Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Tedavide vitaminlerle gördüm sayılır am sayılmaz birtane profesöre gidicem artık o ne der bilmiyorum burdaki doktorum hastane baskısından gitmek zorunda kaldı kolojen falan kullanıyordum iyi gelmişti ama şeker vard9icinde sonra sahada kötü oldum şeker bana iyi gelmiyor
Dr değiştir canim. Tedavi yontemin değişsin.

Dr değiştir canim. Tedavi yontemin değişsin.
Zaten doktorum gitti mecbur değişicem koronodan sürekli de hastane kapalıydı şehir hastanesi olduğu için sürekli koronolulara ayrıldı hastane inşaallah iyi bir doktor bulurum ya sürekli eklem acısı olmaz ya var bir sebebi değerlerinde çok iyi ne kansızlık var ne birşey ya yoruldum artık

Geçmiş olsun canım ben 3. dozu Pazar günü oldum
şifa olsun canım .
aşıyı olmadım iptal ettirdim.
hastalığı geçireli toplamda 1 ay oldu . antikor vardır diyerek .
17 kasımda pozitf çıktımdı
o nedenle.
3 ay koruması yok muydu bunun.
aradım doktoru var ama yaptırsanız da olur dedi.
yine de gerek yok .
3 ay geçince yaptırmaya karar verdim.

şifa olsun sana canım benim . çocuklar nasıl iyi mi. nasıl geçiyor günler . diyet yapabiliyor musun .

kızçe tüm harfleri bitirdiler
okuma yazma seti aldırıyor şimdi.
artık ona geçebiliriz dedi.
1640341350269.png

şifa olsun canım .
aşıyı olmadım iptal ettirdim.
hastalığı geçireli toplamda 1 ay oldu . antikor vardır diyerek .
17 kasımda pozitf çıktımdı
o nedenle.
3 ay koruması yok muydu bunun.
aradım doktoru var ama yaptırsanız da olur dedi.
yine de gerek yok .
3 ay geçince yaptırmaya karar verdim.

şifa olsun sana canım benim . çocuklar nasıl iyi mi. nasıl geçiyor günler . diyet yapabiliyor musun .
Antikorun vardır bence de

Hala kiloluyum burdan kopunca veremiyorum. Çocuklarla geçiyor git gel yoğun geçiyor günler seninkiler nasıl sen neler yapıyorsun başka?

Antikorun vardır bence de

Hala kiloluyum burdan kopunca veremiyorum. Çocuklarla geçiyor git gel yoğun geçiyor günler seninkiler nasıl sen neler yapıyorsun başka?
canım benim.
gel yaz mutlaka . belki farkeder yediklerin içtiklerin
yoğun benim de
çocukların dersleri ödevleri. ortanca ile yoğun olmaya çalışıyorum. 5. sınıf . takip istiyor.

kız ile de az az ilgileniyorum. baba daha çok onunla ilgili

yemek olayı . temizlik çamaşır toparlanma vs olayı yorucu. iş yeri rahat . evrak işi . kafan çorba gibi değiğl en azından işte.
ev çok fena yaa. çok şükür yine de . Allah sağlık versin hepsine . cümlesine inşallah

Selammmmmmmm
Mutlu yıllarrrrrrr:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Mıhtarınız geldiiiiiii...Huuu huuuuuu...:KK31::KK31::KK31:
Özledim sizi ve uzuuun süre habersiz bıraktım kusura kalmayın..Yeni yılda geleyim ve yeni birbaşlangıç yapayım dedim...
Artık emekli bir bireyimm...7 Haziranda izinlerimi kullandım ve 20 Eylülde resmi olarak emekli oldum..İsteyen herkese sağlıkla nasipetsin Allahım...
Çok huzurluyum çok şükür..İnanırmısınız zaman yetmiyor biraz da ondan gelemedim..Evle uğraş eşimle biriken dizileri izle gez toz...:KK53::KK53:
Diyetisyeni mayısta bırakmıştım sanırım ve eylül gibi buradaki birdiyetisyene başladım ama istediğim gibi olmadı biraz disiplin lazım bana ben de eski diyetisyenimin listeleriyle (onunla güzel kilo verdiğim için) yarından itibaren başlıyorum ve buranın sizlerin de desteğinizle yine yeniden...:cool:
Haftaya cuma ilk kiloları bildirip daha sonraki hafta da liste yaparız diyorum..Katılım olursa liste olur yok olmazsa takılırız ne diyeyim...Sizler nasılsınız..Umarım bu sürede hayatınızda güzel şeyler olmuştur iyisinizdir..

Tedavide vitaminlerle gördüm sayılır am sayılmaz birtane profesöre gidicem artık o ne der bilmiyorum burdaki doktorum hastane baskısından gitmek zorunda kaldı kolojen falan kullanıyordum iyi gelmişti ama şeker vard9icinde sonra sahada kötü oldum şeker bana iyi gelmiyor
geçmiş olsun canım..Şifa diliyorum...

Günaydınn
Kahvaltım
:kk77::kk77::kk77::kk77:
mantarlı biberli omlet
1 dilim tb ekmeği
domates yeşillik kapya
6 zeytin 1kk peynir
:kk77::kk77::kk77:

kızçe tüm harfleri bitirdiler
okuma yazma seti aldırıyor şimdi.
artık ona geçebiliriz dedi.
Eki Görüntüle 2975571
Bizde harfler bu hafta bitiyor.
Öğretmen yeni eğitim seti aldiracagini söyledi.
Hikaye kitabı seti de aldiracakmis.
Kızım geçen hafta 50 hikaye kitabını bitirmiş oldu.
Çok güzel oluyor maşallah. İlk hikaye kitabına dk tutmuştum 40 dk surmustu okumasi. 50. De de yine dk tuttu. 12 dk ya düşmüş süresi.

Her gün uyumadan önce hikaye okuma rutinim vardı, artık hikayeyi o okuyor.

Hafta içi günde 1 hafta sonu 2 hikaye okudugundan haftada yaklaşık 1 set bitiyor. Komşum geçen sene 1. Sınıfa giden kızının hikaye kitaplarini ödünç verdi. Şimdi de onunkileri okumaya başladı. 50 tane de onu okur. 100 e tamamlar inşallah.

Bilsem sınav tarihi açıklanmış Şubat ortasindaymis, öğretmen bizimkini de sınava yazdiracagini söyledi. Bizde bunla ilgili bir set aldık. Onu da çözüyor şimdi.

Bizim öğretmen az ödev veriyor, en geç yarım saate bitiyor ödevler. Ondan 1. Sınıfta sıkıcı bir süreç yaşamadı çok şükür.

İpekcik hikaye kitabı okumaya başladı mı ?

Kahvaltı
1 yumurtalı omlet
3 dilim kaşar peyniri
1 dilim ekmek

Ara
1 havuç
3 profiterol (yılbaşında yapmıştım. Son kalanları yedim)

Akşam
5 kaşık kavurma
1 dilim ekmek

Selammmmmmmm
Mutlu yıllarrrrrrr:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Mıhtarınız geldiiiiiii...Huuu huuuuuu...:KK31::KK31::KK31:
Özledim sizi ve uzuuun süre habersiz bıraktım kusura kalmayın..Yeni yılda geleyim ve yeni birbaşlangıç yapayım dedim...
Artık emekli bir bireyimm...7 Haziranda izinlerimi kullandım ve 20 Eylülde resmi olarak emekli oldum..İsteyen herkese sağlıkla nasipetsin Allahım...
Çok huzurluyum çok şükür..İnanırmısınız zaman yetmiyor biraz da ondan gelemedim..Evle uğraş eşimle biriken dizileri izle gez toz...:KK53::KK53:
Diyetisyeni mayısta bırakmıştım sanırım ve eylül gibi buradaki birdiyetisyene başladım ama istediğim gibi olmadı biraz disiplin lazım bana ben de eski diyetisyenimin listeleriyle (onunla güzel kilo verdiğim için) yarından itibaren başlıyorum ve buranın sizlerin de desteğinizle yine yeniden...:cool:
Haftaya cuma ilk kiloları bildirip daha sonraki hafta da liste yaparız diyorum..Katılım olursa liste olur yok olmazsa takılırız ne diyeyim...Sizler nasılsınız..Umarım bu sürede hayatınızda güzel şeyler olmuştur iyisinizdir..
oooooooooo kimler gelmişşşşşş
özledik canım ama yaaaa
merak ettim çokkk çokkk
hayırlı olsun emekliliğin darısı başımaa inşallah

gez tabi . diizi keyfi oh valla

eşin de emekli olmuştu değil mi

Çok güzel oluyor maşallah. İlk hikaye kitabına dk tutmuştum 40 dk surmustu okumasi. 50. De de yine dk tuttu. 12 dk ya düşmüş süresi.

Hafta içi günde 1 hafta sonu 2 hikaye okudugundan haftada yaklaşık 1 set bitiyor. Komşum geçen sene 1. Sınıfa giden kızının hikaye kitaplarini ödünç verdi. Şimdi de onunkileri okumaya başladı. 50 tane de onu okur. 100 e tamamlar inşallah.

Bilsem sınav tarihi açıklanmış Şubat ortasindaymis, öğretmen bizimkini de sınava yazdiracagini söyledi. Bizde bunla ilgili bir set aldık. Onu da çözüyor şimdi.

Bizim öğretmen az ödev veriyor, en geç yarım saate bitiyor ödevler. Ondan 1. Sınıfta sıkıcı bir süreç yaşamadı çok şükür.

canım maşallah kızçeme.
bilsem e ben de sokarım sanıyorum. bi denesin bakalım diyorum.
ipek okuyor canım . hikaye kitaplarını . her şeyi çok şükür . rahatladık artık .
sete bugün başladılar.

Maşallah canım kuzuya...:nazar::nazar:
oooooooooo kimler gelmişşşşşş
özledik canım ama yaaaa
merak ettim çokkk çokkk
hayırlı olsun emekliliğin darısı başımaa inşallah

gez tabi . diizi keyfi oh valla

eşin de emekli olmuştu değil mi
Hoşbuldum canım ben de özledim sizleri...Ama diyeti salınca koptum iyice düzen lazım ..
Sağolasın sağlıkla Allah sana ve isteyen herkese nasip etsin...Çok güzel bir duygu..Eşim de emekli evet ..

afiyet olsun . aynı şehirde misin hala .kızçe kaçıncı sınıfta bu yıl.
Ankaradayız kızımın okulu bitene kadar..Kızım hazırlığı bitirdi 1. sınıfta ama dondurdu okulu yeniden sınava girecek dersaneye gidiyor..Bölüm aynı ama okulunu değiştirmek istiyor..Odtü ya da Bilkent istiyor..Hayırlısı inşallah..
Sen nasılsın kızçe okumaya başlamış maşallah...İş yerin nasıl memnunsundur halinden umarım...

X