçıp saklanıcak kadar, yerinizin öğrenilmesini istemeyecek kadar, unutmayın ki bu adam çocuğunuzun babası, size uzlaşmayı öneriyorum bu adamla (adam da demek istemiyorum bu rezile ama!) , çünkü illaki o mahkeme sürecinde de karşı karşıya gelmek zorunda kalacaksınız, çocuk için de ileride iletişim kurmak zorunda kalacaksınız. O yüzden kaçıp saklanmak çok geçici bi çözüm diye düşünüyorum. Anlaşmalı boşanmayı teklif etmenizi öneriyorum. Bebeğiniz 9 aylık olmuş zaten daha ne kadar ücretsiz izinde kalacaksınızki? yıllarca kalabileceğinizi düşünmüyorum. Bi şekilde işe de döneceksiniz sonra tayin isteyeceksiniz vs. onlar tamam ama illaki oraya gideceksiniz. Eğer çok uzak değilseniz bi günlüğüne gidip tekrar bi avukat ayarlayıp işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Adliyenin önünde nöbet tutacak halleri yok. Sonra saklandığınız yere geri dönersiniz. Bilemiyorum ama bana direk pes edip boşanamıyorum demeniz çok saçma gözüküyo hala. Bakın burada avukat arkadaş da size yardımcı olmak istedi ( WOMAN WOMAN ) ulaşın kendisine beraber bi çözüm bulunacaktır. Böyle kaçıp saklanarak nereye kadar?
Konu sahibi bana ulasti, gorusuyoruz

Korku filmi gibi bir konu cok zor durumun sıgınma evine gitmelisin önce izini kaybettirip munkunse yurt disina kacmalisin bu aile pesini bırakmaz

Adliye 5 te kapanmıyor mu nasıl akşam 7 ye kadar çalışıyor bu konuda çok tutarsızlık var ama hadi hayırlısı inşallah fakedir

kapansa da mesaiye kalmis olabilir, arsiv evrak vb isler icin haftaici genelde yediye kadar mesai koyabiliyolar.vatandas alinmaz iceri ama personel calisir

kapansa da mesaiye kalmis olabilir, arsiv evrak vb isler icin haftaici genelde yediye kadar mesai koyabiliyolar.vatandas alinmaz iceri ama personel calisir
Ne bilim hangi devlet memuru sabah 6 dan akşam 7 yenkadar çalışır ki anlamadım

Ne bilim hangi devlet memuru sabah 6 dan akşam 7 yenkadar çalışır ki anlamadım

gece 12 ye kadar calistigim oldu, sabaha karsi 4 e kadar calisan arkadaslarim oldu.
ama sabah altiyi ben de ilk kez duydum gece yarisina kadar zorunlu mesai koyan sabah altiya da koyar heralde. :deli:

gece 12 ye kadar calistigim oldu, sabaha karsi 4 e kadar calisan arkadaslarim oldu.
ama sabah altiyi ben de ilk kez duydum gece yarisina kadar zorunlu mesai koyan sabah altiya da koyar heralde. :deli:
Biraz abartı da var zaten konu sahibinin psikolojik durumundan dolayı hala çok aşığız gibi söylemler de var umarım inşallah abartmadır hatta uydurmadır fakedir inanasım gelmiyor gün içinde aklıma geliyor bu durum ben çok etkilendim gerçekten

Biraz abartı da var zaten konu sahibinin psikolojik durumundan dolayı hala çok aşığız gibi söylemler de var umarım inşallah abartmadır hatta uydurmadır fakedir inanasım gelmiyor gün içinde aklıma geliyor bu durum ben çok etkilendim gerçekten

konu sagibi alintiladigi konuyu actiginda okumustum, o yuzden cok sevindim ben bu konuyu gorunce sonunda kurtuluyo diye. ara ara aklima geliyodu napti acaba diye.

insallah bi yol cizer kendine kurtulur, akillari zorlayan bi hikaye maalesef.

psikolojik durumu da saglikli olmayabilir elbette yasadiklari cok zor, asigiz diye o yuzde demis olabilir.

Dip not gecmek istedim kadrolu isci arkadaslarim firinda sabah ezanla baslarmis. Ama memura yaptirilirmiydi bilmiyorum

Şimdi benim merak ettiğim bir noktada var. Karşı taraf anlaşmalı boşanmaya razı ? Peki siz ne istiyorsunuz. Öyle iki eli yağlı kara bir aileden kurtulma şansın varsa niye bunu tepiyorsun ?
Yaptıkları yanına kalmasın yazmışsın ama önemli olan onun acı çekmesi mi senin kurtulman mı ?
Arada bir bebek olduğu için tabi ki bir bağınız olacak. Sonuçta evliliğiniz en başından beri sorunlarla doluymuş. Çocuğunda bu durumdan etkilenmesi kaçınılmaz yani en az hasarla kurtulmaya bırakın. Önemli olan intikam almak değil, huzura kavuşmak olmalı.
Son olarak eski eşinizin güvenliğinizi tehtit ettiğini ispatlayacak delilleriniz varsa yasal olarak iş yeri değiştirme hakkınız var. Allahtan yardım dileyin. İnşallah bu zor günleriniz geride kalır.

Allahım neler okudum ben öyle . Allah yardımcın olsun seninde yavrununda . Şuan avukat olmayı sana yardımcı olmayı yanında olmayı öyle çok isterdim ki . O pislikler de kendi pisliklerinde boğulsunlar inşallah peşinize düşmeye halleri kalmaz inşallah. Nasıl insanlar ya bunlar bir insanın hayatını nasıl bu kadar zehir ederler . Yazık gerçekten söylenecek çok şey var aslında ama hangi birini söyliyim ki

X