EVLİLİKTE TAPU SORUNU

kesinlikle ayril, evlilik bu degil.

Pardon da satılan ev annesinin evi simdi benim evim var bosandım yeniden evlenirken bu evis satıp merkezi yerden ev alacağım zaman adamın üstüne mi yapcağım? Kendinizde herseyi nasıl hak görüyorsunuz? 40 bin tl para değil eklemeyin hak da iddaa etmeyin insanların belki disinswn tırnağından ayırtıp aldığı evde nasıl hak iddaaa ediyorsunuz? İnsanın vicdan terazisi adaletten saşmamalı

Nişanlın tazminat davasını kaybetse bile tazminatı ödediğini müddetçe evin nişanlının elinden alınması diye bir şey söz konusu olmaz ki. Ödemezse zaten banka hesaplarına falan da haciz koyulabilir kredi kartları bile çalışmaz. Yani her türlü ödemek zorunda zaten tazminatı. Evin tapusunu vermemek için bu bir bahane olamaz. Ama zaten nişanlının annesininmiş eski evde yeni evi de onun üstüne yapmaları gayet doğal geldi bana. He eski evi de oğlu aldıysa dediğim gibi bu bir bahane olamaz

Neden 40 bin verdiniz ki ?
çok saçma olmuş
Kayınvalidenin başka çocuğu yok mu ?
o evde onların da hakkı vardır
Neden sadece sizin eşinize versin ki evi...

eğer yalan söylemişse nişanlınız evet yalan söylediği için hatalı neyse onu söylemeliydi
Ama ev konusunda haksızsınız...

Yani ev annenin üstüne tekrar onun üstüne olması kadar mantıklı bir şey var mı.
ve daha evlenmeden siz bu kavgalara girdiyseniz bilemeyecem yani gerçekten nişanlınızı seviyor musunuz siz cidden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…