Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Günaydın kızlar...
Dün akşam
:kk77::kk77::kk77:
3 kaşık türlü
et fajita
salata
yoğurt
1 dilim tb

Bu sabah
mantarlı omlet
1 dilim tb
yeşillik domates
1 kk peynir
5 zeytin

Eski kiloma döndüm maalesef.:KK14::KK14:..ama bu listelerle güzel vermiştim .Hafta hafta uyacağım..Birtek sömestri tatilinde güvenemiyorum anneme gideceğiz afyona termale ve dönüşte de kardeşimler gelecek bize...O arada bozulur ama sonrasında yine devam...

Maşallah canım kuzuya...:nazar::nazar:

Hoşbuldum canım ben de özledim sizleri...Ama diyeti salınca koptum iyice düzen lazım ..
Sağolasın sağlıkla Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin...Çok güzel bir duygu..Eşim de emekli evet ..

Ankaradayız kızımın okulu bitene kadar..Kızım hazırlığı bitirdi 1. sınıfta ama dondurdu okulu yeniden sınava girecek dersaneye gidiyor..Bölüm aynı ama okulunu değiştirmek istiyor..Odtü ya da Bilkent istiyor..Hayırlısı inşallah..
Sen nasılsın kızçe okumaya başlamış maşallah...İş yerin nasıl memnunsundur halinden umarım...
inşallah istediği yere yerleşir kızçen .
darısı başımıza inşallah . genç emekli oldun ama ağır şartlarda çalıştın canım

taşındık artık rektörlük binasındayız . rahatım iyi çok şükür . Allah bozmasın inşallah . cümlemizinkini inşallah

Günaydın kızlar...
Dün akşam
3 kaşık türlü
et fajita
salata
yoğurt
1 dilim tb

Bu sabah
mantarlı omlet
1 dilim tb
yeşillik domates
1 kk peynir
5 zeytin

Eski kiloma döndüm maalesef.:KK14::KK14:..ama bu listelerle güzel vermiştim .Hafta hafta uyacağım..Birtek sömestri tatilinde güvenemiyorum anneme gideceğiz afyona termale ve dönüşte de kardeşimler gelecek bize...O arada bozulur ama sonrasında yine devam...
sömerstr tatiline bi şey kalmadı. sonrasında halledersin sersum . afyon da termala mi gideceksiniz

sömerstr tatiline bi şey kalmadı. sonrasında halledersin sersum . afyon da termala mi gideceksiniz
Aynen 3 hafta 1 hafta salarım sonra yine başlarım..
Evet canım biz3 yıldır aynı yere gidiyoruz villabüyük hamam ve havuzu saunası falan iyi oluyor ..Belimize boynumuza falan iyi geliyor

Selam kızlar pamuk92 ben burdan devam takipe aldım eski arkadaşlar ımı nasılsınız son zamanlardaki olumsuzluklar geçti şükür babam da iyileşti tek sıkıntı kilo veremedim aldım birde üstüne sil baştan başlıyorum hayata

Selam kızlar pamuk92 ben burdan devam takipe aldım eski arkadaşlar ımı nasılsınız son zamanlardaki olumsuzluklar geçti şükür babam da iyileşti tek sıkıntı kilo veremedim aldım birde üstüne sil baştan başlıyorum hayata
Canım benim hoş geldin. Çok merak ettim seni. Çok şükür geldin. Babana geçmiş olsun .maşallah kavuşmuş sağlığına
Sil baştan derken yeni isimden dolayı mı. Çocuklar iyi mi. Sen nasılsın. Kilo verilir sıkma canını .sağlığın yerinde olsun yeter ki

Canım hoşgeldin ...Geçmiş olsun..Önemli olan sağlık ben de aldım yine kilo veririz beraberce yine gel başlayalım..Cuma kilo başlangıç haftaya liste olsun sıkalım veririz..:KK68:

Son düzenleme:
Selammmm
Sabah
menemen
1 dilim tb
1 kk peynir
5 zeytin
yeşillik domates ve salatalık
Öğlen
3 kaşık yulaf ezmesi
yarım armut
tarçın chia tohumu
2 ceviz 1 sb süt

Bugün de rahat geçiyor çok şükür..En azından başlangıcım az düşsün cumaya kadar diye uğraşıyorum..Evde eşimle beraber yapıyoruz diyeti çok eğlenceli ve daha kolay oluyor ..Bana uyuyor artık yemediği sebze yemeklerini bile yemeye başladı..Hatırlarsanız eskiden çok ayırıyor yemiyor diyordum..O yedikçe kızımda yemeye başladı.Emeklilik yaradı:confused:.Çocuklar(benimki kazık kadar ama:KK70:)babalarını çok taklit ediyor..Yıllarca pırasa yemeği ve bamya yemeğini ağzına dahi koymamış eşim kızımda o yemedi diye yemiyordu..Dedim çok önyargılısın denedin mi hayır..benim yaptığımı bir tat..veeee ikisi de artık yemeye başladı çoook sevmeseler de yenilebilecek olduğunu ve sağlıklı olduğunu kabul edip yiyorlar şükür:KK54:

Canim seni gördüğüme coook sevindim. Cuma burda bildirim yapıp yeniden başlayalım inşallah.

Bugün komşu otirmasinda bendeydi komşular.
Sitede 7 komşu kafalarımiz uyuyor, 15 günde bir toplanıp, kuran okuyoruz, çay kahve pasta börek...

Bende bugün
Patates salatası
Haşhaşlı çörek
Ispanaklı börek
Mozaik pasta
Gelin pastası bunları yapmıştım. Afiyetle yedik.
Dün bunları hazırlarken tadına baktım, biraz kacamakli geçti, bugün de bende ikramlardan yedim. Yarın normal beslenmeye dönerim inşallah.

Sitede 7 komşu kafalarımiz uyuyor, 15 günde bir toplanıp, kuran okuyoruz, çay kahve pasta börek...

Bende bugün
Patates salatası
Haşhaşlı çörek
Ispanaklı börek
Mozaik pasta
Dün bunları hazırlarken tadına baktım, biraz kacamakli geçti, bugün de bende ikramlardan yedim. Yarın normal beslenmeye dönerim inşallah.
Cumaya kadar yolu var canım olur halledersin...Ben de bugün yarın regl olucam tatlıaşeriyorum şekersiz çikolata yedim azcık..
Hayalle geçenlerde konuştuk iyidi şükür.
Ada da bir ay önce selam vermişti, o da iyimis. Yeniden toplaniriz inşallah.
Gelirler onlarda inşallah

Akşam

5 köfte
3-4 patates
biber kavurması
brokoli kabak havuç haşlaması salatası(z.yağlı sarımsaklı yoğurtla)
1 dilim tb ekmeği
1 ısırık kızıma yaptığım kakaolu kek

Sabahları dersaneye giderken iyi oluyor sütle kek yiyor..

Canım benim hoş geldin. Çok merak ettim seni. Çok şükür geldin. Babana geçmiş olsun .maşallah kavuşmuş sağlığına
Sil baştan derken yeni isimden dolayı mı. Çocuklar iyi mi. Sen nasılsın. Kilo verilir sıkma canını .sağlığın yerinde olsun yeter ki

Canım hoşgeldin ...Geçmiş olsun..Önemli olan sağlık ben de aldım yine kilo veririz beraberce yine gel başlayalım..Cuma kilo başlangıç haftaya liste olsun sıkalım veririz..:KK68:

Canim seni gördüğüme coook sevindim. Cuma burda bildirim yapıp yeniden başlayalım inşallah.
Vakit bulmuşken yazayım kızlar
Hoşbuldum özledim sizleri buraları babam, çocuklar herkes iyi şükürler olsun üzüldük çok çöktük ailecek toparlanıyoruz daha iyi oluruz inşallah kiloda verirsem iyi olurum eşim evde çok sık giremiyorum işi sıkıntılıydı ayrıldı ne zaman iş bulur başlar bilmiyorum

Selammmm
Sabah
menemen
1 dilim tb
1 kk peynir
5 zeytin
yeşillik domates ve salatalık
Öğlen
3 kaşık yulaf ezmesi
yarım armut
tarçın chia tohumu
2 ceviz 1 sb süt

Bugün de rahat geçiyor çok şükür..En azından başlangıcım az düşsün cumaya kadar diye uğraşıyorum..Evde eşimle beraber yapıyoruz diyeti çok eğlenceli ve daha kolay oluyor ..Bana uyuyor artık yemediği sebze yemeklerini bile yemeye başladı..Hatırlarsanız eskiden çok ayırıyor yemiyor diyordum..O yedikçe kızımda yemeye başladı.Emeklilik yaradı:confused:.Çocuklar(benimki kazık kadar ama:KK70:)babalarını çok taklit ediyor..Yıllarca pırasa yemeği ve bamya yemeğini ağzına dahi koymamış eşim kızımda o yemedi diye yemiyordu..Dedim çok önyargılısın denedin mi hayır..benim yaptığımı bir tat..veeee ikisi de artık yemeye başladı çoook sevmeseler de yenilebilecek olduğunu ve sağlıklı olduğunu kabul edip yiyorlar şükür:KK54:
yaaa canım çok şaşırdım . bunca yıl denememişler senin güzelim sebzelerini.
geç olsun güç olmasın neyse

emeklililk yaramış maşallah . kediciğiniz napıyorrr. fotolarını özledik

Bende bugün
Patates salatası
Haşhaşlı çörek
Ispanaklı börek
Mozaik pasta
olsun canım ikramlar candır .
çok güzel şeyler yapmışsın. eline sağlık.
Vakit bulmuşken yazayım kızlar
Hoşbuldum özledim sizleri buraları babam, çocuklar herkes iyi şükürler olsun üzüldük çok çöktük ailecek toparlanıyoruz daha iyi oluruz inşallah kiloda verirsem iyi olurum eşim evde çok sık giremiyorum işi sıkıntılıydı ayrıldı ne zaman iş bulur başlar bilmiyorum
inşallah iş bulur da çalışmaya başlar canım . özledik seniiii:KK200::KK200::KK200::KK200:

X