Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Selam canlar...

Eşimi yolladım,bugün test yaptırdım negatif çıktı ama antikorum çıktı covid olduğum kesinleşti yanii.dün ve bugün çok halsizdim ve eklem ağrılarım çok arttı..Eşim dr la konuşmuş 10.günde olabilir normal demiş.5 gün daha rapor aldım..Dinleneceğim bir hafta daha...Bol bol ıhlamur meyve limonlu su içmekten helak oldum....Hayırlısıyla atlatacağım bitecek kızım da negatif çok şükür ona bulaştırmadık..

sabah
2 yumurtalı mantarlı omlet
1 dilim tb
peynir zeytin yeşillik

Öğlen
süt ve armut

Akşam halsiz kalınca korktum kemik ilikli suya çorba ve kızımın yaptığı tavuklu makarnadan yedim
canım geçmiş olsun . hiç anlamadan atlattın o zaman değil mi. kızçen de aynı şekilde olmuştur muhtemelen .

Arkadaşımın 3 yaşındaki kızı pozitif çıktı.
Atesliydi, başka bir kontrolü vardı böbrek taşıyla ilgili, ona test yaparken Corona testi de yapıldı pozitif çıktı. Sanırım bu mutasyona uğrayan çocuklarda da etkili oluyor.

Arkadaşımın 3 yaşındaki kızı pozitif çıktı.
Atesliydi, başka bir kontrolü vardı böbrek taşıyla ilgili, ona test yaparken Corona testi de yapıldı pozitif çıktı. Sanırım bu mutasyona uğrayan çocuklarda da etkili oluyor.
Geçmiş olsun canim Allah korusun bitse su artik asilar baslado bugun ama bakalim nasil olacak

Oglen 2 kasik yilaf 2 dilim elma ve 2 dilim greyfurt
Ara cevizli sucuk bir dilim peynirle ekmek uzerine zeytinyagi
Aksam firinda patlican, kirmizi biber 1 dilim ekmek ve 3 kasik yogurt ile yedim ekmegimin dilimi azcik kalindi

Kahvaltı
1 yumurta
Tulum peyniri
1 dilimsalam .
Yarım dilim ekmek

Ara
1 dilim kek
1 gün kurusu .
1 mandalina

Akşam
1 tabak pırasa yemeği .
Dünden nohut yemeğindeki kemiklerin üstündeki etleri yedim.

Canım ben geçen yine yaptım. Tadını çok yakın buluyorum. Bunlardan biri de normal kısır, evdekilere yapmıştım. Eşim mutfağa gelince yanlışlıkla benimkini kasiklamis sonra farkedince tadı çok benziyor normal kisira dedi.

Gerçi geçen brokoli çorbası yaptım, içine zerdeçal da koymuştum, rengi de değişince eşim mercimek çorbası zannetmiş içmiş onu. Bizim damak tadı çok iyi değil sanırım 😄
Sen güzel yapıyorsun benceee ondan anlamamıştır eşin çünkü görüntüsü cok güzel..Ama benimkisi kesin anlardı damağı fenaa :confused: :KK70:
canım geçmiş olsun . hiç anlamadan atlattın o zaman değil mi. kızçen de aynı şekilde olmuştur muhtemelen .
Sağol canım kızıma bulaştirmadan atlattık çok şükür..10.gunden sonra ağrılarım çok arttı o zaman hissettim şimdi iyiyim:dua:

Canım ben geçen yine yaptım. Tadını çok yakın buluyorum. Bunlardan biri de normal kısır, evdekilere yapmıştım. Eşim mutfağa gelince yanlışlıkla benimkini kasiklamis sonra farkedince tadı çok benziyor normal kisira dedi.

Gerçi geçen brokoli çorbası yaptım, içine zerdeçal da koymuştum, rengi de değişince eşim mercimek çorbası zannetmiş içmiş onu. Bizim damak tadı çok iyi değil sanırım 😄

Çok güzel görünüyor eline sağlık safrancım benim de yapasım geldi😍

İyi akşamlar herkese

Dün sabah peynirli yumurta peynir zeytin ceviz az acuka maydanoz havuç turp pancar dilimleri
Öğlen sade kahve bitter çikolata tek kare
Akşam tarhana çorbası etli kapuska salata yoğurt

Bu sabah fotosunu atayım
Arada sade kahve
Akşam kuru fasulye 3 kaşık erişte salata yoğurt

AC1145DE-43CE-4C9B-9853-060B4D20EB5D.jpeg

İyi akşamlar herkese

Dün sabah peynirli yumurta peynir zeytin ceviz az acuka maydanoz havuç turp pancar dilimleri
Öğlen sade kahve bitter çikolata tek kare
Akşam tarhana çorbası etli kapuska salata yoğurt

Bu sabah fotosunu atayım
Arada sade kahve
Akşam kuru fasulye 3 kaşık erişte salata yoğurt

Eki Görüntüle 2761175
Tam Karatay tabağı olmus afiyet olsun...

Canim tadi normal kisir gibi olmuyor kisirin yerine alternatif ondan yiyor safran ben de yiyorum ama evdekiler mesela yemez asla😊😊
Canım ben yemeğin yanında hem salata gibi olur herkes yer sandım sadece büyük oğlan çok güzel olmuş dedi yedi ufaklıklar yemedi eşimde bunun içinde bulgur eksik birazda bulgur olsa fena olmazdı dedi o zaman karnıbahar koymanın ne anlamı var dedim böyle de adına kısır deyince anlamı olmuyor dedi🙄

Estağfurullah canım benim ki seninki gibi tane tane güzel görünmüyordu içinde domates veya yağı fazla kaçırdım sanırım daha ıslak ve yapışıktı sonra da çok su saldı

Kilo bildirimim
Rumuz: zeze_35
Geçen haftaki kilom : 61.5
Bu haftaki kilom: 60.5
Aradaki fark: ---- 1 kg

Reglinin 9. günü ama hala bitmedi bitseydi biraz daha eksiye düşer miydim acaba?

Bir sonraki kilo bildirimini heyecanla bekliyorum insallah 59 u ucundan da olsa görürüm 🙃😉

Kilo bildirimim
Rumuz: zeze_35
Geçen haftaki kilom : 61.5
Bu haftaki kilom: 60.5
Aradaki fark: ---- 1 kg

Reglinin 9. günü ama hala bitmedi bitseydi biraz daha eksiye düşer miydim acaba?

Bir sonraki kilo bildirimini heyecanla bekliyorum insallah 59 u ucundan da olsa görürüm 🙃😉
Canım benim de 7. Günüm ama bende ödem kalmadı. İnşallah haftaya görürüz 59 lari. Ben o kadar uzun zamandır görmüyorum ki. Kilit benim için 59

X