hanımlar bellonadan aldığım koltuk takımı problemlerimi nasıl cozebilirim

Niye insan kandırmaya bu kadar meraklılar parasını peşin peşin alıyorsun işini adam gibi yapsana yok teşhiri defolu ürünü bile.bile getir insanları madur et sonra da yavuz hırsız ev sahibi bastırır misali üste cik nasıl bi esnaflık nasıl bir düzen bilemiyorumm
Direk müşteri hizmetlerini muhatap al kendine canım. Bayiliklerle olmuyor çözülmüyor maalesef ;(

Direk müşteri hizmetlerini muhatap al kendine canım. Bayiliklerle olmuyor çözülmüyor maalesef ;(
Artık oyLe olacak gibi. Bayii ile görüştük son kez adamlar binbir özurle yeni 3 lu koltugu hafta sonuna kadar getireceğiz dediler. Getirdi getirdi getirmezse ihtarnameler mahkemeler bizi bekleyecek gibi görünüyor..

Yalnız süreci bilmiyorum birazda uzun bir süreç gibi. Google a bellona dolandiryor yazdım neler neler çıktı. Umarım, zarara uğramam daha fazla

Yalnız süreci bilmiyorum birazda uzun bir süreç gibi. Google a bellona dolandiryor yazdım neler neler çıktı. Umarım, zarara uğramam daha fazla
Oysa çokta göz önünde olan bir firma :KK43: Yani ilk aklıma gelen isimlerden biri, bellona, istikbal vb. İnşallah dedikleri gibi getirirler canım...

Oysa çokta göz önünde olan bir firma :KK43: Yani ilk aklıma gelen isimlerden biri, bellona, istikbal vb. İnşallah dedikleri gibi getirirler canım...
Çok göz önünde çok reklam yapıyorlar her yerde üç beş şubeleri var o yüzden de nasılsa çok müşteriniz var diyerek bu kadar geniş olabiliyorlar
şikayet var a baktım internete baktım dünya şikayet var haklarında çok büyüdükleri için burunları da büyümüş ve artık insanları umursamıyorlar

Allah ev kuran düğün alışverişi yapanlara kolaylık versin... ortalık s.refsiz dolu...

Hanımlar son durum bayii cmsrtesi ürünün geldiğini teslimatının yapılacağını söyledi bakalım bekliyorum hala gelmezse pazartesi artık hiç ugrasmayacam direk notere gidip ihtarname çekecem

Hanimlar nihayet koltuk takımımın eksik 3 lüsü geldi ama bu seferde ufak krlentlerin ve sırt yastığının kılıfları yok. İyice zıvanadan çıktı bu iş. Eşim uğraşmayalım davalar 2 yıl sürer bu kadar bekledik az daha bekleyelim diyor ben koltuklardan soğudum yok o yok yok kılıf eksik iyice bunaldım iki ayı geçti. Bi akıl verin ne yapayim

X