Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Kilo bildirimi
Başlangıç tarih 8 Ocak 2021
Başlangıç kilo 62.4
Bu hafta ki kilo 62.4
Bu hafta pek spor yapamadm oruç tuttunca iki gündür tutmuyorum ama yeşil çay içmeyi unuttum birde sabah kahvaltısı yapınca aynı çıktı 🙂😅
Demin tatlı yedim bakalım değişen birşey varmı diye resmen dokundu midem bulanıyor şuan birde sürekli baş dönmesi yaptı 🙄😐şuan kiraz saplı yeşil çay içiyorum iyi gelir inşallah

Kahvaltı da bir dilim peynir
Bir domates
Bir salatalık
Çay

İyi akşamlar herkese

Dün sabah peynirli yumurta peynir zeytin ceviz az acuka maydanoz havuç turp pancar dilimleri
Öğlen sade kahve bitter çikolata tek kare
Akşam tarhana çorbası etli kapuska salata yoğurt

Bu sabah fotosunu atayım
Arada sade kahve
Akşam kuru fasulye 3 kaşık erişte salata yoğurt

Eki Görüntüle 2761175
Acayyippp güzel gözüküyor canım afiyet olsun....
Kilo bildirimim
Rumuz: zeze_35
Geçen haftaki kilom : 61.5
Bu haftaki kilom: 60.5
Aradaki fark: ---- 1 kg

Reglinin 9. günü ama hala bitmedi bitseydi biraz daha eksiye düşer miydim acaba?

Bir sonraki kilo bildirimini heyecanla bekliyorum insallah 59 u ucundan da olsa görürüm 🙃😉
Bravosss az kaldı kıss az kaldı.. :rolleyes: :rolleyes: :KK9:
Rumuz sarfansari
Geçen hafta 61.5
Bu hafta 60.4
Fark 1.1 kg
Süpperrrsin....:KK9::KK9:
Normalde aksamdan ben de cay icerdim ama icmedim wc ye cikamadim. Sadece eşofmanları çıkarıp tartıldım
Kızzz wc çok etkiliyor bence wc ye çıkıp tartılsaydın belki de 59 u görecektinHoppa
Kilo bildirimi
Başlangıç tarihi 8 ocak
Başlangıç kilom 83
Geçen hafta kilom 83
Güncel kilom 82,4
Fark 600 g
Brawossss:KK9:... Yarın da ben tartılıcam bakalım ne durumdayım:KK17:... ficans ficans geçmiştir iyice ileri ama yazmamış o...:KK53:

Günaydın canlar..:KK68:

Kilo bildirimi
rumuz:sersum
diyeti:KK70:iyetisyen kontrolünde
başlangıç kilo:91,9kg
baş.tarihi:11 Eylül
geçen hafta:82,7 kg
bu hafta:82,4 kg
fark:-300gr
Toplam fark:9,5 kg

81 i görmemekte direniyor vücudum..Regl me 1-2 gün var onun da etkisi vardır..Ama 1 ayım kayıp..Sonuçta covid atlattım olacak o kadar diyorum Hoppa

Kilo bildirimi

81 i görmemekte direniyor vücudum..Regl me 1-2 gün var onun da etkisi vardır..Ama 1 ayım kayıp..Sonuçta covid atlattım olacak o kadar diyorum Hoppa
Çok şükür canim iyisin ya
Nerdeyse 10 kilo olacak 😍
Kıyafetlerindeki farklar baya gözle görünür olmustur. Daraltmalar başladı mi :KK66:

Kilo bildirimi

Canım benimde annemlerin gelmesi 5 gün serbest yemem tam 2hafta geriletti beni. 2 haftada ancak aynı kiloya geldim.

Bunun için sanırım hedef kilomuzdan 2-3 kilo daha aşağıda olmalıyız ki, alıp vermelerde kontrolü kaybetmeyelim

Çok şükür canim iyisin ya
Nerdeyse 10 kilo olacak 😍
Kıyafetlerindeki farklar baya gözle görünür olmustur. Daraltmalar başladı mi :KK66:
Çok şükür canım :dua:
Evet kotum bayaa bollaştı ama likrali giydiğim için sıkı da olsa oluyordu şimdi rahatladı :confused:
Canım benimde annemlerin gelmesi 5 gün serbest yemem tam 2hafta geriletti beni. 2 haftada ancak aynı kiloya geldim.

Bunun için sanırım hedef kilomuzdan 2-3 kilo daha aşağıda olmalıyız ki, alıp vermelerde kontrolü kaybetmeyelim
Kesinlikle dediğin gibi olmalı ki kontrolü kaybetmeyelim..inşallah yaza kadar olacak :KK5:

Aksama evdekilere
Toyga çorbası
Firin makarna ( istek uzerine)
Brokoli salatası olcak.

Corba dunden kaldi .Baska yemek yapmicam bu kadari yeter. Zaten fırın markadan 2 ser dilim yiyorlar.

Ben corbayla brokoli yicem. Bugünkü planim bu.

Yarına ev hamburgeri istiyorlar. Yapıcaz artık. Benim diyet nasıl olur bilemiyorum.Bakalim düşünürüz biseyler...

rumuz: lila6
baş.tarihi: 11 ocak 2021
baş.kilo:82.6
geçen hafta kilo:82.6
bugün kilo:81.2
fark:1.4 kg
yüzde: 1.69
toplam fark:1.4 kg
beden:42
spor:4 gün yürüyüş ( 30 dk )

en son on yıl önce diyet yapmıştım o zaman 36 bedene kadar düşmüştüm on kilo vererek bakalım bu sefer 6 aylık bebekle nasıl olacak?

Kızlar bugün kü menüm
Sabah bir domates
Bir salatalık
Yarım dilim peynir
Çay
Birtane simit eşimin ısrarı ile

Akşam
İki adet küçük kabak
E adet minik patates
Birtane domatesı fırınladm üzerine e kaşık yoğurt
Kızımla beraber yedik benim yediklerime meraklı biraz
Çay iki saat sonra yeşil çay içerim inşallah oruç kilo vermemi durdurdu ya şu içemeyince oluyor galiba birde yeşil çaya yer kalmıyor gece yemekte gece yemeğe isteğini artırıyor gibime geldi
Gün boyu evi temizledim baya yerleşim kalori yakmısımdir belkim 🤗😅😅
Salı günü muhtemelen annemler gelecek koşuşturmaca baslıycak sonrasında da DGS sınavına çalışmaya başlıycam ama kasmadan yoksa kasımca psikoloji etkileniyor yemeğe vuruyorum ev işi de var 😐

X