Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Bendeki yoğunluk hep aynı canım çocuklar büyüyene kadar benim askerlik bitmez bu süreçte Allah bana güç kuvvet sabır versin 🤲🤲
Size de iyi tatiller eşinin tükkan kapalı mı oluyor bu bir ay içinde
canım yaa Allah güç versin sana.
ağır işçilik seninki.
kolay mı.

tükkan kapalı değil.
2 dükkan var .
3 ortak .
her dükkanda da çalışanlar var . 2 şer çalışan var .
eşimin olmadığı günlerde de tükkan açık .
ama ortaklardan eşim büyükbaş baktığından sadece büyükbaş müşterilerini başka tükkanlara yönlendirmesi gerekiyor . geçen yıl da öyle yapmıştı.
tek o şey var .

Cok lezzetli oluyor mercimek ekmegi cokda saglikli Safransari yapmisti benden ondan gordum yapmistim benimki kabarmamaisti ama tadi guzel oluyor
Tadını eşim de ben de beğendik. Kabardı benimki canım..
Topikçe İF yapıyoruz hadi hayırlısı,güzel sonuç alacaksın bence
Mercimek ekmeği değil de krebini yapmıştı galiba Safransari Safransari ,sen yaparsan tarifini fotosunu atarsın canım
Aynen ifçiyiz hepimiz.insallah yarar canım.Yok ekmeğini de yaptı safran ondan duydum ben ilk.Telden girdim resim sonra atarım canım.Güzel oldu ama..
Afiyet olsun bakalim nasil olacak komple if ci olmusuz
Evet ifçi olduk komple 😅😅

Selam kızlar
Bugün tüm günüm ilişik kesme yeniden eski işyerine başlama işlemleriyle geçti. Öldüm yorgunluktan. 9000 adım atmışım..
Sabah
Filtre kahve içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı
Öglen
Taze fasulye
2 kk peynir
1 dilim mercimek ekmeği
Kefir

Akşam
6 kaşık Yeşil mercimek yemeği
Salata
2 kaşık makarna(çorba vermişti onun yerine yedim.)

Tadını eşim de ben de beğendik. Kabardı benimki canım..

Aynen ifçiyiz hepimiz.insallah yarar canım.Yok ekmeğini de yaptı safran ondan duydum ben ilk.Telden girdim resim sonra atarım canım.Güzel oldu ama..

Evet ifçi olduk komple 😅😅
Bir daha deniycem yarin canim mercimek ekmegini

yok kuzum .hepinizi . ona ayrı yazılmıştı da ondan ben de ona yazdımdııı
Yaz kuzum yaz tabii, bakma sen onlara :63:
Selam kızlar
Bugün tüm günüm ilişik kesme yeniden eski işyerine başlama işlemleriyle geçti. Öldüm yorgunluktan. 9000 adım atmışım..
Sabah
Filtre kahve içine 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağı
Öglen
Taze fasulye
2 kk peynir
1 dilim mercimek ekmeği
Kefir

Akşam
6 kaşık Yeşil mercimek yemeği
Salata
2 kaşık makarna(çorba vermişti onun yerine yedim.)
Hayırlı olsun canım, bitmiş görevlendirmen. Darısı emeklilik işlemlerine inşallah.

Selam kizlar kosturma basladi bizim cumartesi soz war

Sabah 2 sigara boregi bir kucuk kase arpa sehriye salatasi ayakda atistirdim

Kahwe

Aksam kurkun koftesi bilirmisiniz bilmem bir ot cesiti 5 tane
2 dilim karpus

Turk kahwe 1 yesil cay

Yaz kuzum yaz tabii, bakma sen onlara :63:

Hayırlı olsun canım, bitmiş görevlendirmen. Darısı emeklilik işlemlerine inşallah.
Bu tatil fikri zaten benide mahfetti canli derler falan da bitti hergun sahillerdeyiz sanirim benim zayiflama planlarim uzadikca uzucak kisin ki gibi planli gidemiyorummo_O

Dunki menum
Sabah klasik kalhwalti tabagi yumurtasiz
Su yumurtayi yemem lazim ama nasil olacak bilmiorum

Ara kayisi turk kahwesi

Aksam taze fasulye 5..6 patates 1 dilim ekmek

Turk kahwesi
Soda
Yesilcay

Selamün aleyküm kızlar gelemed.kac zamandır nasılsınız kız rahatsızlandı bayadir onla uğraşıyorum acillik falan olduk yine enfeksiyon geçirdi ama kanda çıktı bu defa bende tuvalete alıştıra yım belki bu enfeksiyon sorununu çözerim dedim habire tuvalete git gel baya yordu beni 🤗 alıştı çok şükür yarım kilo kadar aldm ama reglimde sorun oldu stresten galiba kız çok üzdü hastalanınca 20 gün kadar uzadı ramazan sonu olmam gerekirken daha yeni am oda çok azdı bir sorun var galiba yada stresten oldu anlamadm

Bu tatil fikri zaten benide mahfetti canli derler falan da bitti hergun sahillerdeyiz sanirim benim zayiflama planlarim uzadikca uzucak kisin ki gibi planli gidemiyorummo_O
Canim tatil zayiflamak icin birebir eger otelde tatilde yapacaksaniz gittiginiz otelin acik bufesinde cesit cok olunca gozunn yoruluyor zaten salata cesitleri cok olur alternatif 1 ikincisi otelin aktivitelerine bol bol katilirsin gym oluyor otellerde animatorler jimnastik yaptirirlar oryantal
saatleri oluyor sporlar oluyor bu hareket oluyor. otellerin sahilleri oluyorya orada sabah erkenden kalkar yurursun nefis oluyor bir bakmissin donusu eksiyi görürsün. Alternatif 2 yazliga gideceksen aslinda yediklerini kontrol edebilirsin sitende yuruyebilirsin bende oyle oldu vallahi 70 e dustum alternatif kampa gideceksen kamp yuruyus yapma alnidir ben yillarca kamp yapmis biri olarak soyluyorum kamp aktiveteleri olur bol bol onlara katilabilirsin missssss

Selamün aleyküm kızlar gelemed.kac zamandır nasılsınız kız rahatsızlandı bayadir onla uğraşıyorum acillik falan olduk yine enfeksiyon geçirdi ama kanda çıktı bu defa bende tuvalete alıştıra yım belki bu enfeksiyon sorununu çözerim dedim habire tuvalete git gel baya yordu beni 🤗 alıştı çok şükür yarım kilo kadar aldm ama reglimde sorun oldu stresten galiba kız çok üzdü hastalanınca 20 gün kadar uzadı ramazan sonu olmam gerekirken daha yeni am oda çok azdı bir sorun var galiba yada stresten oldu anlamadm
Çok geçmiş olsun kızına canım, benim de bu ay hem günü baya geçti hem de çok az oldu,stresten hep

Canim tatil zayiflamak icin birebir eger otelde tatilde yapacaksaniz gittiginiz otelin acik bufesinde cesit cok olunca gozunn yoruluyor zaten salata cesitleri cok olur alternatif 1 ikincisi otelin aktivitelerine bol bol katilirsin gym oluyor otellerde animatorler jimnastik yaptirirlar oryantal
saatleri oluyor sporlar oluyor bu hareket oluyor. otellerin sahilleri oluyorya orada sabah erkenden kalkar yurursun nefis oluyor bir bakmissin donusu eksiyi görürsün. Alternatif 2 yazliga gideceksen aslinda yediklerini kontrol edebilirsin sitende yuruyebilirsin bende oyle oldu vallahi 70 e dustum alternatif kampa gideceksen kamp yuruyus yapma alnidir ben yillarca kamp yapmis biri olarak soyluyorum kamp aktiveteleri olur bol bol onlara katilabilirsin missssss
Yazlikda olucak su nisan telasi bitsin insallah pazartesiye daha umutlu baslayacagim ... cok garip bi duygu icindeyim omrum boyunca hep diyet we yemek yerken pisman olmakdan bunaldim

Oglen ispanak yemegi 1 dilim ekmek yogurt
Kahwe 1lt su
Aksam ispanak salatalik 1 dilim ekmek
3 patlican pasta
Turk kahwe kuru pasta 2 tane

Hazirlik icin koydeydik annemlerde duzen saatler sasmis durumda bakalim...

Arabamiz bozuldu koye cekici cagirdik morel sifir nisana gidene kadar cumartesiye kadar olur insallah

X