İlişki

Al karşına bak düğün için tarih aliyorum ok misin de... bakalım ne yapacak
Bu arada ne evliliği yaşınız küçük ben sadece evlenelim diye insanları oyalayanlara uyuz oluyorum

ne istediğini bilmiyor. evlendikten sonra da böyle devam edecektir emin ol. gurur duymuyorum ama eşimden önce bir çok erkekle ilişkim oldu. bu tarz erkekler asla düzelmez. bir kere ilgisiz davranın ve ona çok değer vermediğinizi hissettirin köpek olurlar peşinizde. cünkü dediğim gibi ne istediklerini bilmiyorlar. dogru kişiyi bulduğunuzda bu tarz sorular aklınıza asla gelmez emin olun. doğru kişi kendinizi sorgulatmaz, kendinizi daha çok sevmenize sebep olur. hiç yormayın kendinizi böyle insanlar için. acaba niyeti ne, aklından neler geciyor falan diye düsünmeye calismayın. kendi kendinize çıkarımlar yapıp suçu kendinizde aramayın. emin olun erkekler sizde bir sorun varsa yüzünüze vura vura sizi ezerdi. o yüzden bu saçma tavırlara anlam vermek için yormayın kendinizi.

Ben evlenmek istiyorum demedim sadece sevdiğim için ciddi düşündüm onunla
Ciddi düşünmek demek, o insanla evlenmek istiyorum demek. Siz onun size yıllarca bağlanmasını sonra da üç beş yıl sonra onun size evlenme teklifi mi etmesini istiyorsunuz? İlişkiniz bu kadar gitgelliyse kusura bakmayın ama olacak gibi durmuyor bu iş. Olsa bile evlendiğinizde de böyle sorunlar muhtemelen olacak. Sizinle ciddi düşünen adam zaten kendisi söyler bunu.

Gerçekten 22 yaşındasınız ve bu saçma sapan şeyleri mi dert ediyorsunuz. Bu yaşta evlilik düşünmen bile yanlış daha çok gençsin hayatını yaşamaya bak.

Çalışıyor musun? Mesleğin var mı? Az ayaklarını yere bastır da öyle koca derdine düş yavrucum. Çevrendeki hani düğün diyen cahilleri dinleme.

Sonra ay evlendim de bebem var boşanamıyom aileme gidemem konularından kusasımız geliyo bedevede.

Ben ilişki yaşıyorum hep olumsuz oluyo ve ben artık çok yıprandım olumsuz olduğu için hep olumsuza gidiyorum çevremde evlenmiyomusun konusu geçiyo şuan bı ilişkim var gibi ama sürekli bı şey oluyo ve gidiyo benden geride geliyo kafamı çok karıştırıyo bı iyi geliyo bı kötü bana yardımcı olun ne düşüneceğimi bilmiyorum
Balik baştan kokar.Daha sevgiliyken gel gitti yürümeyen ilişki evlilik sorumluğu çocuk dünür ilişkileri hiç kaldırmaz.Uyumlu olduğunuz biriyle evlenin.Yasiniz çok küçük acele etmeyin Daha ne kismetler çıkar karşına..

22 yaşındaki kıza "evlenmiyor musun' baskısı yapan insanlari ciddiye aldığın için sende var hata, bence:)
Ne var şu evlilikte, atlı mi kovaliyor?? Laf olsun diye saçma sapan birini bulacağına bekle güzelce içine sinenle evlenirsin. Önünde uzun yıllar var merak etme

Balik baştan kokar.Daha sevgiliyken gel gitti yürümeyen ilişki evlilik sorumluğu çocuk dünür ilişkileri hiç kaldırmaz.Uyumlu olduğunuz biriyle evlenin.Yasiniz çok küçük acele etmeyin Daha ne kismetler çıkar karşına..
Baskı içerisinde hissediyorum ve şuan sevgi hissetmek ve ilgi görmek istiyorum galiba

Ciddi düşünmek demek, o insanla evlenmek istiyorum demek. Siz onun size yıllarca bağlanmasını sonra da üç beş yıl sonra onun size evlenme teklifi mi etmesini istiyorsunuz? İlişkiniz bu kadar gitgelliyse kusura bakmayın ama olacak gibi durmuyor bu iş. Olsa bile evlendiğinizde de böyle sorunlar muhtemelen olacak. Sizinle ciddi düşünen adam zaten kendisi söyler bunu.
Kendisi söyledi zaten evlnemk istedigini ama bı iyi bı kötü beni çok karmaşık duruma getirdi

Ben ilişki yaşıyorum hep olumsuz oluyo ve ben artık çok yıprandım olumsuz olduğu için hep olumsuza gidiyorum çevremde evlenmiyomusun konusu geçiyo şuan bı ilişkim var gibi ama sürekli bı şey oluyo ve gidiyo benden geride geliyo kafamı çok karıştırıyo bı iyi geliyo bı kötü bana yardımcı olun ne düşüneceğimi bilmiyorum
geri döndüğünde kapı açık hep yol geçen hanına dönmüş ilşki kapınızı kapalı tutun kapıda kalsın düzgün insanlarla yolunuza devam edin

Kendisi söyledi zaten evlnemk istedigini ama bı iyi bı kötü beni çok karmaşık duruma getirdi
bir iyi bir kötü derken, yani sürekli küsüp küsüp barışıyorsunuz galiba. Toksik ilişki olma yolunda ilerliyor olabilirsiniz. Dikkatli olun. Kendi kararınızı kendiniz verin.

X