Cenaze durumu

ya aslında şöyle, ben zor bir ilişki yaşadım ve bir sene önce kurtuldum resmen. Sonrasında karşıma çıkan kafama yatan insanlara şans verdim, kimseye tam ısınamadım. Bu çocuk hariç.
O zaman bosverin,arar sorarsa okey,ama beklentide olmayin bence. Uc gunluk dunyada uc gundur tanidiginiz insan icin kendinizi strese sokmayin

Şimdi yorumlardan anladığım kadarıyla yazmamam daha iyi olacak. Ya beni suçlarsa yanımda olmadın diye? Böyle insanlar var. O gelmeden ayrılmayı bile düşündüm ama olmaz ya sanki.
Ne alaka diyebilirsiniz ama yay erkeği kendisi :KK43:

Sonuçta babanne yani yaşlı insan, eğer toruna bakıp büyütmediyse, 10 gün üzülüp telefona bakmamak icin uzun bir süre bilemedim. Aslinda bu gibi durumlarda, insan daha cok destek bekler yakınlarından.
Ayrica yatarken fln hic telefonu eline almıyor mu anlamadim. Uyumadan once arayip hal hatır sorabilir. Bence yarin bi arayın bakalim ne tepki verecek, (nasılsın merak ettim iyimisin gibi)

Son düzenleme:
Arkadaşlar sosyal medya ismi vermek yasak mı bilmiyorum ama birinde doğum gününüz olduğunda bildirim gidiyor. Kapatsam mı bakalım bildirim gitmeden hatırlayacak mı

Sonuçta babanne yani yaşlı insan, eğer toruna bakıp büyütmediyse, 10 gün üzülüp telefona bakmamak icin uzun bir süre bilemedim yani. Aslinda bu gibi durumlarda, insan daha cok destek bekler yakınlarından.
Ayrica yatarken fln hic telefonu eline almıyor mu anlamadim. Uyumadan once arayip hal hatır sorabilir. Bence yarin bi arayın bakalim ne tepki verecek, (nasılsın merak ettim iyimisin gibi)
Şimdi şöyle, çocuğun babası da yok. Dört sene önce kaybetmişler. Babaanne bayağı yaşlıydı yüz yaşını geçmiş, çocuğun annesi bakıyordu babaanneye

Erkeklerin anlayamadığı bir şey var aslında. Biz bir şeye tepki verdiğimiz zaman o tepkiyi o anki duruma verilmiş bir tepki zannediyorlar. Oysa ki bunun birikmiş durumlarla alakalı bir tepki olduğunu anlayamıyorlar nedense

Şimdi şöyle, çocuğun babası da yok. Dört sene önce kaybetmişler. Babaanne bayağı yaşlıydı yüz yaşını geçmiş, çocuğun annesi bakıyordu babaanneye
Simdi pandemiden dolayi cenazelerde gelen giden durumu nasıl oluyor bilemiyorum ben hic bir yere gitmediğim için, ama yuz yasini geçmiş kadının vefatına cok sasirip üzülmemislerdir muhtemelen. Bence siz bir arayıp sorun, zor zamanımda hic aramayıp sormadın diyebilir

sımdı o genc erkek cenaze sahıplerı kendılerı ıster ıstemez ısı gucu kosusturması vardır bırde turkıyeye gıttıgınde herkes merak edıyordur onu lafa tutuyorlardır adamın suan bulundugu ortamdan dolayı eskısı gıbı yazamaması arayıp soramaması normal

bırde beklentıye gırmıssınız unutmus olabılır sız beklentıye gırmeyın hatırlarsa ne ala yoksa da suan ozel bır durum oldugu ıcın anlayıs gostermenız daha guzel olur

Ona şey dedim "yazma dersen onu bile yaparım yeter ki iyi ol" tek dediği "olaylar yatışsın konuşuruz"
aa bunu yenı gordum
ne demek olaylar yatıssın konusuruz hayır olay mı var allah rahmet eylesın annanesı vefat etmıs sadece yatısacak bırsey yok eger zombılesmıyorlarsa

yok canım ya aklına neler getırıyorsun ıyıyım sıkıntı yok basım kalabalık yerım rahat degıl konusuruz demıyor da

aa bunu yenı gordum
ne demek olaylar yatıssın konusuruz hayır olay mı var allah rahmet eylesın annanesı vefat etmıs sadece yatısacak bırsey yok eger zombılesmıyorlarsa

yok canım ya aklına neler getırıyorsun ıyıyım sıkıntı yok basım kalabalık yerım rahat degıl konusuruz demıyor da
Hah işte ben de bunu diyorum. Hani sanki durumu kabullenmek zorundayım gibi bir şey çıkmış. Oradayken bırakmayı düşündüm ama ya döndüğünde düzelirse boşuna ayrılmış olursam diye korkuyorum. Gerçi siz antepliydiniz galiba O da size yakın bir yerden, ailesi aşırı kalabalık. Acaba bundan mı?

Erkeklerin anlayamadığı bir şey var aslında. Biz bir şeye tepki verdiğimiz zaman o tepkiyi o anki duruma verilmiş bir tepki zannediyorlar. Oysa ki bunun birikmiş durumlarla alakalı bir tepki olduğunu anlayamıyorlar nedense
Sevmeyen erkekler oyle saniyor. Seven erkek neye kızıp kızmadıgımızı anlıyor. Zaten o seviyeye getirmiyor genelde seven insanlar.
Ben ara veya yaz bekleme diyorum.
Bu cocuk olumsuz ogren kurtul, bı de sucu sana atarsa sonunda aramadın etmedin dıye oturup bir de ona uzuleceksın kı yalan bir bahane olacak o da.

Sevmeyen erkekler oyle saniyor. Seven erkek neye kızıp kızmadıgımızı anlıyor. Zaten o seviyeye getirmiyor genelde seven insanlar.
Ben ara veya yaz bekleme diyorum.
Bu cocuk olumsuz ogren kurtul, bı de sucu sana atarsa sonunda aramadın etmedin dıye oturup bir de ona uzuleceksın kı yalan bir bahane olacak o da.
Mesaj attım X nasılsın konuşalım mı biraz diye.

Daha uyanmadı herhalde bilmiyorum
Dün gece mesajımın üzerine görüntülü aradı konuştuk biraz
İçime sinmeyen bir şeyler var ama bilemiyorum arkadaşlar. Neyse bu güzel günü onları düşünerek mahvetmeyeceğim 😎

Aynen doğum günlerinin güzelliğine inanırım ben de, zaten seni mutsuz eden bir adamsa uzak dursun. Sonra gelişmeler olursa yaz. Doğum günün kutlu olsun bu arada güzel terazi :KK54:

X