Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Ewet bugun ewimde sakindim derslerimizi yaotik yemeklerimizi yaptik yikandik ojelerimizi surduk kizim da kuafore gelmek istedi onuda yarin kuafore ekledim hersey yolunda....ewde olunca yemekleri de yapinca cok saglikli bir gun gecirdim

Sabah klasik kahwalti
Kahwe
1lt su
2 kayisi
Aksam mantar kofte brokoli 1 serwis tabagina azar azar aldim ekmeksiz yedim
Kahwe
1 lt su kapanis

Ewet bugun ewimde sakindim derslerimizi yaotik yemeklerimizi yaptik yikandik ojelerimizi surduk kizim da kuafore gelmek istedi onuda yarin kuafore ekledim hersey yolunda....ewde olunca yemekleri de yapinca cok saglikli bir gun gecirdim

Sabah klasik kahwalti
Kahwe
1lt su
2 kayisi
Aksam mantar kofte brokoli 1 serwis tabagina azar azar aldim ekmeksiz yedim
Kahwe
1 lt su kapanis
Suyu biraz daha arttirsan iyi olacak bence en az 3 lt yap

Saolasin canim benim yemiyorum daha dogrusu artik midem yemekleri kabul etmemeye basladi sporu abarttim artik durdum spor yapamiyorum
Canım seninki sağlıklı bir yontem değil yemeden olur mu? Yapma bunu kendine zaten veriyorsun kilo verince daha da vermek adına yememeye başladın sonra da mide iyice küçüldü hic gerek yok bunlara

Canım seninki sağlıklı bir yontem değil yemeden olur mu? Yapma bunu kendine zaten veriyorsun kilo verince daha da vermek adına yememeye başladın sonra da mide iyice küçüldü hic gerek yok bunlara
Maalesef dun annem geldi beni bir gordu iglik atti kadin ne oldun sen diye uzun zamandir gorusmemistik yuz yuze gormemisti cunku cocuk gibi sunuda ye bunuda ye israr edip durdular esimle annem doktora kontrole gidicem insallah asim var sali gunu 2.asiyi olucam

Kızlar bende yazmaya çalışılan düzenli inşallah budefa da aksilik çıkmaz tekrar 🤗😂
Sabah
sucuklu yumurta bir dilim çavdar ekmeği
Çay
Çok az pekmez

Evdeki işlerden dolayı ögleyi geç yedim sahada birşey yiyemedim

Öğlen dediğimde saat 5 ti aç karnına detox çayı
Bir bardak su
Fırında zeytinyağlı patlıcan kabak kızartması
Bir dilim ekmek
Ve çay

Birkaç gündür bir arkadaşla yürüyüş yapıyoruz kızları da alıp iyi geliyor 12 bin adım falan atıyorum baya gün boyu koşuşturmaca bu tempoda nekadar devam edebilicem bakalım

Selamün aleyküm kızlar gelemed.kac zamandır nasılsınız kız rahatsızlandı bayadir onla uğraşıyorum acillik falan olduk yine enfeksiyon geçirdi ama kanda çıktı bu defa bende tuvalete alıştıra yım belki bu enfeksiyon sorununu çözerim dedim habire tuvalete git gel baya yordu beni 🤗 alıştı çok şükür yarım kilo kadar aldm ama reglimde sorun oldu stresten galiba kız çok üzdü hastalanınca 20 gün kadar uzadı ramazan sonu olmam gerekirken daha yeni am oda çok azdı bir sorun var galiba yada stresten oldu anlamadm
Kızın nasıl oldu daha iyidir inşallah canım
Ficanscim 75 e geri donmussun cnm cok guzel
Evet adacım teşekkür ederim devam edebilirim inşallah canım
Maşallah 5 kiloyu 2 haftada verdin nerdeyseeee büyük başarı ben de bundan istiyorummm 😪

Verirsin sen de canım,çok teşekkür ederim
Gecen hafta 69.97
Bu hafta 69.90
Korumuşsun bu sefer ne güzel haftaya da verirsin canım
Teşekkür ederim canım
Dün en son 70 dim bir kilo daha gitmis canim 60 olmusum ama artik bu son tansiyon problemim basladi buyuk 8 kucuk 6 cikiyor 2 gündür
Harikasın canım ama sağlığına dikkat et günlük Alman gereken gıdayı al
Bugün benim de tansiyonum düşüktü 9 a 6 olmuş bayılacaktım neredeyse benimki kilodan değil de cok fena oldum ama
Geçmiş olsun canım
Kızlar bende yazmaya çalışılan düzenli inşallah budefa da aksilik çıkmaz tekrar 🤗😂
Sabah
sucuklu yumurta bir dilim çavdar ekmeği
Çay
Çok az pekmez

Evdeki işlerden dolayı ögleyi geç yedim sahada birşey yiyemedim

Öğlen dediğimde saat 5 ti aç karnına detox çayı
Bir bardak su
Fırında zeytinyağlı patlıcan kabak kızartması
Bir dilim ekmek
Ve çay

Birkaç gündür bir arkadaşla yürüyüş yapıyoruz kızları da alıp iyi geliyor 12 bin adım falan atıyorum baya gün boyu koşuşturmaca bu tempoda nekadar devam edebilicem bakalım
Düzenli yazmak gerçekten faydalı oluyor canım gelmeye çalış inşallah

Kızın nasıl oldu daha iyidir inşallah canım

Evet adacım teşekkür ederim devam edebilirim inşallah canım

Verirsin sen de canım,çok teşekkür ederim

Korumuşsun bu sefer ne güzel haftaya da verirsin canım

Teşekkür ederim canım

Harikasın canım ama sağlığına dikkat et günlük Alman gereken gıdayı al

Geçmiş olsun canım

Düzenli yazmak gerçekten faydalı oluyor canım gelmeye çalış inşallah
Sende güzel vermişsin tebrik ederim 🤗 kız iyi çok şükür kimyon gazını söktü ikigün verdim sık sık enfeksiyon da geçti gibi gelmezse geri

Kahvaltı sucuklu yumurta salata peynir zeytin yarım dilim ekmek ev yapımı çilekli dondurma
Akşam ekmek arası salçalı sosis patates püresi salata sütlaç
Türk kahvesi
Gene cozutmam inşallah midem kazınıyor

X