Eşle Bütün Planlara Dahil Olan Kayınbirader ve Elti

Zeynep öncelikle sakin ol eşyalarınıda toplama. Rahatsız olan sensin çok istiyorsa sen gidebilirsin de. Sakın taviz verme konuşma açıklama yapma. Sakin ol sen bilirsin de nasıl istersen de. Kaçan kovalanır psikolojisi bak sakın açıklama yapma anlatmaya çalışma. Cevapta verme.

Ay neler oldu protokoller falan 😱 tüm sayfaları okuyamadım cok fazla sayfa var. Biri özet geçebilir mi bana? En son tatil konusunda kavga edip konuyu kapatıp küsmüşlerdi. Noldu da iş boşanma protokolüne geldi?

Eşiniz çok fevri davranıyor. Alt tarafı başbaşa ailecek tatile gideceksiniz. Boşanmaya kadar gelmesi çok saçma. İleride çok pişman olacak.
Eltimi aramam çok büyük hataymış onun benden gizli plan yapması arkamdan iş çevirmesi, eltimin yalana ortak olması, bi de onları Zeynebin haber yok söylemeyin dye uyarması falan bunlar basit hataymış heralde. Benim aramam çok çok çok büyük hataymış ailesine çok ayıp etmişim. Bana yapılan ayıp değil zaten 😂

Eltimi aramam çok büyük hataymış onun benden gizli plan yapması arkamdan iş çevirmesi, eltimin yalana ortak olması, bi de onları Zeynebin haber yok söylemeyin dye uyarması falan bunlar basit hataymış heralde. Benim aramam çok çok çok büyük hataymış ailesine çok ayıp etmişim. Bana yapılan ayıp değil zaten 😂
Ay eltinle arkadaş gibi dertleşmişsin ne var bunda ya

Zeynep öncelikle sakin ol eşyalarınıda toplama. Rahatsız olan sensin çok istiyorsa sen gidebilirsin de. Sakın taviz verme konuşma açıklama yapma. Sakin ol sen bilirsin de nasıl istersen de. Kaçan kovalanır psikolojisi bak sakın açıklama yapma anlatmaya çalışma. Cevapta verme.
Bi valiz hazırladım gidebilecek kadar. Ben sen git evden dedim ben gitmicem sen gidiceksin dedim müsade et eşyalarımı almam için birkaç gün git dedim gitmiyorum hemen yarın topla eşyalarını git dedi

Ay neler oldu protokoller falan 😱 tüm sayfaları okuyamadım cok fazla sayfa var. Biri özet geçebilir mi bana? En son tatil konusunda kavga edip konuyu kapatıp küsmüşlerdi. Noldu da iş boşanma protokolüne geldi?
Eşi eve gelmiş topla eşyalarını git demiş

Ay eltinle arkadaş gibi dertleşmişsin ne var bunda ya
Ben de az değilim dicem ama istediği olcak suçlu hissettirmeye çalışıyo. Kıza benle romantik tatil planlarken o yine sizi kattı dedim abisi ile benzer bi olay olmuş benden dolayı trip atmış abisi senin haberin var mı dedim. Yapışık ikiz mi bunlar dedim zaten 7 24 birlikteler insan bari tatilde ayrı kalamaz mı ya dedim ama bence kötü şeyler değil bunlar gerçekler

Ben de az değilim dicem ama istediği olcak suçlu hissettirmeye çalışıyo. Kıza benle romantik tatil planlarken o yine sizi kattı dedim abisi ile benzer bi olay olmuş benden dolayı trip atmış abisi senin haberin var mı dedim. Yapışık ikiz mi bunlar dedim zaten 7 24 birlikteler insan bari tatilde ayrı kalamaz mı ya dedim ama bence kötü şeyler değil bunlar gerçekler
Evet gerçekler zaten de herkes gerçeklerle yüzleşemiyor malesef eltinizre sizi kıskanıyor olmalı hemen yetiştirmiş

Sana emrivaki yapmaları, kendilerinin kafasına göre plan yapması çok dogru zaten. Eltinin hemen yetıstırmesı de ayrı garip. Ailesi seni hıc aramadı mı noluyo dıye

Bunlarda birşey yokkı. Bunları eşine abisine de söyleyebılırsın. Normal bırsey. Bıraz dert yanma gıbı olmuş sadece

Sana emrivaki yapmaları, kendilerinin kafasına göre plan yapması çok dogru zaten. Eltinin hemen yetıstırmesı de ayrı garip. Ailesi seni hıc aramadı mı noluyo dıye
Yok annemlerle konuştum bir daha seni kimse evine almıcak zeynebi de aramıcaksın dedim bundan sonra sen yoksun onlar için falan demişti aramadılar yani detay bildiklerini sanmıyorum eltim belki anlatmıştır ama bilrmiyorum

Zeynep daha ne diye muhatap oluyorsun protokol senin icin uygun mu vs vs diye. Adam seni evden kovmuş resmen. Sen hala insanlik yapıyorsun. Anlamaz..
Ya çekişmeli istemiyorum bi tanıdığımızın 10 sene sürdü ya saçma sapan bi hakim yüzünden. En iyi ihtimalle 1 sene sürer diyor o avukat arkadaşım. Tanık buluncak şiddetli geçimsizlik ispatlancak birsürü iş boşanma için ayrı dava altın ev eşyası için ayrı. en iyisi anlaşmalı sizin için diyor.

X