EVLİLİKTE TAPU SORUNU

Sana benim gibi bir görümce gerek, bizim büyük gelin de senin gibiydi, utanmasa tüm mülkleri üstüne istiyordu dün dımdızlak geldiği köy evini unutmuş gibi, o evleri, arsaları çeyiz sandığından getirmiş gibi tavırları vardı. Şimdi mülklerimizin hiçbirine adım bile atamıyor, atsa yine saldırırım. Adamı yerlerrrr Muyittin yerler, babanın evindenden çantanda mı getirdin?

Sana benim gibi bir görümce gerek, bizim büyük gelin de senin gibiydi, utanmasa tüm mülkü üstüne istiyordu dün dımdızlak geldiği köy evini unutmuş gibi, o evleri, arsaları çeyiz sandığından getirmiş gibi tavırları vardı. Şimdi mülklerimizin hiçbirine adım bile atamıyor, atsa yine saldırırım. Adamı yerlerrrr Muyittin yerler, babanın evindenden çantanda mı getirdin?
ha ha ha çoğu aynı galiba bu gelinlerin.benim yengem ilkokul mezunu dayım hukukçu.evlenirken bir çöp getirmedi.sıfır da malı var ailesinden .dedem apartman verdi dükkanlar arsalar verdi bizden kaçırıp.daha demez mi içi beni dışı sizi yakar ne mal var ki şurada diye. :KK45: :KK53:

İsim vermek yasak değildir umarım ama bu ısrarla boşanmak istemeyen iki gündür konu açan hanımefendi sanırım
İsim vermek doğru olmaz bence de ama, dürüst olayım bir konu ile benzer noktalar yakalamadım değil. Hangi konu olduğunu hatırlamıyorum şu an inanın. 😊 ama belki de sizin dediğiniz gibidir.
İkinci üyelik alanın üyelikleri iptal edilmiyor mu
Aslında 2. Üyelik kurallarına uyulursa iptal edilmiyor. Mesela 2. Üyeliği ile diğer üyeliğinin konusuna yazması yasak. Zırt pırt üyelik alması, sürekli aynı konuları açması da yasak diye biliyorum. Ama bunlar yoksa üyelik alabilir sanırım.

Kazen bey müdahele ettiyse , tabi meselenin 2. Üyelikle ilgili olduğunu varsayarak konuşuyorum, muhtemelen falsolu bir hareketi oldu üyenin. Yakında çıkar kokusu muhtemelen 🙈

İsim vermek doğru olmaz bence de ama, dürüst olayım bir konu ile benzer noktalar yakalamadım değil. Hangi konu olduğunu hatırlamıyorum şu an inanın. 😊 ama belki de sizin dediğiniz gibidir.

Aslında 2. Üyelik kurallarına uyulursa iptal edilmiyor. Mesela 2. Üyeliği ile diğer üyeliğinin konusuna yazması yasak. Zırt pırt üyelik alması, sürekli aynı konuları açması da yasak diye biliyorum. Ama bunlar yoksa üyelik alabilir sanırım.

Kazen bey müdahele ettiyse , tabi meselenin 2. Üyelikle ilgili olduğunu varsayarak konuşuyorum, muhtemelen falsolu bir hareketi oldu üyenin. Yakında çıkar kokusu muhtemelen 🙈
Ay lütfen kokusu varsa çıksın, ben çok merak ediyorum böyle şeyleri🤣

Insan evlilik yoluna ya kocama bisey olursa ortada dimdizlar kalirim diye baslar mi yahu ? Maksat o degil yanii.Siizii gidiii siziiiii😁

Ayrica bildirim gidip konu sahibi hortlatilan ilk mesaji okuyup gitmis.Buyrunn sohbete😁

Sizin o ev üzerinde hicbir hakkınız yok zaten ( verdiğiniz 40.000 tl haricinde) devir kötü ne nisanliniza ne ailesine kizamadim belki kisa zamanda boşanacaksiniz ve ev uzerinden hak iddia edeceksiniz. Annesi kendi emegi ile aldığı evde sizin payiniz olsun istememiş. Evlilikten sonra ne alirsaniz ikinizin ama öncesinde olan bir sey icin ne kavga edin ne de derdine düşün yanlis yapiyorsunuz bana göre

X